Canj

65 poruka u ovoj temi

Postavljeno · Prijavi

imam 2 ponude koje su pristupacne sa cenama,Canj i Zelenika,s tim sto je u Canju NESTO SKUPLJE,ALI JE BAR OTVORENO MORE.DA LI IMA NEKO NESTO LEPO DA KAZE O OVOM MESTU I GDE DA ODEMO,U CANJU ILI ZELENICI.KAKVA JE PLAZA,CENE HRANE I TD.Iskreno meni je bitno da ima lepa plaza koja se ne placa i da je cisto.Za Zeleniku sam dobila negativne komentare,tako da se premisljam.Ni u jednom ni u drugom mestu nisam do sada bila.Pomozite mi da odlucim....

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Postavljeno · Prijavi

Evo, ja samo da se pridružim. I mi ozbiljno razmišljamo o Ćanju. Razlozi su što imamo malecko dete i što nam je u to vreme i kum u Čanju.

Imate li neka iskustva?

Što je bolje na otvorenom moru? Zar nije zgodnije u zalivima, manji talasi i sl.?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno · Prijavi

Meni je bolje na otvorenom moru jer tad imam osecaj da sam zaista na moru,a zalivi me podsecaju na jezero,a posto sam sa Vlasine nije mi do jezera,mada je i ono fino.Mozda za malo dete i nije lose na zalivu,zbog talasa.Cula sam da je Canj super za porodice s malom decom,voda je kazu super cista,nema guzve....

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno · Prijavi

Možda se onda vidimo u Čanju... ;)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno · Prijavi

Sto se tice Canja, bolje zaobidjite ovo mesto. Plaza je velika i pescana ali moje misljenje i da je najprljavija. Toliko smeca na plazi niste videli. Evo vam slika Canja. Mozda se nesto promenilo sada, jer sam ja bila pre 2 godine. Moja preporuka je Utjeha i Dobre vode sa kristalno cistom vodom.

post-18-1182331038.jpg

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno · Prijavi

Bio sam u Canju 2004. i ne nosim bas lepa iskustva. Plaza je pescana, ali neverovatno prljava (bar je tada tako bilo). Voda je stvarno cista i bistra, ali samo pre podne. Posle podne se obavezno navuce neko djubre. Negde na sredini Canja bila je diskoteka iz koje je trestala muzika svaku noc do 03.00 i koja se cula u celom Canju (posto je ceo Canj ne veci od 1 km). Na samoj plazi (vidi sliku) je parking, pa i to stvara dodatnu buku i zagadjenje. Sve u svemu cuo sam od nekih ljudi kako je u Canju super "sta mu fali" ali ja vise nikad ne bih tamo letovao da je dzabe.

post-18-1182363292.jpg

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno · Prijavi

Jel zna neko kako se krece cena smestaja (privatnog) u Canju?

Isao bih pocetkom sledeceg meseca pa me zanima koliko mi kinte treba.

Ja neznam ni otprilike koliko je krevet pa bi mi bilo kakva informacija pomogla!

Hvala :rolleyes:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno · Prijavi

Kada čitam komentare tipa "Čanj treba zaobići" ozbiljno pomislim da nisam ja, kojim slučajem, letovala jedne godine u nekom drugom mestu? Pa, nije baš tako crno, ljudi!

Ja sam, doduše, tamo boravila pre deset godina, ali čisto sumnjam da se išta promenilo. Kao prvo, Čanj je za porodice sa malom decom i penzionere. Zabave, diskoteke, ludila - zaboravite (postoji Budva za to). Plaža je velika, lepa je uvala, čisto je more. Mislim da i dalje postoji problem sa parkiranim automobilima tik uz plažu, ali to je samo jedan deo. Kao što rekoh, plaža je prostrana. Imate i brodiće koji prevoze do susedne uvale (Kraljičina plaža) koja nije naseljena, a more i plaža su prekrasni.

Ja sam, inače, išla preko Recreatours-a, imala pun pansion (klopa je super, čak sam se vratila sa kojim kilogramom viška), legala sam u deset, budila se u sedam, nikoga nisam upoznala, nisam želela da se družim, baš sam, onako, penzionerski živela deset dana. Mogu vam reći da je to jedino letovanje za koje mogu da kažem, bez preterivanja, da sam se zaista odmorila. Čula sam da se dešavaju neki stomačni problemi, da li od vode ili ne znam ni ja čega, ali ja ništa od toga nisam doživela.

Što se smeštaja tiče, osim hotela "Biserna obala", depandanasa Bakar i nekih obeležih brojevima (tu je i ambulanta što je važno, za ne daj bože), postoji i hotel "Zlatibor" (radi ga Intertours, hotel "Niš" - ova dva hotela nisu daleko od plaže, ali nisu ni pored nje), a, kako videh na sajtu postoji i nekakav pansionski smeštaj "Vila Lara" i "Vila Babović", ali o njima stvarno ne znam ništa. Treba prevrteti malo po netu. Ima i privatnog smeštaja, ali tu treba biti obazriv da ne biste završili negde na magistrali, dakle obavezno proverite lokaciju.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno · Prijavi

Ja se upravo vratila sa mora,nismo bili smesteni u Canju,vec u Susnju,ali smo od deset dana osam proveli na plazi u Canju. Ja imam sasvim pozitivne utiske. Kola jesu parkirana na plazi ali na onom njenom kamenitom delu,drugi deo koji je pescani nema parkirane automobile,treba samo malo prosetati..Boja vode je predivna,imala sam osecaj sve vreme zbog peska i te boje kao da sam u Grckoj.Nigde u Crnoj Gori nisam videla tako divnu boju mora...Plaza jeste malo prljava,ali i druge plaze po CG nisu nista bolje,tipa pikavci u pesku i slicno..Ima tuseve po celoj plazi,na bas malim razdaljinama.Ima javni toalet,koji se ne naplacuje (sto me je u Budvi recimo uvek izludjivalo,da das za wc 50 centi)..Uz samu plazu ima dosta kafica i restorana,sa sasvim pristojnim cenama.Espreso je 60 centi,koka kola euro,sokovi 1.20...Komplet meni za rucak (supa/corba,glavno jelo,salata i dezert) kosta 4 eura,a za veceru (isto to bez supe/corbe) 3.5 eura. Dorucak je 1.5 (neki omlet sa prilozima i slicno),a peciva su u pekarama od 30 do 50 centi..Slatke palacinke 50 centi...

