Skoči na sadržaj

putovanja.info logo

- - - - -

CENE Marmaris

79 odgovora na temu

#46 Nancy-uvek za put!

turista

• Član
  • Poruka:98
  • ženski

Napisano: 01. Jul 2012 - 16:58

Prošle godine je Dalijan (preko Argusa) bio 35€ (sa uključenim ručkom,a 30€ bez).Ove sigurno neće biti jeftinije.Može biti samo isto ili skuplje za 5€,al nadajmo se da neće ;)
Reći će vam i vodiči da je Tanzaš naj veći i naj jeftiniji mega market i nalazi se u samom centru Marmarisa i prima evre-vraća lire.
Isto tako piva nije bilo ispod 4tl (do 5),doduše mi nismo sedali u lokale "iza ćoška",al ko ima živaca možda nađe i nešto povoljnije iako je po mom miljenju u turskoj najskuplje-doći do nje :)

Ovu poruku je izmenio mikap: 19. Jul 2012 - 11:16
Obrisan citat

#47 ubio_sam_ajnshtajna

putnik

• Član
  • Poruka:109

Napisano: 01. Jul 2012 - 23:41

Hvala ti na odgovoru Kalipso,jedini si se udostojio da odgovoris ...wow,pa ako je suditi po tim tvojim cenama onda uopste nije skupo mada sam citao o malo drugacijim cenama u Marmarisu tjst malo visim al dobro ,verovatno varira od restorana do restorana...
Ako je tako kao sto ti kazes onda cu se ipak odluciti za avio da se ne maltretiram ...hvala!

#48 Sheikh

turista

• Član
  • Poruka:53
  • muški

Napisano: 12. Jul 2012 - 12:41

znam da ovo nije tema za to, al da se ne jurimo po temama, kakve su odokativno cene, jer niko ne pise nista za ovogodisnje?

#49 nevena123

backpacker

• Član
  • Poruka:10

Napisano: 12. Jul 2012 - 13:50

@Sheikh

Po meni, preteruju sa cenama. A usluga je opala. I sto se tice ljubaznosti i hrane... Moje iskustvo i jos nekih ljudi koji su bili sa nama. Ne znam sta te konkretno interesuje?

Ovu poruku je izmenio mikap: 19. Jul 2012 - 11:24
Obrisan citat, direktan odgovor na post

#50 Sheikh

turista

• Član
  • Poruka:53
  • muški

Napisano: 12. Jul 2012 - 15:42

pa cene pica po kaficima i u super marketima (za klubove znam da su mnogo skupi), i cena hrane po super marketima...

#51 kalipso

iskusni putnik

• Član
  • Poruka:262

Napisano: 13. Jul 2012 - 00:33

Eh mili dani ,sto ste sad nestali, :vestica: ...sjecam se Marmaris od 2002 -2006,tada ga nije ni postojalo na ovom forumu,
a i nisu ga radile agencije-tek od 2005 ga cini mi se radi Argus,...
Sjecam se tih cijena rodjaci - kakvo je to uzivanje bilo,svaku noc kokteli i fish Bowl-ovi se sasipali u se :)

U tom periodu su kokteli bili 2 do 2.5 evra, pivo 1 euro,sok isto, fish bowl 10-12 evra,kratezi 2-3 evra

I bilo je dosta i engleza i skandinavaca i holandeza i njemaca i poneko sa balkana

A onda su dosli Rusi i rekli : Kako je ovdje dzabe -DAVAJ sve......... :nesvest: :azdaja:
I onda je krenula ta cjenovna vrtoglavica,..

provod je postao bas skup,ne nmozes se vise opiti ko covjek i ljubiti :cmok: za dzabe turkinje mlade...

Steta sto mladje generacije nece zapamtiti zlatnu eru Marmarisa -jer i tada i sada postoje isti klubovi i kafei..

mada opet i sad koliko god da kosta provod u Marmarisu vredi svake pare...

Za juniore savjet : Nadjite neke babe engleske -znaju bit lake ruke posle par piva :hahaha:

#52 xciter

turista

• Član
  • Poruka:96

Napisano: 13. Jul 2012 - 16:08

Rodos je 55 evra, bez uključenog ručka, dakle samo prevoz katamaranom i obilazak Starog grada sa vodičem.

Što se tiče nekih ovako cena, voda je u Tansašu 1,10 TL (1,5L), dok je na plaži 0,50L 2,0TL. Negazirani sokovi su oko 2 TL,
pivo Efes 5 TL, ledeni čaj 4 TL... Pomfrit na plaži je 6 TL, pomfrit sa 2 jaja na oko + kobasica 8,5 TL, sladoled oko 2 TL, čips
je 2,5 TL do 3-5 TL, keksevi od 2 TL do 3-5 TL... Magneti za frižider 5 komada za 10 TL, peškiri manji u MGM Outlet od 6 TL,
majice od 3 TL pa nadalje...Napisao sam sve čega sam se setio... :)

#53 nevena123

backpacker

• Član
  • Poruka:10

Napisano: 13. Jul 2012 - 17:44

Sheikh @ 12. Jul 2012 - 15:42

pa cene pica po kaficima i u super marketima (za klubove znam da su mnogo skupi), i cena hrane po super marketima...
Hranu nisam kupovala po marketima, tako da ne znam. Po kaficima... Npr. Efes je 8lira(oko 4e),ice kafa 8lira, kokteli po 12lira...

