Skoči na sadržaj

putovanja.info logo
Učestvujte u nagradnoj igri povodom našeg 10. rođendana: Nagradna Igra !

Temperature u Grckoj u septembru

40 odgovora na temu

#1 charlie

backpacker

• Član
  • Poruka:10

Napisano: 18. Jun 2007 - 20:02

Cao narode...

Posto je dosta dobrih smestaja u Grckoj vec odavno razgrabljeno za avgust mesec, razmisljala sam o septembru, ali me je strah kakvo je vreme tada.
Cene u tom periodu su poprilicno spustene za sav smestaj, pa sam pomislila da je to zbog klime.
Idem sa malim detetom pa me je strah da mozda nije dovoljno toplo.

Da li je neko isao sredinom septembra i kakva su vam iskustva?

#2 Ogisha

backpacker

• Član
  • Poruka:22

Napisano: 18. Jun 2007 - 22:44

Mi smo bili prosle godine u Pefkohoriju od 25.08-09.09 sa klincem, tada je imao 1.5god,i vreme je bilo ok. More je toplo. Moze cak i duze da se ostane na plazi jer je sunce ipak slabije! Ove godine idem za 5 dana kasnije. Sad vreme!!! nezahvalno je prognozirati , u svakom slucaju 5 X bolje nego u sezoni!!!!!
Slobdno Putuj!!

#3 trip

backpacker

• Član
  • Poruka:21

Napisano: 18. Jun 2007 - 23:04

septembar je idealan mesec za more, iz mnogo razloga, a glavni od njih je sto je mnogo teze izgoreti i temperature nisu nepodnosljive a jos uvek je vruce. bez brige, moze da bude samo pretoplo, nikako nedovoljno toplo, pogotovo za malu decu. avgust je za njih i za nas opasniji.

#4 Marija_bg

backpacker

• Član
  • Poruka:22
  • ženski

Napisano: 18. Jun 2007 - 23:23

Ja sam u oktobru ishla na nocno kupanje...pa mozesh onda da zamislish kolika je temperatura bila tokom dana :D

septembar je u svakom slucaju najprijatniji za kupanje....

#5 charlie

backpacker

• Član
  • Poruka:10

Napisano: 19. Jun 2007 - 00:07

E, ljudi mnogo vam hvala!

Bas ste me obradovali ovim vestima. Mislim da sada skoro definitivno idemo u septembru. Cene smestaja su nize (sto znaci da za iste pare dobijamo bolji smestaj), a i nadam se da je bolja ponuda ostala za septembar.
Za avgust je skoro sve dobro otislo.

Jedino sto je septembar daaaaaleeeko. :(

Ali nema veze, prezivecemo.
Citacemo na forumu iskustva sa letovanja drugih i cekati svoje.

Thanks jos jednom...

Pozdrav!

#6 ivasava

backpacker

• Član
  • Poruka:6

Napisano: 19. Jun 2007 - 10:20

Provereno najlepse vreme za odmor u Grckoj je upravo septembar.

More je tad najtoplije u godini, a temperatura vazduha 25-30*C.
IDEALNO!!

Inace, nemoj da brines, cene su nize zato sto pocinje skola pa je potraznja mnogo manja!

Mozda ce ti ovo koristiti:

Priloženi fajlovi

#7 dadolina

iskusni putnik

• Član
  • Poruka:333
  • ženski

Napisano: 19. Jun 2007 - 10:29

ЛИНК

Била једна корисна тема о температури мора и линком ;)

#8 Relja

turista

• Član
  • Poruka:78
  • muški

Napisano: 26. Jul 2007 - 13:04

Ja godinama unazad idem ( kolima ) krajem septembra na more, i nikada nisam imao lose vreme (mada se desavalo da pocetkom septembra bude i po neki kisni dan) ali je more najtoplije a temp. vazduha sasvim OK, tako da se ceo dan moze provesti na plazi.

P.S.
Jedino je halkidiki tada za koji stepen hladniji od Olimpijske rivijere, ali nis

you have not lived
until you've found
something worth dying for

#9 gwen

putnik

• Član
  • Poruka:106
  • ženski

Napisano: 27. Jul 2007 - 11:43

Ma letovanje je najlepse u septembru, voda je super topla, nisu prevelike vrucine, nema guzve na plazama! UZIVANCIJA. :D
A sto se tice Grcke, bila sam u drugoj polovini septembra u Olympic b. i pet zadnjih dana je non stop padala kisa, zahladnelo je, pa smo ostatak odmora proveli u sobi, sto mozda i nije lose, zavisi s kim ides! Tako da zaobidji taj deo, ostrva su super!
Gwen

#10 Koprivica

turista

• Član
  • Poruka:77

Napisano: 27. Jul 2007 - 13:20

Pravi odmor je u septembru jer nema gužve, a tempereture su baš kako treba.

#11 citza

iskusni putnik

• Član
  • Poruka:317
  • ženski

Napisano: 28. Jul 2007 - 21:23

Prosle godine sam bila na Krfu od 10. do 20. septembra i bilo je super vreme. Nekoliko puta je padala kisa, ali pljusak pola sata pa posle sve u redu. More je bilo toplo, a Jonsko je hladnije od Egejskog. Prethodne godine sam bila u avgustu i mislim da je septembar mnogo bolji, tako da ove godine idem na Skiatos 14.9. Sigurno ce biti ok, jedino sto je daleko

#12 krca

putnik

• Član
  • Poruka:164
  • muški

Napisano: 28. Jul 2007 - 22:27

Ja sam prosle godine bio u Haniotiju krajem avgusta pocetkom septembra (dva dana posle pozara). Vreme odlicno i obavezno 1 dan oblacno (za neku ekskurziju)

#13 Marina 03

svetski putnik

• Član
  • Poruka:770
  • muški

Napisano: 31. Jul 2007 - 09:26

I ja sam bila u prvoj polovini sept. prošle god. Temperatura oko 30C. Full, cool

A oktobar? Kažu ljudi lepo je :rolleyes: :rolleyes: , dobro, meni je more lepo da ga gledam i u decembru ;) , ali gde mogu u Grckoj da se kupam u oktobru? Krit?

Marija, gde si ti isla čak na noćno kupanje oktobru?

#14 WaLee

backpacker

• Član
  • Poruka:15

Napisano: 02. Aug 2007 - 14:29

Dobro je ići što kasnije, jer su do tada uglavnom već svi stigli sa godišnjeg, nemaju više onu preplanulu MORSKU boju, a mi tek onda krećemo!! :P :D
Ma šalim se.. MOre će se super ugrejati do tada, neće biti gužve na plažama, vreme će biti prijatno... Šta još treba? .........
Treba da dočekamo septembar!!!!!! :blink:

#15 Marina 03

svetski putnik

• Član
  • Poruka:770
  • muški

Napisano: 04. Aug 2007 - 09:59

Pogledaj porukuWaLee @ 2. 08. 2007 - 15:33

... nemaju više onu preplanulu MORSKU boju, a mi tek onda krećemo!! :P :D
...

hi hi cool mislim, zbog nas ne zbog njih

:P :P :P

Broj korisnika koji čitaju temu: 1

Članovi: 0, gosti: 1, skriveni članovi: 0

Turistička agencija Putovanja.info je deo Infostud grupe:
 poslovi.infostud.com mojtim.com kursevi.com najstudent.com prijemni.infostud.com polovniautomobili.com internet-prodaja-guma.com
Prijatelji sajta: 4zida.rs - nekretnine Beograd, Osiguranik.com

copyright © Putovanja Info d.o.o. Beograd (2004-2012)