Skoči na sadržaj

putovanja.info logo

Radovi i podešavanja na forumu su u toku. Može se desiti da vam neke od funkcija ne rade. Verujemo da vam je važnije da je forum dostupan nego da sve funkcije rade. Izvinjavamo se na čekanju i zahvaljujemo vam na strpljenju. Potrudićemo se da u najkraćem roku osposobimo i ostale funkcije.


Brno


1 odgovori na ovu temu

#1 grenouille

    backpacker

  • Član
  • Poruka:38
  • muški
  • Lokacija: Slovenija

Napisano: 27. Jun 2011 - 20:20

Evo, da otvorim temu za ovaj prelep grad.

Ono što mi se svidelo, je da nije sve lepo i uštagljeno, već je u svemu potencirana funkcionalnost. Bila je zima, malo snega je palo i bilo je magično. Truckanje tramvajem gradom, lepe zgrade koje nisu bile renovirane od kad ikad.

Brno ima dušu. Slike uskoro, samo da rešim neke tehničke poteškoće.

#2 MINJA011

    iskusni putnik

  • Član
  • Poruka:368
  • muški
  • Lokacija: Beograd

Napisano: 12. Jul 2011 - 13:00

Слажем се. Јако леп град. Деси се и да не одем до Прага, пошто је тамо често несносна гужва, већ да одем само до Брна. Препоручујем да се иде колима. Није далеко ни од Беча, па је могуће да се из Беча направи излет до Брна.





Broj korisnika koji čitaju temu: 1

Članovi: 0, gosti: 1, skriveni članovi: 0