Da ne zaboravim,tu su i predivni zalasci sunca..Ima i skroz levo na plazi jedan malo stenovit deo koji je dosta lep za slikanje..

Jedino na samom ulazu u vodu,prvi metar recimo jeste kamenito,i malo je vece kamenje pa treba ulaziti oprezno,a posle ide pesak..

Sta znam,mene je Canj ove godine odusevio...Prethodnih devet godina sam letovala u Budvi,i ako idete na odmor,a posebno sa decom,onda Canj ne moze da bude los izbor. Plaza nikada nije prepuna,uvek je proredjena,mozete i u 12-1 da nadjete mesto za 4 peskira i 2 suncobrana,opusteno..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno · Prijavi

Imao sam "kucu" tamo, tj. u Djurmanima.

Canja je radnicko odmaraliste, socijala na sedamnaesti stepen. Toliko je sve jadno i bedno da me i sada uhvati blaga depresija kada se setim tih "letovanja"...

Jedino sto sam ja bio gore u Djurmanima, pa mi je planincuga prvih pet dana bila zanimljiva, jer sam bio gradsko dete. Nikog na selu nemam i nisam imao.

Ali, ici tri kilometra u jednom pravcu bez auta nije bas bilo zanimljivo...

Od sadrzaja, nema nista, nema grada, nema dusu, samo soc-realizam hoteli, bedne kucice, krovinjare na plazi i brdo automobila koje zaista od plaze prave auto pijacu.

Ne znam, ali mislim da bih pre letovao na Adi, a cuvao pare za nesto bolje, nego ikada otisao u Canj, Sutomor i sl. socijalna mesta!

Inace, Canj nije bas tako mali, postoji "centar", primitivno uradjeno odmaraliste sa prljavim kanalom koji se izliva u more, gornji Canj gde su kuce, Misici gde je skola i po neka radnja, oko magistrale, i Djurmani koje su planinsko selo (smrzavao sam se nocu) ali ljudi i tu imaju kuce!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno · Prijavi

Dobio sam ponude za letovanje u Čanju ali nikad nisam bio tamo pa me zanimaju opisi i komentari o tom mestu. :smorilo:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno · Prijavi

Ne znam sta bih ti rekla...Canj...mesto punooooo dece (omladine) klasicno decije odmaraliste. Nigde nista nema za izlazak osim ako ne zelis da izlazis sa 12-godisnjacima, puno raznih zezalica tipa: luna park, rostiljade i ostalih gluposti. Sve podseca na neki dobar seoski vasar s tim sto vidis more. Ne znam koliko imas godina i s kim planiras da putujes, ukoliko imas decu njima ce se svakako svideti. I jos nesto, dosta je jefitno SVE, u odnosu na okolna mesta naravno. I tamo se aposlutno ne placa parking, vec se parkiras bukvalno na plazi. Ima jedna mala plazica do koje se dolazi brodicem Kraljicina plaza, pa svi oni koji idu tamo upravo u Canju parkiraju automobile. E sad ukoliko imas dobru i jeftinu ponudu za smestaj a ides kolima, onda nisi vezan za to mesto a u okolini ima lepih plaza i nista nije daleko....

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno · Prijavi

bila sam u canju pre otprilike 15 godina dok sam bila klinka, mislim da jos nisam ni isla u skolu tako da se slabo secam!znam samo da smo bili smestenu u nekom hotelu nis koji je bio dobar!ustvari isli smo dve ili tri godine za redom tako da se verovatno mojim roditeljima svidelo, a znam da su hvalili hotel. mesto je malo bez ikakvih desavanja, ali slatko, puno cveca i zelenila

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno · Prijavi

ja sam bila pre par god.u sutomoru i znam samo da mi se kupanje-more u canju mnogo vise dopalo jer je neuporedivo cistije u odnosu na sutomore

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

Uključi se u zajednicu

Pridruži se našoj zajednici i napravi nalog. Jednostavno je!

Registruj se

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se.

Prijavi se sada

• Trenutno online   28 članova, 2 anonimna, 156 gostiju (Pogledaj čitavu listu)

• Calypso
    • WOB
    • Millan1
    • Zoran Stefanović
    • Comica
    • dunjas
    • Makica89
    • drnenica
    • vecajesic
    • East-west
    • padabre
    • Таиса
    • pekson_kostic
    • The Unbeliever
    • Leja
    • S_M
    • ackol
    • noovi clan
    • veverica76
    • goran S
    • drndoje
    • bucolina
    • Anne
    • zeljkozivkovic
    • ZekaZmaj
    • sil222ver
    • Paprika
    • flor
  • Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naši članovi

• Ukupno članova
      49135
    • Najviše članova online
      737

Novi članovi
    goran S
    Pridružio/la se
  • Dragi posetioci, predstavljamo vam novi sajt :simple_smile:

Još uvek je sve sveže pa je moguće da ima grešaka koje mi nismo uočili. 

Molimo vas za strpljenje. Hvala! :simple_smile: