Skoči na sadržaj

putovanja.info logo
Učestvujte u nagradnoj igri povodom našeg 10. rođendana: Nagradna Igra !

SPLAVARENJE TAROM

8 odgovora na temu

#1 max zemun

backpacker

• Potvrda maila
  • Poruka:40

Napisano: 31. May 2007 - 13:27

Interesuje me koja agencija u BG ima u ponudi splavarenje Tarom,vreme polaska,mesto i ukratko utisci! :huh:

#2 kiza bg

backpacker

• Član
  • Poruka:20

Napisano: 31. May 2007 - 14:08

:P javite i meni kad saznate.hvala :P

#3 salsita

svetski putnik

• Član
  • Poruka:2279
  • ženski

Napisano: 31. May 2007 - 18:22

Pre tri godine sam splavarila tarom...nesto fenomenalno sto bi svakome preporucila....nesto sto se nikada ne zaboravlja....
Tada je to radila agencija STB travel (u beogradjanci se tada nalazila..ne znam da li jos uvek postoji)....radili su ponude od 3 i 6 dana...ako vam se pruzi prilika idite obavezno...spavanje u satorima(ako vam ne smeta)....voda jezivo hladna ....ali nema veze sve je extra....
Nazalost ne znam koja agencija sada to radi :(

#4 max zemun

backpacker

• Potvrda maila

Napisano: 01. Jun 2007 - 13:27

Predpostavljam da je tako!vec duze vreme pokusavam da odem,ali zbog obaveza do sada nisam uspeo!naravno da mi ne smeta spavanje u satoru,u stvari,to je jedan od razloga olaska u divljinu!svi smo se po malo zasitili komfora,telefona,racunara,asfalta...toga tamo nema,zar ne?

#5 salsita

svetski putnik

• Član
  • ženski

Napisano: 01. Jun 2007 - 16:06

Naravno da toga nema znaci spavanje u satorima,ujutru pranje zuba u sumi :) uvece se pali vatra cirka se domaca rakija kao obavezno:) barem je tada tako bilo gitara i urka do zore u sumi pored reke...malo se odrema i krece se na splavareeenjeee.....

#6 max zemun

backpacker

• Potvrda maila

Napisano: 01. Jun 2007 - 16:12

EXTRA!!!TI BAS ZNAS DA PRENESES UTISKE!!?OTPRILIKE DA TAKO I ZAMISLJAM!reci mi,da li se krece sa Scepan polja?

#7 salsita

svetski putnik

• Član
  • ženski

Napisano: 01. Jun 2007 - 23:44

E sad mi smo bili smesteni par kilometara od Foce negde u brdu tj u sumi....isli smo na tu varijantu jer smo isli svojim kolima samo nas je u Foci cekao neki njihov covek...(bilo nam je tako lakse)....kada se krece na splavarenje ide se kombijem nekoliko kilometara od tog mesta tj ulazi se u crnogorski deo znaci odatle krecu svi ...oni koji su smesteni u crnogorskom delu i mi koji smo bili iznad Foce....
Ova varijanta nam je bila laksa zbog naseg prevoza ...
Kada smo mi bili bilo je sve krcato krece se u isto vreme tada je tog jutra krenulo 16 camaca ....na svakom po max 12 osoba...extra pevanje, cirkanje domace iz malih flasica na camcu:) jos sa nama na camcu bili neki nemci koji nisu mogli da veruju sta ih je snaslo....voda ledena jojj uzas ...jos se nas camac na nasu nesrecu nasukao na neku stenu u sred brzaka pa par muskaraca moralo da izadje iz camca da bi mogli da krenemo dalje...svi smo mislili da cemo se podaviti ili zalediti u onoj vodi...pre ulaska u camac dobijes prsluk za spasavanje, kacigu,kabanicu (ako hoces)...i carapice neke nalik na
cizmice jojjj kao punoglavac sa svom tom opremom

raspitajte se koja agencija to sada radi i obavezno da odete ...ako u medjuvremu ja saznam ko to radi javljam

#8 max zemun

backpacker

• Potvrda maila

Napisano: 02. Jun 2007 - 12:10

HVALA NA INFORMACIJAMA I UTISCIMA!!!

#9 AUDI

backpacker

• Član
  • Poruka:5

Napisano: 07. Jun 2007 - 20:28

MAX

Shvatio sam da ti je svega dosta i da zelis pobeci od svakodnevnice i od grada!Splavarenje je onda naj bolji izbor,bas kao sto si i rekao,aktivan odmor!Pravo je uzivanje biti na bukovima Tare,druziti se uz logorsku vatru sa pivom u ruci,slusati zvuk gitare koji se masa sa zvukovima prirode,spavati pod vedrim nebom!Sve je to izvodljivo,samo malo volje!Krece se sa Scepan polja dzipovima uz reku,zatim spust,pa odmor.Zavisi od toga za koji se aranzman opredelis,ali cena ne moze biti veca od 70e!!!pozz

Broj korisnika koji čitaju temu: 1

Članovi: 0, gosti: 1, skriveni članovi: 0

Turistička agencija Putovanja.info je deo Infostud grupe:
 poslovi.infostud.com mojtim.com kursevi.com najstudent.com prijemni.infostud.com polovniautomobili.com internet-prodaja-guma.com
Prijatelji sajta: 4zida.rs - nekretnine Beograd, Osiguranik.com

copyright © Putovanja Info d.o.o. Beograd (2004-2012)