Molder

STAVROS

5695 poruka u ovoj temi

Pozdrav svim Forumasima ! Dali je neko bio u vili Stratos i kakvi su vam utisci o njoj i o lokaciji u kojoj se nalazi, dali je daleko od centra ...? Hvala unapred !

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

LOKACIJA VILA / STAVROS:

stavrosmapa.jpg

Vila Stratos ima sasvim ok lokaciju, na plazi je, bazen joj je skoro celog dana u hladu od vile, ljudi na plazi su bili prezadovoljni smestajem, nama je bila u uzem izboru.

Od samog centra i setalista je 10-tak minuta lagane setnje,

Do radnjica imas 7-8 minuta, u blizini je Janis

inace na ovoj karti ti je to vila broj 4, pre 2 godine su je kod nas prodavali pod ovim imenom.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala Vekim puno ! Po forumu spominju neki kanal , dali je u blizini Stratosa i ako jeste dal ima uticaj na vilu.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ja godinama tamo letujem, tj u vili Rendina ili Stavros beach u junu i ni jednom nismo imali problem sa tim nekim smradom iz kanala,

Stratos je s druge strane kanala, a uticaj ti moze biti da je tu u tom donjem delu cini mi se vise komaraca nego sto je npr bilo u vilama koje su udaljenije od plaze, da li je do kanala ili nije nemam pojma.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

mi smo bili krajem augusta početkom septembra. Kanal je bio skoro suv, nismo ništa osetili u Stavros Beachu, a ni inače. Možda bi o tome mogli više da kažu oni koji su bili u VULI. Ja koliko se sećam, nisam nikad čitao komentar za taj kanal....

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala vam puno na informacijama, znate li mozda dali ima WI FI interneta u vili Stratos ?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

vila Stratos

Novoizgrađena vila sa bazenom na samoj obali mora, u novom delu Stavrosa. Pruža mogućnost smeštaja u dvokrevetnim, trokrevetnim i četvorokrevetnim studijima. Svaki studio ima kupatilo, klima uređaj (doplata na licu mesta), TV (sa srpskim kanalom), čajnu kuhinju, terasu. Zamena posteljine se vrši jednom tokom boravka. Sve sobe imaju pogled na more.

Izmenjeno (mikap)
Sredjen font
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

vila Stratos

kakva je plaza, sitan pesak?

ulaz u vodu postepen ? itd ...

Izmenjeno (ZekaZmaj)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

pa to je gradska plaza, sitan pesak, i dug plicak

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

hvala ...

posto sam iz poruka zakljucio da je samo kod platana najlepsi pesak i postepen ulazak a ostalo nije bas ...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Najsitniji pesak i najduzi plicak nije kod Platana vec na 800 m ka Olimpijadi, plaza Belles beach

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

neka preporuka za smestaj na belles beach-u ?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Preporuka za apartmanski smestaj sa internet konekcijom?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

pa nije bas, svuda je sitan pesak i postepen ulaz, samo u platanima ima prirodne hladovine.

ono sto smo mi culi za te apartmane na beles beach i nije za preporuku, ali nije daleko da se prosetas, mada je bolje kad imas auto

lbp2012 u apartmanima Stefanidis imas internet konekciju, u Stavros beach i Rendini,

u ostalim apartmanima koji se izdaju preko nasih agencija rekose da nema

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

Uključi se u zajednicu

Pridruži se našoj zajednici i napravi nalog. Jednostavno je!

Registruj se

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se.

Prijavi se sada

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

21924
    Ukupno tema
    689556
    Ukupno poruka