Skoči na sadržaj

putovanja.info logo

Canj

63 odgovora na temu

#16 jecika018

backpacker

• Član
  • Poruka:1

Napisano: 28. Jul 2008 - 12:37

Izvinite ako sam pogresila forum...i ako pitanje nije prikladno,ali ne znam kome da se obratim za ovo sto me zanima...Naime zanima me da li bi mogli da saznate nesto vise o vili Montenegro u Canju,jer idem tamo ove godine a ne znam ni kako izgleda ni...bukvalno nista o tome...A bila bih vam beskrajno zahvalna kada bi mi rekli bilo sta sto znate o tome...unapred hvala! :D

#17 buba-Mara

backpacker

• Član
  • Poruka:21
  • ženski

Napisano: 13. Sep 2008 - 08:47

Canj je idealno mesto za porodicne ljude sa decom, koji hoce da se odmore od guzve i nocu zele da spavaju u miru i tisini. Plaze nisu lose i relativno su ciste.
Ako si za provod, ovo definitivno nije mesto za tebe.
Ali ako ste motorizovani, mozete nocu ludovati po Budvi, Sutomoru itd. pa se vratiti na spavanje u mirni, mali Canj...

#18 buba-Mara

backpacker

• Član
  • Poruka:21
  • ženski

Napisano: 13. Sep 2008 - 08:53

'Montenegro' je izvikana sto bi rekli... Nista posebno, uvek galama, deca, peskiri sto vise sa terasa koje ne gledaju na more, veciti miris rucka iz restorana...
Jeste da je 100m od plaze, ali ima tu do nje i mnogo boljih, novih vila, sa pogledom na more, i daleko uredjenijim i cistijim sobama/apartmanima!

#19 pefkari

tasoslijka, kaficanka, putofil

• Član
  • Poruka:24816
  • ženski

Napisano: 13. Sep 2008 - 23:59

Emotivno sam vezana za njega (nekoliko puta letovala u razlicitim uzrastima), bila u bungalovima i hotelu na kraju plaze...Mesto je malo, bas za odmor, kupanje, suncanje, uvece kratku setnju uz more i spavanje. Secam se da sam videla kako ljudi igraju bilijar, a jedne godine je bio neki izbor za mis u basti centralnog restorana. Radili su tusevi na plazi i sve je vrvelo od dece predskolskog uzrasta.

#20 minajer

backpacker

• Član
  • Poruka:31
  • muški

Napisano: 09. Aug 2009 - 08:57

Pogledaj porukuSlobodanka N. @ 20. 06. 2007 - 11:17

Sto se tice Canja, bolje zaobidjite ovo mesto. Plaza je velika i pescana ali moje misljenje i da je najprljavija. Toliko smeca na plazi niste videli. Evo vam slika Canja. Mozda se nesto promenilo sada, jer sam ja bila pre 2 godine. Moja preporuka je Utjeha i Dobre vode sa kristalno cistom vodom.

Da se nadovezem na ovu infomraciju, juce smo se vratili.
Canj je toliko prljav da imate utisak da ste na deponoji smeca a ne na plazi, o stvarima koje su plivale, plutale u vodi ne zelim da pisem....
U kratkim crtama, svi iz Bara i Podgorice se spuste u Canj, Sutomore, Susanj te ova mesta treba izbegavati. Doci do mora je misaona imenica od parkiranih automobila i naguzvanih peskira (bukvalno peskir do peskira). Ako hocete u vodu morate da gazite tudje peskire, i takodje budite spremni da i vas bude izgazen, privatnosti nema jer je "prvi komsija" na 1cm od vas... ali ako zakupite lezaljke, jos ste gore prosli, platili ste 5 eura komplet, a pored vas se lepo neko ugnjezdio i doci sa lezaljke do mora je nemoguce, osim ako nemate krila.
Svima toplo preporucujem da izbegavaju ovo mesto, osim ako hoce prljavstinu, smece, guzvu na plazi, neuredjenom setaliste, nepostojanje trotoara i uredjenog setalista jer istim putem ide hiljade turista i stotine automobila (ili ce vas izgaziti ili cete pregaziti nekoga).
Bjeste ljudi na neka mirna mjesta, male plaze, manja mesta gde nema raje i hotela, samo takocete se odmoriti i vratiti zdravi, a mozda i odmorni. Postavljena slika Postavljena slika Postavljena slika Postavljena slika

Pogledaj porukububa-Mara @ 13. 09. 2008 - 09:47

Canj je idealno mesto za porodicne ljude sa decom, koji hoce da se odmore od guzve i nocu zele da spavaju u miru i tisini. Plaze nisu lose i relativno su ciste.
Ako si za provod, ovo definitivno nije mesto za tebe.
Ali ako ste motorizovani, mozete nocu ludovati po Budvi, Sutomoru itd. pa se vratiti na spavanje u mirni, mali Canj...

