ljumi

Shopping u Solunu, radno vreme prodavnica, popusti...

485 poruka u ovoj temi

verovatno misli na: egnatia, tsimiski i mitropoleos

u tsimiski ulici ti je 70% radnji i da, tu je i zara (sa koliko se secam 3 prodavnice, h&m sa 2 (druga prodavnica sece tsimiski, cini mi se sa ulicom koja ide do agia sofije ali nisam siguran, ali radnju mozes videti iz tsimisk ulice u pravcu mora) itd itd....

Izmenjeno (tsonga)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Upravo navedene ulice, koje su paralelne i sa morem. Vrlo je jednostavno za snalaženje, jer izbijaju i na Aristotelov trg. U Tzimitzki su H&M, Zara, Terranova, Mark&Spenser, Berska, Hondos centar, sportske radnje, ma sve ti je tu... :dance: Samo udobna obuća, lagana garderoba, flašica vode i NAPRED!!!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

To sve ima i u Cosmosu, ako se nevaram?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zar je neko rekao da nema?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Cosmos je sterilan za shopping...barem po mom misljenju

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pa to ti pričam :bolje-da-cutim: Ovako kreneš uz more, pa lagano, dune i vetrić, islikaš se, sedneš na sladžu (što bi rekli klinci), shoppinguješ, vidiš još svašta-nešto. Bitno je samo ako ideš kolima da zabodeš dobar parking, da te ne boli glava posle celog dana, a ostalo je nama uživancija. Mi jedan dan odvojimo za shopping, a drugi da obiđemo nešto istorijsko, pa pravac Aquaworld :kupanje:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

U Cosmosu trenutno ni jednog jedinog snizenja-juce provereno . Ima svaceg ali je za moj ukus preskupo.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

a u Megaoutlet-u????

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zanima me da li neko zna gde se u Solunu moze naci decja garderoba(bodici) koji se prodaju na kilo sto i se reklo.I da li neko zna da li je Jumbu u Grckoj jeftiniji od onog iz Skopja?Hvala

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

H&M u Solunu je dosta skuplji od onog u Segedinu. Cene su kao da kupujete od ljudi koji tu robu donesu i prodajau preko FB a neke stvari su i skuplje, npr snimila sma sandale preko FB kostaju 3000 da ih neko donese i zaradi u Solunu su 35evra

tako da smo i mi izasli praznih ruku. U zari za male bebe moze da se probere i povoljno je ali bukvalno za uzrast do godinu dana.

U Lidlu ima pamucnih bodica po sasvim ok cenama, samo treba naleteti

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

U JUmbu u Skopju je 119 denara(x 1,8din)s to znaci oko 200 nasih dinara al sam za Solun cuo da je tamo jeftinije to na kilo

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Vekim,

očigledno si stigla kad im je stigla najnovija kolekcija, kada je roba i najskuplja. U avgustu na sniženju u H&M sve je dosta povoljnije. Ja godinama deci nakupujem svašta. Ćerki sam npr. prošle godine kupila haljinice po 5e da ti pamet stane (veličina 10), sve pamučne i fenomenalni dezeni i modeli. Bebećih stvarčica je bilo baš povoljnih, pa sam kumici nakupovala svašta po 2-3-4 e. Imaju recimo i donji veš u onim pakovajima od po 3, 5, pa čak i 10 kom. Odličan kvalitet, dobar za održavanje.

U Solunu imaš i fantastičnu dečiju Teranovu, gde sam pretprošle godne ćerku obukla za 50e (2 para farmerki, 1 trenerka, 4 majicedugih i 4 kratkih rukava, džemperi, šorts, neke marame i kaiševi, helanke, biciklističke, kombinezon). To nam je bila najbolja kupovina ikada. Kraj avgusta je između ostalog povoljan, jer imaš "ostatke" kako letnje, tako i jesenje garderobe.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

H&M u Solunu je dosta skuplji od onog u Segedinu.

Sto se tice H&M-a on ima vrlo slicne cene svuda u svetu.

Pocetkom avgusta kad je totalna rasprodaja cene su i u solunskom visestruko oborene

evo i fotke..cene se krecu od 1€ do 20 za najskuplju stvar, vecina stvari je bila 3 do 7€

e16vtuz7mhsay1f0hvd.jpg

Izmenjeno (tsonga)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

verujem da je tako, ali ja sam ovde trenutno i sad je situacija da je najjeftinija stvar 5 eura, i vrlo je probrano i onako nije bas da su tek dobili kolekciju, znam da u ovo vreme nema snizenja, oa cisto da znaju i oni koji se zapute :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

super, taman idem tamo druge polovine avgusta kada je najpovoljnije...

bese 15.avgusta neki njihov praznik???

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

Uključi se u zajednicu

Pridruži se našoj zajednici i napravi nalog. Jednostavno je!

Registruj se

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se.

Prijavi se sada

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

21529
    Ukupno tema
    665405
    Ukupno poruka