PARALIA

3746 poruka u ovoj temi

Postavljeno · Prijavi

Evo,ja da se javim da idem sa drugaricom u Paraliu negde od 20 juna do 05 jula-pa da pitam da li ima jos nekog drustva ili nekoga da ide solo-svejedno,da bi se tamo nasli,izlazili,zezali-jer,Paralia je vrh za provod-a u drustvu je,naravno,lepse!Puno pozdrava! ;)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Postavljeno · Prijavi

Covece!!! Ovo ti je cetvrta identicna tema! Nema nikog ovde da ide u Paraliju! Svi idemo na Krf ove godine!!! :lol::lol::lol:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno · Prijavi

Nemoj da si takav verhogetornik :P Mozda covek samo voli da ima vece drustvo!

Javi se ti Sxomy82 povremeno, samo nemoj da pises nove teme, digni stare koje si vec napisao :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno) · Prijavi

Ma ja se samo malo shhhaaallliiimm sa Sxomyem! Primetio sam da mu niko ne odgovara, pa rekoh, da mu nabacim malo publiciteta...

Uostalom, jesi ti cula da sam promovisan u premijera? Imam imunitet. B)

Izmenjeno (verhogetornik)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno · Prijavi

Ljudiii!!!, "hvaala" na odgovorima :P Frka je sto smo do sada svi bili u velikom drustvu (nas 6, 7, 8) - a sada sam jedva uspeo i sa jednom drugaricom da se "nabedim" oko putovanja :unsure: Jos smo tamo 15, a mozda cak i 20 dana kolima solo, pa cisto smo otvoreni za nova poznanstva :) Verujem da cemo lako i na moru - veoma smo komunikativni i opusteni, ali nam je "ovo" bilo zanimljivo :blink: Toliko od nas! Pozdrav ljudi - i javite se - konacno! :rolleyes:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno · Prijavi

Ja da napisem bilo sta sto bi mi diglo ovu temu na "vrh liste"... Da ne zapocinjem novu... :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno · Prijavi

E, taaakoo se to radi!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno · Prijavi

'Ajmo ove godine svi u Paraliu!!! :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno · Prijavi

Jel ima ovde nekoga koje bio ove godine u Paraliji,da nam napise neki izvestaj,kakve su cene u restoranima,prodavnicama...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno · Prijavi

Ne bi otisao tamo i da imam besplatan smestaj i put...gore mesto po meni ne postoji...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno · Prijavi

Paralia je FULL - nemoj niko da vas laze!!! :angry:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno · Prijavi

FULL crap that is...:)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno) · Prijavi

Sxomy, nemoj uopste da se sekiras oko toga da li ces naci drustvo u Paraliji! Ja sam bila pretprosle godine i super sam se provela, upoznala gomilu ljudi (a nasla i momka). Samo, nadam se da znas da plaze i more bas i nisu spektakularni, da je atmosfera vasarska i da ima jako puno Srba. Ali ako ti je provod najvazniji, onda si odabrao pravo mesto. Koliko se secam, najbolje nam je bilo u nekoj diskoteci u obliku zamka, zaboravila sam kako se zove, a najgore u "OMILUSU" - to mesto ZAOBIDJI. Puno pozdrava i lep provod!

Izmenjeno (Sirena)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno · Prijavi

Za "Sirenu" - Mislim da si potpuno u pravu oko svega! Zavisi kako odes i koliko si spreman da se "otvoris"... Kapiram da ce ti za 100 eura biti "shit" - normalno, ali ako si spreman da potrosis "dobru" lovu - moze ti biti "full"! Tipa, ima brdo restorana sa vrh hranom, par lux diskoteka, Katerini je blizu i tu ima dosta toga za shoping, blizu je relativno i Solun gde ima svega sto zamislis, ima puno Srba, zezanje je xtra, zivo je 24h, ima dobrih automobila i motora - raznih skupova, tu je odmah i "mirniji" Olympic beach, ima xtra hotela, zezanja na vodi, raznoraznih izleta, brdo suvenir sopova - ma, ako hoces da potrosis, xtra je! I, nije Paralia ono sto je bila, pre recimo 7,8 god... Na luxuznim letovanjima si obicno "zakucan" za taj ful hotel i mozes samo drugima da pricas kako ti je bilo - a bude kao u zatvoru, dok u Paralii i okolini za taj kes mozes jedno 2 nedelje da se "Totalno" izludis! Ziveli i svi u Paraliu!!! :P :D :lol:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno · Prijavi

Saznao sam da vise nema onog onolikog cekanja na granici sa Makedonijom... Konacno... :rolleyes:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

Uključi se u zajednicu

Pridruži se našoj zajednici i napravi nalog. Jednostavno je!

Registruj se

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se.

Prijavi se sada

• Trenutno online   25 članova, 1 anoniman, 129 gostiju (Pogledaj čitavu listu)

• bbking
    • Igor Lukač
    • Stevang
    • mmi
    • wvladimir
    • joeturban
    • Zoran Stefanović
    • tine
    • Antalija Kemer
    • seagull
    • Dea74
    • gjovana
    • Tantal
    • Hinavorko
    • marijam93
    • mikipolo
    • tose_sk
    • marija1234
    • trothon
    • Natasa81
    • WOB
    • miletovmile
    • Libert@S
    • Scorpio
    • kotahila
  • Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

20868
    Ukupno tema
    607518
    Ukupno poruka
  • Naši članovi

• Ukupno članova
      48859
    • Najviše članova online
      737

Novi članovi
    spicolina
    Pridružio/la se

• Dragi posetioci, predstavljamo vam novi sajt :simple_smile:

Još uvek je sve sveže pa je moguće da ima grešaka koje mi nismo uočili. Molimo vas da te greške prijavite u temi koju smo još ranije otvorili Nova verzija sajta Putovanja.info.

Molimo vas i za strpljenje i povratne informacije. Hvala! :simple_smile: