Skoči na sadržaj

putovanja.info logo

PARALIA

3650 odgovora na temu

#1216 CakumPakumVakum

turista

• Član
  • Poruka:73
  • muški

Napisano: 21. Jun 2009 - 15:31

Pogledaj porukumaya_pa @ 21. 06. 2009 - 11:00

...aham... ;) ok,onda nije strasno...u taj Omilos svakako necemo ici posto su koliko sam cula tamo klinci...

Imas na ulazu u Paraliju iz Katerinija klub, mislim da se sad zove Gold (pre mislim da se zvao Casa)... Mozda i najbolji u Paraliji...

Imas na putu od Paralije do Olimpika jos par klubova, ali im ne znam imena.
Ne bih ti preporucio klubove ka Korinosu, jer su puni Albanaca, pa da ne dodje do nekog incidenta.

Sam ulaz kosta oko 5 evra, pice jos toliko... Cesto imaju 'Ladies Night', kada je za devojke besplatan ulaz i neki koktelcic uz to. U principu ces se lako snaci, cela Paralija je izlepljena reklamama za nocni provod.

Sto se Omilosa tice, jednom sam bio tamo... Jeste prepuno decurlije. Sam enterijer nije los, ali je DJ zaista ocajan... Covek pusta Pussycat Dolls-e, pa odmah posle Van Gogh, pa posle Lepu Brenu. Katastrofa... Takodje je Omilos steciste navalentnih Grka, mada njih ima na svakom koraku :)

#1217 malen@

backpacker

• Član
  • Poruka:39
  • ženski

Napisano: 21. Jun 2009 - 21:08

Pogledaj porukuYoo @ 21. 06. 2009 - 14:02

Za sve koji putuju uskoro mogu da pogledaj emisiju u
NEDELJU 21.06 u 14,50 satovu patrolu na RTS-u

Beograd - Paralija. :D

Kad ono BG- Pefkohori :wacko:

#1218 maya_pa

backpacker

• Član
  • Poruka:9
  • ženski

Napisano: 22. Jun 2009 - 18:28

@ CakumPakumVakum- H V A L A P U N O! :kez:

#1219 -Aki-

backpacker

• Član
  • Poruka:11
  • muški

Napisano: 24. Jun 2009 - 17:28

Pozdrav svima!!!!

Vila Vizantio me interesuje....kazu da je nova i prelepa, ali bi mi mnogo znacilo kada bi mi neko (Ili samo Shomy) rekao gde se tacno nalazi, kazu da je 350m udaljena od plaze...pa se brinem da nije to malo mnogo...

I jos me zanima, da li je klima neophodna u smesatju, tj. da li je podnosljivo boraviti u sobi koja je okrenuta ka Olympic Beach-u tj. na suncanoj strani?

Hvala unapred...

Izgleda da cemo se ove godine druziti....
Doći ću ti u snovima
da ti ukradem poljupce
neka vrijeme samo leti
jos uvijek volim te...

#1220 majja

backpacker

• Član
  • Poruka:2

Napisano: 27. Jun 2009 - 09:21

Veliki pozdrav svima,
zelim samo da vam kazem da mi je jako korisno sve ovo sto ste napisali do sad i hvala vam!
Idem u Paraliju 19.08. sa momkom, prvi put idemo tamo, dosad smo letovali u Grckoj vise puta, ali samo na halkidikiju, pa resismo i ovaj deo da vidimo.. Planiramo da idemo kolima jer zelimo da obidjemo meteore, olimp i dr. vredno da se vidi..., pa bi mi od korsti bilo kad bi se javio i neko ko je vec putovao kolima.. :)
I da, jel ide mozda neko od mladjih u Paraliju u tom periodu?

#1221 CakumPakumVakum

turista

• Član
  • muški

Napisano: 28. Jun 2009 - 11:58

Milina je ici kolima u Paraliju. Obratite paznju samo na nekoliko stvari:

- Put je da tako kazem veoma lak... Obavezno postujte ogranicenja brzine i propise po Makedoniji i Grckoj jer su kazne zaista previsoke. Sto je najgore ne placaju se na licu mesta, nego u posti ili banci. Na primer u Grckoj je kazna za pojas 350 evra.

- Najbitnije na putu kroz Grcku je da ne promasite skretanje kod Soluna. Pratite putokaze za Atinu i Katerini.

- U Paraliji je skoro nemoguce pronaci parking, pogotovu ako je vila/hotel glavnoj ulici. Najbolje je da ostavite za pocetak auto negde na periferiji (naravno posle raspakivanja), pa ga u nekim ranim jutarnjim satima premestite ispred vile.

