STAVROS

5229 poruka u ovoj temi

Postavljeno

Jako mi se svidja Vas detaljan opis ovog mesta stvarno puno pomaze, samo se sa jednom sitnicom ne slazem a to je pitanje prijavljivanja aranzmana. Iz iskustva znam da je za grcku vizu potrebno najmanje deset radnih dana, a za pojedine destinacije u Grckoj ne mozete naci mesta ni mesec dana unapred tako da...kad se odlucujete za Grcku oprezno sa terminima.Izgleda da je agencija imala problema sa prodajom, to je jedini razlog zasto je bus bio poluprazan i ostali putnici dobili jeftiniju uslugu. Pozdrav

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Postavljeno

Prijatelji koji su letovali u Stavrosu imaju izuzetno negativno iskustvo.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno

Sta nije bilo u redu?

(razmisljam da idem u Stavros)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno

Prijatelji koji su letovali u Stavrosu imaju izuzetno negativno iskustvo.

Salis se ili sta?Ja idem 22 juna pa me interesuje kakvo su negativno iskustvo imali?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno

U pitanju je luka, tako da je more prljavo, losa plaza , selo nista narocito i prilicno dosadno.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno

Poz!

Ja sam bila u Stavros prosle godine, sa jos tri druga. Sve je bilo fantasticno. Bili smo smesteni u vili "Fotis' koja se nalazi jedno 20m od plaze. More je cisto vree je lepo. Cena je bila 110 evra po osobi , za 6-krevetni apartman. U cenu su bili uracunati prevoz, viza, smestaj. Hrana nije bila uracunata, ali mogu da vam kazem da smo nas cetvoro za deset dana potrosili ukupno 200 evra na hranu. Svaki dan je po neki izlet organizovan, tako da smo mi bili u vodeni svet(kod Soluna) za nekih 20 evra sa prevozom i ulaznicom . Samo jedini problem je bio to sto je vodic iz Madjarske(jer je 99% madjara bilo na izlet) ali nam nije nogo smetalo. Iskreno, mozete iznajmiti bicikle(ne secam se kolika ese cena, ali nije nesto mnogo skupo). Iznajmili smo ih na 12 sati i bili smo do Asprovalte. Ceo gradic je prelep, ima nogo toga da se vidi gde da se izadje. Ljubitelji nase narodne muzike mogu da uzivaju po podne u kaficu na plazi. Pa, mozda ce ovo moje iskustvo nekom i da koristi!!!

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno

Hvala Ana86! ;)

(Nekako vise verujem ljudima koji obrazloze ono sto tvrde)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno

Zigi toplo ti preporučujem Stavros kao destinaciju za odmor. Luka postoji ali tu pristane jedan brod nedeljno i nije to klasična luka već jedan dok na koji pristaju brodovi. Želim ti ugodan odmor i dobar provod!

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno

Upravo sam se vratio iz Stavrosa. Nemam nikakvih primedbi. Zo odmor je super. Mozda mladjima nedosaje "nocni zivot" toga ili nema ili ima vrlo malo. Beogradska agencija "Monix" ima u ponudi apartmanski objekat "Aleksandros" koji ima i svoj bazen. Agencija organizuje i izlete sa nasim vodicima (Solun, Sveta Gora, Meteori, Tasos,...)

Cene su u prodavnicama prihvatljive. Najam skutera je 30 Evra za tri sata a bicikla 3 Evra za isto vreme. Kafa je od 1 do 3 Evra u zavisnosti gde sednete. Dobar rucak u kafani sa picem za dvoje je oko 20 Evra. More je kristalno cisto a slobodne pescane obale ima nekoliko kilometara tako da se bas treba potruditi da se okupas blizu mola gde pristaju brodovi (neko to zove luka) a u tu "luku" moze da udje samo JEDAN brod.

Sve ostalo je vec receno, jednom recju - nemam zamerke

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno

Kizo, Hvala puno na ovim informacijama.

Ja se razmisljam da idem u Stavros pa me zanima kakav je smestaj...

Mozes li dati neki savet.

Zena iz agencije je pominjala neke apartmane Kapetan, da li si cuo za njih?

Puno hvala,

Sonja

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno

Ja sam bio u vili "Aleksander". Ona je najdalje od mora ali ima lep i veliki bazen.

Za ostale neznam kakve su ali su blize plazi, pa ti odluci sam (to "daleko" je pet minuta pesice)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno

Stavros je super ja sam bio prosle godine, sve pohvale za odmor. Malo nocni zivot nedostaje ali sve ostalo je ok. Ja sam se snasao za taj nocni zivot...upoznao sam obezbedjenje diskoteke u stavrosu, covek je srbin i jako nas je zgotivio tako da smo visili svake veceri i bilo je veceri kada je bilo super.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Što se tiče Stavrosa, moram još nešto da dodam. Stavros nije mesto sa puno diskoteka i burnim noćnim životom, tako da će onima koji to traže možda biti dosadno. :( Za porodični odmor, (na kojem sam ja bio), Stavros je idealna destinacija. Miran, ribarski gradić sa puno taverni, lepim plažama i kristalno čistim morem. Što se tiče luke to je jedan običan dok na koji pristane neki brod s vremena na vreme da nešto istovari. Za deset dana koliko smo ja i moja porodica bili u Stavrosu pristao je samo jedna veliki brod na istovar i to je bilo to. Mojoj ćerkici bilo zanimljivo da je vodim da vidi veliiiki brod. :D Inače, dok smo bili na plaži, brod nismo ni primećivali, a bili smo poprilično blizu doka. Takodje nisam primetio ni neku prljavštinu u moru za sve vreme letovanja. U Crnoj Gori nisam imao neku luku u blizini ali je more bilo ipak prljavo a o plaži i da ne govorim. Stavros toplo preporučujem svima koji žele odmor i uživanje. Idealan je za porodice sa malom decom jer je prepun parkova sa ljuljaškama, klackalicama i toboganima. Za sve one koji očekuju ludilo kao npr. u Budvi, Stavros nije destinacija koju trebaju posetiti. Toliko od mene za sada. Pozdrav svima i prijatan odmor u Stavrosu! B)

Izmenjeno (Molder)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno

Aj da dodam i ja nesto,posto sam 2 poslednja leta proveo u Stavrosu..

Mislim da je mesto ocaj...Aj sad zasto:recimo da je malo,prilicno prljavo,more mutno(necu da kazem zagadjeno,al ljudi,dajte realno,pogledajte plaze i more malo dalje,npr. neos marmaros na sitoniji),nocni zivot je ocaj,a mesto je totalno zapusteno...Moram da kazem da meni licno je jako smetao i ambijent,znaci hrastovi i bukve,a nigde borova i ostalog sto podseca na more,ovako lici na banju...Iskreno,nikad u grckoj nisam video toliko pasa lutalica a bogami i roma po plazi i oko nje...Sve u svemu,imam i gomile fotki iz stavros i rado cu ih poslati ako je neko zainteresovan...mislim da je mesto OK jedino zbog prihvatljive cene i ko zeli miran,veoma miran porodicni odmor...

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

Uključi se u zajednicu

Pridruži se našoj zajednici i napravi nalog. Jednostavno je!

Registruj se

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se.

Prijavi se sada

• Naši članovi

50048
    Ukupno članova
    1059
    Najviše članova online
    Novi članovi
    Sasa1982
    Pridružio/la se
  • Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

21037
    Ukupno tema
    625402
    Ukupno poruka