Skoči na sadržaj

putovanja.info logo

STAVROS

4736 odgovora na temu

#316 lookme

backpacker

• Član
  • Poruka:3
  • muški

Napisano: 14. Jul 2009 - 07:51

U Stavrosu ima pasa lutalica, ali ni više ni manje od nekog drugog mesta te veličine. Nismo obraćali pažnju na njih. Nismo čuli da je neko imao problema. Inače plaža je manje-više ista (peskovita) čitavom dužinom, od Stavrosa do Asprovalte.

#317 total

backpacker

• Član
  • Poruka:25

Napisano: 14. Jul 2009 - 08:42

U Grckoj se voda za kupanje u svim apartmanima manje ili vise zagreva sa solarnih ploca, e sad sve zavisi od gazde da li ce kad se ta voda potrosi on ukljuciti elektricno dogrevanje ili nece, ako nece, onda se dvojica recimo lepo istusiraju a za trceg ce voda biti sve hladnija i td, ili ako se svi tusiraju dok ima sunca napolje nece zavrsiti topla voda.. :)

#318 alleksa

backpacker

• Član
  • Poruka:14

Napisano: 14. Jul 2009 - 18:06

Da li neko mozda zna nesto o vili Petros???

#319 alleksa

backpacker

• Član

Napisano: 14. Jul 2009 - 18:32

Da li neko zna nesto o vili Petros??I kakvo je vreme sredinom i krajem septembra u Grckoj?

#320 gpaleolog

backpacker

• Član
  • Poruka:38
  • muški

Napisano: 15. Jul 2009 - 06:41

Psi lutalice su uobičajena pojava u celoj Grčkoj. Atina ih je puna u strogom centru, još ih svi hrane pa su to ogromni psi, ali i krajnje pitomi.

#321 zoxy

backpacker

• Član
  • Poruka:12

Napisano: 15. Jul 2009 - 09:08

Pogledaj porukualleksa @ 14. 07. 2009 - 19:32

Da li neko zna nesto o vili Petros??I kakvo je vreme sredinom i krajem septembra u Grckoj?

Pokušaću da ti pomognem, pošto sam protekla dva meseca studiozno prelistavala sve stranice ovog foruma. Što se tiče vremena i temperature u septembru i sam znaš da je to nepredvidljiva stvar. Sada je jul,a do pre par dana su padale kiše. :tuzni: Ipak na strani br.6 imaš opis čoveka koji se zove Banem, on je bio u Stavrosu u septembru, i jako je lepo opisao svoj boravak(pročitaj mislim da će ti informacije dobro doći). Takođe na strani br.7 ovog foruma jedna žena je ostavila link za sajt na kojem možeš pogledati prognozu 15-est dana u napred(i ja ću otići na taj sajt pre nego odputujem u Stavros 30.08). :alarm: O Vili Petros jedini zapis koji je meni ostao u pamćenju se nalazi na strani br.15 jedan čovek je stavio mapu Stavrosa na kojoj se nalazi i Vila Petros(označena je br. 11), meni se čini da se ona nalazi na kraju Stavrosa na putu ka Asprovalti u blizini je koliko sam videla šetalište i Beach Bar. Nadam se da sam uspela bar malo da pomognem :)

#322 vekim

svetski putnik

• Član
  • Poruka:832
  • ženski

Napisano: 15. Jul 2009 - 10:24

Pogledaj porukudjmutic @ 13. 07. 2009 - 22:01

Da li neko ima informaciju o novom hotelu-apartmanu Maria lux u delu Stavrosa prema Asprovalti, kakva je plaža i da li se radi o "uređenom" delu grada. Pored komaraca da li zaista ima pasa lutalica...?

pozdrav

Vila Maria ti je na izlazu iz Stavrosa na putu ka Nea Vrasni. Nije bas u uredjenom delu grada, ali nije ni daleko, lepa setnja do setalista. Plaza je blizu, mana sto moras da predjes put koji je dosta prometan, jer je precica do Asprovalte. Spolja izgleda odlicno, ima presladak bazencic, apartmani (ono sto sam uspela da primetim jer smo naleteli u vreme smene) se ciste dosta temeljno.
Pasa lutalica ima, ali ih je u Bg mnogo vise, i oni koji setaju po plazi nisu lutalice, vec pripadaju gazdama vila pored plaze, iako ne nose ogrlice.
A komarci, sta da ti kazem, ista prica je i u Solunu, i u Paraliji i u Beogradu.

Pre nego što krenete da tražite sreću, proverite – možda ste već srećni.

Sreća je mala, obična i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide.

#323 alleksa

backpacker

• Član

Napisano: 15. Jul 2009 - 11:26

Pogledaj porukuzoxy @ 15. 07. 2009 - 10:08

Pokušaću da ti pomognem, pošto sam protekla dva meseca studiozno prelistavala sve stranice ovog foruma. Što se tiče vremena i temperature u septembru i sam znaš da je to nepredvidljiva stvar. Sada je jul,a do pre par dana su padale kiše. :tuzni: Ipak na strani br.6 imaš opis čoveka koji se zove Banem, on je bio u Stavrosu u septembru, i jako je lepo opisao svoj boravak(pročitaj mislim da će ti informacije dobro doći). Takođe na strani br.7 ovog foruma jedna žena je ostavila link za sajt na kojem možeš pogledati prognozu 15-est dana u napred(i ja ću otići na taj sajt pre nego odputujem u Stavros 30.08). :alarm: O Vili Petros jedini zapis koji je meni ostao u pamćenju se nalazi na strani br.15 jedan čovek je stavio mapu Stavrosa na kojoj se nalazi i Vila Petros(označena je br. 11), meni se čini da se ona nalazi na kraju Stavrosa na putu ka Asprovalti u blizini je koliko sam videla šetalište i Beach Bar. Nadam se da sam uspela bar malo da pomognem :)

Hvala!!!!

