Kako najjeftinije do glavnog Frankfurtskog aerodroma?

10 poruka u ovoj temi

Postavljeno

Imam problem,idem na Tajland 2. maja iz Frankfurta i treba mi najjeftiniji nacin da dodjem do aerodroma u Frankfurtu?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Postavljeno

Autobus "touring"-a, Beograd-Frankfurt 162e povratna. Idu svaki dan. Ili pogledaj JAT. Imaju sada neke popuste za europske metropole do sredine juna.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno

Najjeftiniji nacin je da odes busom do Osijeka, pa potom do Frankfurta (Ryanair). Karte se mogu naci veoma povoljno, neretko i za nepunih deset evra. Nije problem ni da se prebacis s jednog aerodroma na drugi.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Evo jedne prosečne, da ne kažem i povoljne kalkulacije kod Ryanair-a, na relaciji Osijek-Frankfurt (Hahn)

Mada je cena u startu veoma povoljna, ipak na kraju izađe 105e. Na to treba dodati troškove prevoza od Hahna do Frankfurtskog aerodroma (retur 24e), plus troškovi prevoza do i od Osijeka, i eto nas opet na 160e, kao i busom "Touring"-a. Jedina prednost je što se Ryanair-om stigne malo prije. Ipak je u pitanju avionski prevoz.

post-1918-1300820286,18_thumb.png

Izmenjeno (koldar)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno

Problem je sto je u pitanju 1. maj, nema najjeftinijih karata. Verujem da mu za povratak nece biti problem. Inace Beograd - Osijek, povratna 2130 din.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno

Čovek (Marko84) je lepo tražio ponudu za 2.maj. To je barem jasno. Đžabe je avion jeftin u januaru, februaru,.... meseca limburga, kad njemu lepo treba 2. maja. Znači nije ni low-cost baš uvek med i mleko, nego sedi,čekaj, vrebaj, pa kad naiđe, a tebi se poklope datumi, e tek tada će biti jeftino. Inače, 2130din. za povratnu od Beograda do Osijeka, kada dodaš svim onim troškovima koje sam gore naveo, taman stižeš do 160e. Isto kao i "Touring"-ov bus. U Beogradu sedneš, u Frankfurtu izađeš.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno

Naravno, ostaje samo da odluci: busic ili avionce. Inace, nijedna avio kompanija, ne samo "low costeri", ne prodaje po promotivnoj ceni karte u toku praznika sto je i logicno. JAT-ova promocija takodje iskljucuje Uskrs i 1. maj.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno

Prosle nedelje sam bio na sajmu u Frankfurtu, isao sam Lufthansom za 180€ povratna karta, mislim da nema jeftinije.

Rezervaciju mi je izvrsila agencija Jumbo Travel!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno

Pa eto da si sam malo "cackao" i kupio tu istu kartu preko neta, prosao bi jeftinije.;)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno

Hvala vam svima jos jedanput,nasao sam avio kartu iz Zagreba do Frankfurta za 115e a do Zagreba cu se vec snaci:)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

Uključi se u zajednicu

Pridruži se našoj zajednici i napravi nalog. Jednostavno je!

Registruj se

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se.

Prijavi se sada

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

21195
    Ukupno tema
    634942
    Ukupno poruka