Ne znam sta se podrazumeva "Canj je idealno mesto za porodicne ljude sa decom, koji hoce da se odmore od guzve". Guzva je nevidjena, doci do vode i imati privatnost ??? Toliko smeca i prljavstine nisam u zivotu video na jednom mestu.
Plaza je stvarno lepa, da nema toliko neurednih kupaca koji za sobom ostave tonu smeca na plazi koje niko ne cisti, da nema nasilh ljudi koji nocu setaju pa se "olaksaju" na plazi, pa ti ujutru dovedi i pusti dete da se tu igra?!
Canj, nikada vise.
ima potencijal da bude mesto za porodican odmor, samo to. Sve ostalo je daleko od istine.

Pogledaj porukutribiani @ 20. 06. 2007 - 20:14

Bio sam u Canju 2004. i ne nosim bas lepa iskustva. Plaza je pescana, ali neverovatno prljava (bar je tada tako bilo). Voda je stvarno cista i bistra, ali samo pre podne. Posle podne se obavezno navuce neko djubre. Negde na sredini Canja bila je diskoteka iz koje je trestala muzika svaku noc do 03.00 i koja se cula u celom Canju (posto je ceo Canj ne veci od 1 km). Na samoj plazi (vidi sliku) je parking, pa i to stvara dodatnu buku i zagadjenje. Sve u svemu cuo sam od nekih ljudi kako je u Canju super "sta mu fali" ali ja vise nikad ne bih tamo letovao da je dzabe.
Kud te nisam poslusao!!!
Smestaj smo imali odlican, ali plaza!!! to se ne moze recima opisati, ovo automobila sto je na slici je nula sta je sad tamo, a kada dodje vikend, imas utisak da si dosao na parking ispred najveceg svetskog supermarketa ili na pijacu polovnih automobila.
Canj = strasno = nikad vise.
Da nije bilo malih, sktivenih plaza koje su ciste i uredjenje, propao bi odmor. Predlazem svima da odu jedan dan u Canj, a drugi dan u Ulcinj na Veliku plazu, samo da vide sta znaci cistoca i urednost, i kako se plaze uredjuju.

#21 Dragan Stojanovic

backpacker

• Član
  • Poruka:3

Napisano: 21. Jun 2010 - 11:54

Ja sam 2009 godine bio u Canju sa suprugom i dvoje male dece 4 i 6 godina. Smestaj sam nasao iznad hotela Lara. Smestaj je bio bedan za te pare ali to je ipak bio moj izbor i to ne bih da komentarisem. Plaza je kako su vec svi opisali 1,5 km duga i cinimi se bar jedno 50-60 m siroka. To je raj za podgoricane i ljude koji dolaze iz drugih mesta na primorju. Stvori se parking od po cetvoro automobila u nizu i to je stvarno strasno. Parking se proteze od skretanja za Hotel Montenegro pa sve do autobuske stanice tj, do onog lokala od drveta sa zivom muzikom. Preko puta moje sobe su bili kontejneri i isti su se praznili dva puta dnevno. kante na plazi su na svakih 10 m a takodje se prazne dava puta dnevno. Nije plaza bila suvise prljava umereno ali to zavisi od nas samih pa ja sam sam svakog dana gasio po 10 cigareta u pesku. Smatram da je za porodicne ljude i malom decom mnogo povoljniji deo iznad hotela Biserna obala odn. Nis. Tu je istina manja ponuda privatnog smestaja ali nema ni one ludnice od puta kada vam automobili lome noge kada idete putem do drugog kraja Canja. Od smestaja do plaze se ide kroz park bez vozila i na samoj plazi nema parkiranih automobila i to nije problem. U tom delu je i peskovita plaza. Ja cu i ove godine da idem u Canj smatram da je uzrastu moje dece najprimereniji.