#324 joca-ob

backpacker

• Član
  • Poruka:11

Napisano: 16. Jul 2009 - 20:37

zoxy @ 15. 07. 2009 - 10:08

JEL IMAS NEKU INFORMACIJU O VILI PANOS?
HVALA!

#325 zoxy

backpacker

• Član
  • Poruka:12

Napisano: 17. Jul 2009 - 07:51

joca-ob @ 16. 07. 2009 - 21:37

JEL IMAS NEKU INFORMACIJU O VILI PANOS?
HVALA!

Ćao Joco, pokušaću i tebi da pomognem. Pročitaj tekst koji je napisao čovek koji je prijavljen pod imenom Molder, on je boravio u vili Panos,poruka se nalazi na str.10 ovog foruma (datum poruke 26.07.2008). Inače gos. Molder je jedan od pokretača teme Stavros na ovom forumu i već godinama ostavlja svoje poruke, fotografije i savete na forumu :D :kamera: Ovim putem bi htela da mu se zahvalim na svim informacijama i utiscima koje je ostavio na forumu,mene lično su upravo njegovi zapisi i zapisi još par članova ohrabrili da uplatim letovanje u Stavrosu. :zaljubiska:
Još jedan savet svim ljudima koji posećuju ovaj forum: Čitajte sve poruke, od prve do poslednje strane, jer ima pregršt informacija koje svima dobro dođu, pogotovo ako negde putujete po prvi put :stidljivko: Znam da neki od nas nemaju dovoljno vremena da se posvete istraživanju, ali sam mišljenja da treba uložiti malo napora kako bi odmor protekao sa što manje stresa i nepredviđenih situacija, kojih dovoljno imamo u svakodnevnici :wacko: :srce:
Joco želim ti lep odmor sa porodicom u Stavrosu, nadam se da sam ti pomogla :)

#326 Pedja A.

backpacker

• Član
  • Poruka:2
  • muški

Napisano: 17. Jul 2009 - 11:13

Evo jos putnika za 31.08 Villa Angeliki - mama, tata i dve smizle (5.5 i 2.5 god.)

#327 joca-ob

backpacker

• Član
  • Poruka:11

Napisano: 17. Jul 2009 - 12:46

Hvala,Zoxy puno na pomoci!
Doticni tekst sam odavno procitao,nego me je interesovala neka dodatna informacija!
Hvala na zeljama,i tebi takodje zelim prijatan odmor!

#328 artemida

backpacker

• Član
  • Poruka:1
  • muški

Napisano: 19. Jul 2009 - 21:43

letujem u Stavrosu krajem jula, pa me interesuje pošto sam pročitala ceo forum a niko nije napisao- u koliko sati zalazi sunce? I da li ste kupovali vodu za piće (koju) ili može da se koristi voda iz vodovoda? Hvala

#329 Zlatimir

backpacker

• Član
  • Poruka:21
  • muški

Napisano: 20. Jul 2009 - 10:04

Cao svima upravo smo se vratili iz Stavrosa. Bili smo 10 dana u vili Marina koja se nalazi u starom delu platina. Koristili smo usluge oktopod travela kao i svake godine. Medjutim ove godine totalno razocarenje voda nikad prljavija a manijaka za volanom i na motorima nikad vise. Drugi dan boravka padala je kisa koja je toliko rashladila vodu da je bilo potrebno 2 dana sunca da je ugreje. Srecom bili smo kolima pa smo svako jutro i popodne isli plazi koja je 15 km udaljena od stavrosa. Cene su iste kao i prosle godine doduse ima par radnji koje su dosta snizile cene ali uglavnom obuce. Vila MARINA totalno razocarenje preko puta je parka 20 metara od plaze tojest dorucak uz pogled na more ali to je jedina dobra stvar. Niko u ponudi ne pominje da je restoran ispod soba tako da se pod i zidovi usijaju temperatura u sobi je do usijanja tako te primoraju da doplatis za klimu inace nema spavanja. Da stvar bude gora gazdarica je takav akrep da je non stop iskljucivala toplu vodu. Sa komsijama iz susedne sobe smo svaki drugi dan upucivali zalbe prestavnicima agencije . Nakon toga dva dana ima tople vode pa opet nema.
Zadnji dan baba je iskljucila bojler u ponoc tako da tople vode nije bilo za tusiranje pred put.Higijena koju smo zatekli kad smo stigli je ispod bilo kog proseka. Dosad smo bili u vili Fotis i u Vili Mihalis i slicnih problema nismo imali ovo je jedno veoma lose iskustvo tako da u buduce samo na proverenim lokacijama bar znam sta me ceka tamo pozdrav . Ako su vam potrebne neke sveze informacije pitajte.

#330 jocabg011

backpacker

• Član

Napisano: 20. Jul 2009 - 10:14

da li neko ima informaciju koliko je privatan smestaj u Stavrosu, kad bi se islo mimo agencija?

Broj korisnika koji čitaju temu: 1

Članovi: 0, gosti: 1, skriveni članovi: 0

Sajt Putovanja.info je deo Infostud grupe:
 poslovi.infostud.com mojtim.com kursevi.com najstudent.com prijemni.infostud.com polovniautomobili.com internet-prodaja-guma.com Gear5
Prijatelji sajta: 4zida.rs - nekretnine Beograd, Osiguranik.com, GdeIzaci.com - splavovi u Beogradu

copyright © Putovanja Info d.o.o. Beograd (2004-2014)