#54 Sagacity

backpacker

• Član
  • Poruka:9

Napisano: 23. Jul 2012 - 12:19

Obzirom da sam se juče vratila iz Bečića, po cenama rekla bih da su cene u Marmarisu otprilike iste kao i u Budvi i Bečićima...Sok od 2-2,5 evra, pivo oko 3 evra, kokteli od 5 pa naviše...2 ležaljke i suncobran od 5 evra pa do 15 evra...mada sam čula i za više cene...itd...

Letovala sam već tri puta u Marmarisu.Prvi put 2005.god. Dopada mi se i mesto i sve ono što se nudi od izleta. Bengoville je bio hotel u kome smo odseli poslednje dve godine. Za septembar ove godine, rezervisali smo hotel Balim preko Argusa, pošto Begonville nije više u ponudi.

Zanima me da li je neko bio u hotelu Balim i kakva su iskustva ?
Takođe, koje su cene iznajmljivanja suncobrana i ležaljki na plažama....? Znam da postoji mogućnost da se naruči piće na plaži i da na taj način rezervišeš ležaljke i suncobran za taj dan, ali eto mene zanima i ta prva varijanta... :)
Poslušaj svoju mudrost, a ne gnev!

#55 Eowyn

iskusni putnik

• Član
  • Poruka:224

Napisano: 23. Jul 2012 - 17:54

E, Begonville je bio stvarno extra. Mada po meni, jos bolji je Kalemci. Njega Argus ne radi, a retko ga i vidjam u ponudama nasih agencija.

#56 MinnesaG

putnik

• Isključen
  • Poruka:147
  • ženski

Napisano: 24. Jul 2012 - 14:40

xciter @ 13. Jul 2012 - 16:08

Što se tiče nekih ovako cena, voda je u Tansašu 1,10 TL (1,5L), dok je na plaži 0,50L 2,0TL. Negazirani sokovi su oko 2 TL,
pivo Efes 5 TL, ledeni čaj 4 TL... Pomfrit na plaži je 6 TL, pomfrit sa 2 jaja na oko + kobasica 8,5 TL, sladoled oko 2 TL, čips
je 2,5 TL do 3-5 TL, keksevi od 2 TL do 3-5 TL... Magneti za frižider 5 komada za 10 TL, peškiri manji u MGM Outlet od 6 TL,
majice od 3 TL pa nadalje...Napisao sam sve čega sam se setio... :)

Cene su iste kao i u Kušadasiju .

Čitajući ovuda ja sam stekla utisak da je Marmaris ne znam koliko skuplji od Kuša ali po ovom prikazanom i nije.

#57 Zarex

backpacker

• Član
  • Poruka:16

Napisano: 25. Jul 2012 - 13:48

Da li je neko jeo u Burger Kingu u Marmarisu? Kakve su cene tamo , i gde se nalazi?

#58 xciter

turista

• Član
  • Poruka:96

Napisano: 25. Jul 2012 - 18:33

Jedan se nalazi u Point centru, a ako se ne varam ima ih više u Marmarisu. Video sam samo cene nekih obroka čija je cena 6 - 8 lira.

#59 Phoenixica

turista

• Član
  • Poruka:70
  • ženski

Napisano: 01. Aug 2012 - 14:43

Postoje 3 BK u Marmarisu, jedan u Point centru, drugi na setalistu uz obalu i treci u centru, preko puta marine sa brodovima koji nude izlete. Uvek jedem double whooper menu, ovde je bio 15 TL plus sir plus 1.5 TL za veci obrok. Big king obrok je bio 8.50 TL plus uvecanja.

#60 nemanjadz

putnik

• Član
  • Poruka:151

Napisano: 26. Feb 2013 - 15:46

Može li neko da kaže koje je ok svota novca za dve osobe u Marmarisu, da opusteno jedemo i pijemo, sto bi se rekli da budemo siti a ne gladni :) ne računajići izlete

Broj korisnika koji čitaju temu: 1

Članovi: 0, gosti: 1, skriveni članovi: 0

Sajt Putovanja.info je deo Infostud grupe:
 poslovi.infostud.com mojtim.com kursevi.com najstudent.com prijemni.infostud.com polovniautomobili.com internet-prodaja-guma.com Gear5
Prijatelji sajta: 4zida.rs - nekretnine Beograd, Osiguranik.com, GdeIzaci.com - splavovi u Beogradu

copyright © Putovanja Info d.o.o. Beograd (2004-2012)