#22 Dragan Stojanovic

backpacker

• Član
  • Poruka:3

Napisano: 22. Apr 2011 - 22:01

Kao sto sam naveo ja sam i lto 2010 godine proveo saporodicom u Canju ali u delu Canja iynad hotela. Smestaj je bio u vili KG koja je od hotela Nis bila nekih 100-150 m udaljena , a od same plaze dobrik 500 m. Ali u tom delu to je maltene najblizi smestaj mozda ima jos dve kuce ispred i onda krecu paviljoni. Problem je bio vracanje u podne ali i to samo pregurali. Koristili smo deo plaze kod hotela Biserna obala oa do picerije Maja kad kako. Na plazi ima tuseva na svakih 50 m, a takodje je dobra snabdevenost i sladoledima brzom hranom i samouslugama-ima ih dve i sisjaset ulicnih prodavca za cigarete i sl. Plaza je bila mnogo ali mnogo pustija od onog drugog dela plaze slobodno mogu reci da je mojcetvoroclana porodica uvek imala po 2 metra oko peskira odn. suncobrana na rasoilaganju. Higijene veciti problrm mislim da se svakako popravlja ima dosta kanti za djubre redovno se prazne i plazu koliko sam primetio ciste neki momci dok ja udisem jod oko 7h. Kanalizacija se izliva kako sam na plazi pricao sa tipom koji moze deda da mi bude a ima vikendicu u Djurmanima nekih 1,5 km u more. On je bio prisutan kad se ceo hotelski kompleks gradio 70 tih godina proslog veka. Obzirom da ceo kompleks drzi neka firma iz Beograda ( Rekreaturs ako se ne varam) godinama su angazovali ronioce iz Kruševca ( RD "Krušik") da bi nadgledali i održavali odvodnu cev i eventualno sanirali pukotine. Od odcepljenja Crne Gore tip nije siguran ko to i da li uopste neko odrzava ali on je mesec dana leti tako da ne zna za ostatak godine. Hoteli su pusti tako da nema gužve, ima sadržaja za decu dečijih predstava za deset dana bilo ih je tri na terasi Bisernr obale, u hotelu "Niš" i ispred paviljona 15 ili ti Bakra pa ni kuci deci ne pruxam vise od toga.Postoji u okviru paviljona 15 biljna apoteka naravno snabdevena je svim lekovima ali mora da bude biljna jer nemaju diolomiranog farmaceuta ili neće da ga placaju. Ja sam u toj apoteci kupio Presing i Promergan krem a o antibioticima necu ni da pricam mada nema roditelja male de ce koji ne nose lekove sa sobom ja sam imao pun ranac lekova za svaki slučaj. Fizička prljavština se ponekad pojavi u moru najčešće kad je vetar pa predpostavlajm da je nanešena od nekud.Parkic je OK za odmor i predah do smestaja a uvece se lepo sedi. Ovo je da kazem kratak opis letovanja 2010 godine deca i svi mi smo bili dobri sa zdeavljem nikakvih problema sem malog crvenila nakoyi kod jednog deteta ali posle ispiranja cistom vodom nakon izlaska iz mora i to je prestalo. Nije me sramora reći da sam letovao u Crnoj Gori u Čanju deci to itekako prija a naravno i nama starijima. Put autom jeste malo naporan ali prave se pauze piju se kafe i sve bude OK. Ne dvoumite se deci će biti prijatno i lepo jer su svuda oko njih deca i naravno mlade mame sto ne smem da zaboravim tako da smo svi uživali.

#23 rosuljac

backpacker

• Član
  • Poruka:1

Napisano: 01. Jul 2011 - 19:30

pozdrav,
citam redovno forum no sad sam se morao i ragistrovati jer imam velikih nedoumica a cela porodica pod nervozom. Uplatili smo letovanje u Hotelu Bakar u Canju te nas interesuju informacije o istom.
Kakve su sobe? Voda ima li je ? Znamo da nema kliima da li ce biti prevruce polozak je 15.7. Da li postoji parking dobar posto idemo autom. Ja zena i klinac od 18 meseci. Zbog klinca smo i odabrali Canj inace bi vec bio u Grckoj. Mada je i novac igrao presudnu ulogu posto je ponuda bila bas dosta ispod cena ostalih.

