Molder

STAVROS

5436 poruka u ovoj temi

Moja predhodna iskustva stecena na osnovu boravka u Leptokariji i Polihronu su takva da su u tim mestima vikendom plaze bile znacajnije punije i to uglavnom od strane Grka. Interesuje me kakva je situacija po tom pitanju u Stavrosu.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

nije takva, Grci koji se i odluce da krenu u ovom pravcu obicno samo prodju kroz Stavros na putu ka Olimijadi.

Grci koliko sam ja shvatila i za vikend varijante vole Olimpijsku regiju jer ih dosta ima vikendice ili idu na prvi prst.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li ima nekoga ko je bio u hotelu Rihios,svuda nalazim samo slike...

Hotel RIHIOS je generalno OK. Mi smo bili smesteni u vili CIPOS dijagonalno od RIHIOS a. Kako smo svaki dan prolazili pored njega, zamolili smo vlasnike malo da bacimo pogled unutar. Ambijent je prelep, smestaj nije los ali daleko manje atraktivan od ambijenta. Jedino sto Vam moze praviti problem tu koiko sam cuo jeste ishrana, ne u kvalitetu nego u kvantitetu. Ali to nadomestava jako dobar GIROS iz susednog ILLUSION -a! Ako idete svojim autom, parking mesta ima na pretek i neplaca se naravno!Plaze su ciste, voda je topla, i jedina zamerka generalno celom STAVROS-u je taj vetar u popodnevnim satima. Ako vam nesmeta, idealka je mesto za odmor!

E da treba dodati jos jednu stvar za ljude koji zele u Stavros Beach ili Rendinu (lokacijski vam isto dodje)! U blizini ova dva hotela se nalazi kanal, koji u nekim momentima ( a obicno kazu posle kise ) zna toliko da smrdi da Vam se zeludac prevrce. Prvi dan kada smo doputovali imao sam prilike to da licno i osetim! Narednih dana se manje ili uopste nije osecao! Oni koji su imali to iskustvo znaju o cemu pricam!

Izmenjeno (mikap)
Spajanje poruka
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svim Forumasima ! Dali je neko bio u vili Stratos i kakvi su vam utisci o njoj i o lokaciji u kojoj se nalazi, dali je daleko od centra ...? Hvala unapred !

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

LOKACIJA VILA / STAVROS:

stavrosmapa.jpg

Vila Stratos ima sasvim ok lokaciju, na plazi je, bazen joj je skoro celog dana u hladu od vile, ljudi na plazi su bili prezadovoljni smestajem, nama je bila u uzem izboru.

Od samog centra i setalista je 10-tak minuta lagane setnje,

Do radnjica imas 7-8 minuta, u blizini je Janis

inace na ovoj karti ti je to vila broj 4, pre 2 godine su je kod nas prodavali pod ovim imenom.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala Vekim puno ! Po forumu spominju neki kanal , dali je u blizini Stratosa i ako jeste dal ima uticaj na vilu.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ja godinama tamo letujem, tj u vili Rendina ili Stavros beach u junu i ni jednom nismo imali problem sa tim nekim smradom iz kanala,

Stratos je s druge strane kanala, a uticaj ti moze biti da je tu u tom donjem delu cini mi se vise komaraca nego sto je npr bilo u vilama koje su udaljenije od plaze, da li je do kanala ili nije nemam pojma.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

mi smo bili krajem augusta početkom septembra. Kanal je bio skoro suv, nismo ništa osetili u Stavros Beachu, a ni inače. Možda bi o tome mogli više da kažu oni koji su bili u VULI. Ja koliko se sećam, nisam nikad čitao komentar za taj kanal....

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala vam puno na informacijama, znate li mozda dali ima WI FI interneta u vili Stratos ?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

vila Stratos

Novoizgrađena vila sa bazenom na samoj obali mora, u novom delu Stavrosa. Pruža mogućnost smeštaja u dvokrevetnim, trokrevetnim i četvorokrevetnim studijima. Svaki studio ima kupatilo, klima uređaj (doplata na licu mesta), TV (sa srpskim kanalom), čajnu kuhinju, terasu. Zamena posteljine se vrši jednom tokom boravka. Sve sobe imaju pogled na more.

Izmenjeno (mikap)
Sredjen font
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

vila Stratos

kakva je plaza, sitan pesak?

ulaz u vodu postepen ? itd ...

Izmenjeno (ZekaZmaj)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

pa to je gradska plaza, sitan pesak, i dug plicak

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

hvala ...

posto sam iz poruka zakljucio da je samo kod platana najlepsi pesak i postepen ulazak a ostalo nije bas ...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Najsitniji pesak i najduzi plicak nije kod Platana vec na 800 m ka Olimpijadi, plaza Belles beach

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

Uključi se u zajednicu

Pridruži se našoj zajednici i napravi nalog. Jednostavno je!

Registruj se

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se.

Prijavi se sada

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

21634
    Ukupno tema
    654665
    Ukupno poruka