Danas u 14:45 imate emisiju SAT na 1. programu, gde je prikazana cuvena patrola do Paralije, pa mozete videti i ostale detalje u vezi sa putovanjem kolima :)

#1222 majja

backpacker

• Član
  • Poruka:2

Napisano: 06. Jul 2009 - 19:26

Hvala puno CakumPakumVakum :)

#1223 natasa-le

backpacker

• Član
  • Poruka:23
  • nije upisan

Napisano: 09. Jul 2009 - 10:25

Cula sam da su u Paraliji bunde veoma povoljne, pa me zanima jer ima neko novije cene. kako se krecu.

#1224 cocili

backpacker

• Član
  • Poruka:37

Napisano: 09. Jul 2009 - 11:10

Pogledaj porukunatasa-le @ 9. 07. 2009 - 11:25

Cula sam da su u Paraliji bunde veoma povoljne, pa me zanima jer ima neko novije cene. kako se krecu.

E da to i mene interesuje i jos me interesuje cena koze i kakvog je kvaliteta mislim naravno na jakne......I jos me interesuje ako je neko bio u vili Nikolas u Paraliji da mi kaze svoja iskustva ako je moguce hvala unapred :P

#1225 CakumPakumVakum

turista

• Član
  • muški

Napisano: 09. Jul 2009 - 12:42

Sto se bundi tice, ne bih mogao da dam neki konkretan odgovor, jer doticnu nisam kupovao, ali koliko sam video, sve se svodi na cekanje :) Nikad skoro nema neke fiksne cene.

Isto se tice i koznih jakni cija je cena 50 e pa navise. Opet, skoro svi ce vam dati neku drugu cenu ako procene da ste ozbiljan kupac. Mojoj devojci je prosle godine u jednoj od prodavnica, prodavacica rekla da kozni mantil 'za nju' kosta 140 e iako je na njoj pisalo 180e. :) Sto se kvaliteta tice, ja sam kupio pre 3 godine jaknu, bila je 75 e. Sasvim sam zadovoljan i jos uvek me sluzi :)

E sad, eventualno moze da postoji problem sa carinom... Pazite da ne prodjete kao Giga u Boljem zivotu :D

#1226 maryyy

turista

• Član
  • ženski

Napisano: 09. Jul 2009 - 18:09

Hahaha gde se seti Gige, dobra ideja :)

Mi putujemo u nedelju. Ako neko tada ide u Paraliju neka se javne, jos bolje ako ide u nasu vilu Marinaio ili ako se iz nje vratio.

Jedva cekam :D Narocito Meteore :D :D :D

Postavljena slika

www.reaching-english.com

#1227 Roli

kosmopolita

• Član
  • Poruka:5057
  • muški

Napisano: 10. Jul 2009 - 12:50

Pogledaj porukumaya_pa @ 18. 06. 2009 - 11:16

:kez: lepo...:) nazalost primorana sam da idem u Paraliju ove god. pa sam malo tuzna ako bih morala da slusam Cecu po ceo dan i da pricam iskljucivo na Srpskom!
Ne brini,nema tamo toliko domaće muzike! Ja sam je jedino u Omilosu čuo i u kom butiku... Inače u Omilos bolje ni ne idi,jer je stvarno prepun dece(u pravom smisli reči). U velikm diskotekama i klubovima nema ni S od Srpske muzike.

Lep provod! :)

#1228 maya_pa

backpacker

• Član
  • Poruka:9
  • ženski

Napisano: 11. Jul 2009 - 18:49

E pa kul...znaci dobro sam se informisala za Omilos ;) ma,bice super sigurno,na moru se do sada nisma nikada lose provela :cool:

#1229 getup

backpacker

• Član
  • Poruka:4

Napisano: 14. Jul 2009 - 23:04

ajd ako neko nesto zna o ovoj vili ZIKOS neka mi napise nesto i o paraliji jer idem sama sa dvoje male dece

#1230 bancho

turista

• Član
  • Poruka:57

Napisano: 15. Jul 2009 - 07:32

da li je u pitanju vila zikos ili vila ziskos?

Broj korisnika koji čitaju temu: 1

Članovi: 0, gosti: 1, skriveni članovi: 0

Sajt Putovanja.info je deo Infostud grupe:
 poslovi.infostud.com mojtim.com kursevi.com najstudent.com prijemni.infostud.com polovniautomobili.com internet-prodaja-guma.com Gear5
Prijatelji sajta: 4zida.rs - nekretnine Beograd, Osiguranik.com, GdeIzaci.com - splavovi u Beogradu

copyright © Putovanja Info d.o.o. Beograd (2004-2014)