Mnogo bitno pitanje je kakva je hrana ? posto su sva tri obroka uracunati u cenu. Ja sam mnogo probirljiv u prevodu retko kad i u kafani jedem a da to nije nesto cisto tj bez priloga i ostalog pa i po 20min objasnjavam kako i sta da se spremi. Povrce ne jedem ni u jednom obliku ni sveze ni u jelu a nemogu da ga gledam ni pored jela. Sta se daje za dorucak a sta za rucak i veceru. Da li postoji mogucnost da odem sam do kujne i objasnim im svoj problem i kako da mi spreme obrok ???

Drugo pitanje do koliko rade prodavnice i koje su cene po njima? i da li cu morati ici u Maxi u baru a to nije bas mala km. Posto osecam da cu morati da jedem sa strane kolike su cene po restoranima. Pljeska ali ne ljuta i bez luka, cista vesalica ili pica bez kecapa ( paradajz ) ??? Do kad rade ? Koje su cene piva u prodavnici dakle nase neko jeftino nebitno i da li se isto hladi kao i koje su cene piva u kaficima i restoranima.

Eto ostalo nije ni bitno :) ja i onako udjem 2-3 puta u vodu za vreme letovanja :P :P :P ovo najvise idem zbog klinca jer mora po preporuci lekara a posto sam sad i ozenjen provod me nazalost ne zanima vise previse.

Hvala unapred

#24 draganavv

backpacker

• Član
  • Poruka:46

Napisano: 20. Jul 2011 - 11:33

Mislim da definitivno odustajemo od Canja....gledala sam i gledala slike na internetu.....ono na plazi kao da je pijaca u Bubanj potoku na kojoj se prodaju polvni auti.Pa stvarno iznad peskira 5 redova auta parkiranih,......
A plus nigde ni jednog drveta nigde hlada

#25 Sceko

backpacker

• Član
  • Poruka:6

Napisano: 20. Jul 2011 - 23:29

Iznajmis lepo komplet lezaljku sa suncobranom, *********

Postavljena slika Sto se tice kola izvise plaznih barova su tako da nisu blizu kao sto kazes.

Ovu poruku je izmenio DraganV: 14. Aug 2011 - 16:46
Reklama

#26 draganavv

backpacker

• Član

Napisano: 21. Jul 2011 - 09:06

Sta kazes 2 lezaljke,2 limunade i jos skuter sve to za 3e?Tu nesto nije kako valja mislim da nema sanse da to nije tacno.

#27 Sceko

backpacker

• Član

Napisano: 29. Jul 2011 - 01:33

Cafe Gril Padrino ove godine se pojacava sa jos jednim Plaznim Barom u samom centru Canja, ****************

Sve ovo je reklama

Ovu poruku je izmenio DraganV: 14. Aug 2011 - 16:45
Reklama

#28 jeca.v

backpacker

• Član
  • Poruka:35

Napisano: 03. Aug 2011 - 12:49

Mi se uzeleli Crne Gore pa uplatili hotel IN u Canju od 19.avgusta,valjda nismo pogresili,zna li neko nesto o ovom hotelu?

#29 Sceko

backpacker

• Član

Napisano: 10. Aug 2011 - 17:41

Da ja znam nema kritika u vezi IN samo pohvale.

#30 draganavv

backpacker

• Član

Napisano: 29. Aug 2011 - 12:04

Plaza u Canju je ok....lezaljke su 5 eur par lezaljki sa suncobranom (ja sam bila dosla sam pre 3 dana).Mesto kao mesto i nije nesto specijalno nema bas mnogo sta da se vidi i dosta je mali deo tog setalista ali more i plaza su ok.
Restorani na plazi su jeftini rucak komplet corba,glavno jelo i salata 3.5 eur,hamburger 2eur i gratis se dobije sok na slamcicu za decu.Jeste dobra klopa u tim restoranima i nije skupo ali i nisu bas uredni i atraktivni a i toaleti su im blago receno uzasss.Od 10 dana 2 smo isli na kupanje u Canj,tako da kupanje Postavljena slika

Broj korisnika koji čitaju temu: 1

Članovi: 0, gosti: 1, skriveni članovi: 0

Sajt Putovanja.info je deo Infostud grupe:
 poslovi.infostud.com mojtim.com kursevi.com najstudent.com prijemni.infostud.com polovniautomobili.com internet-prodaja-guma.com Gear5
Prijatelji sajta: 4zida.rs - nekretnine Beograd, Osiguranik.com, GdeIzaci.com - splavovi u Beogradu

copyright © Putovanja Info d.o.o. Beograd (2004-2014)