ljumi

Shopping u Solunu, radno vreme prodavnica, popusti...

522 poruke u ovoj temi

Evo par svežih informacija vezanih za Kosmos i Masutis...

Parking kod Kosmosa su počeli da naplaćuju. Zapravo, prvih pola sata je besplatno, a svaki duži ostanak na parkingu se plaća 1,5 evra.

Na ovoj ili nekoj od tema je bilo priče i o Masutis karticama koje omogućavaju razne popuste i donose poene...

Te kartice mogu dobiti i stranci, pa ko želi i kome treba može pitati na info pultu. Devojke govore engleski i sve će lepo objasniti. Potrebno je popuniti formularčić (ime, prezime i država) i odmah ćete dobiti karticu.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pitanje vezano za Masutis kartice- da li mogu da se dobiju u svakoj prodavnici i kako to funkcionise sa skupljanjem bodova ,

hvala

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ako neko zna neka mi pokaze gde se nalazi velika H&M radnja u solunu.

Hvala

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

TC Mediteran Cosmos...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pitanje vezano za Masutis kartice- da li mogu da se dobiju u svakoj prodavnici i kako to funkcionise sa skupljanjem bodova ,

hvala

Pretpostavljam da se kartice mogu dobiti u bilo kom Masutisu. Neko je od forumaša pisao da je uzeo karticu negde na Halkidikiju. Kartica u suštini važi za tri osobe, tj fizički se može podeliti na tri manje koje se nose kao privezak za ključeve :).

Iskopiraću tekst na engleskom sa Masutisovog sajta koji će ti dati odgovor na pitanje o bodovima i popustima:

Extending a friendly relationship with the consuming public, the super market Masoutis moved from December 2000 to implement a consumer loyalty program when it launched on the market the loyalty card with the name mas club card.

It is a consumer loyalty program that gives those who participate privileges and discounts as a reward for their preference.

The mas club card issued free of charge and can be used by any member of a family.

With every purchase of 3 euros the consumer wins 1 point (with purchases of EUR 6 2 points and so on). Additional points wins purchasing products that have special signs in stores. You easily fills 200 points and then automatically wins discount EUR 6 of purchases.

Become a member now and you in the club of loyal consumers in the super market Masoutis. Get the card mas club card and enjoy privileges and discounts it offers.

izvor:link

Prethodni link treba propustiti kroz gugl translejt i dobiće se tekst odozgo :).

Izmenjeno (petronije2)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala

Imas ih dve

Oba se nalaze u Tsimiski ulici tu blizu Aristotelovog trga.

Od njega udji levo (gledano ka vodi) u Tsimitski ulicu i sa desne strane ulice ces ubrzo naici na jedan a malo dalje i na drugi koji se nalazi u poprecnoj ulici koja vodi ka crkvi Agija Sofija ali se vidi iz Tsimiskija gledano ka vodi jer je odmah tu.

edit :)

Bacio sam pogled na adrese :)

Tsimiski 40

Agia Sophia 11

Izmenjeno (tsonga)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala

Ustvari ima ih četiri. :)

1. City Gate shopping centar (Yannitsa 61 & Kolleti)

2. Tsimiskes 40

3. Mediterranean Cosmos mall

4. Agia Sophia 11

Za više informacija (o radnom vremenu i koje tipove robe gde prodaju) pogledaj ovde. Npr. u City Gate shopping centru nema muških stvari dok u Cosmosu imaju za gardeorbu za decu ali ne i za mlade itd.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ljudi jel postoji neki deo u Solunu gde Kinezi prodaju robu, hranu... kao u BGDu blok 70 ?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

jedna je u Tzimiskiju odmah od trga desno kad udjes u ulicu ,a druga je 50ak metara druga desno ulica-Sveta sofija-.

imas pored luke cajnataun nadji na wikimapiji je obelezeno

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Iskopiraću tekst na engleskom sa Masutisovog sajta koji će ti dati odgovor na pitanje o bodovima i popustima:

Extending a friendly relationship with the consuming public, the super market Masoutis moved from December 2000 to implement a consumer loyalty program when it launched on the market the loyalty card with the name mas club card.

It is a consumer loyalty program that gives those who participate privileges and discounts as a reward for their preference.

The mas club card issued free of charge and can be used by any member of a family.

With every purchase of 3 euros the consumer wins 1 point (with purchases of EUR 6 2 points and so on). Additional points wins purchasing products that have special signs in stores. You easily fills 200 points and then automatically wins discount EUR 6 of purchases.

Become a member now and you in the club of loyal consumers in the super market Masoutis. Get the card mas club card and enjoy privileges and discounts it offers.

Videla sam i ja to, ali predpostavljam da ima neko ogranicenje, kao i u nasim marketima, 3 meseca, 6 meseci. Ne verujem da do besvesti mozes da skupljas tih 200 bodova? A za jedno letovanje, tesko da ce neko skupiti toliko.

Ali mene zanima nesto drugo, posto tamo gde smo letovali do sad, nije bilo Masoutisa.

Gledala sam njihov katalog i vidim 2 cene, ali naravno, to ima samo na grckom, pa ne razumem da li je jedno stara cena, a drugo nova, snizena ili su to neke cene za ljude koji npr. imaju tu karticu ili su cene kao u nasem Metrou, sa pdv i bez. Ako neko zna...

I vredi li taj Cosmos? Meni deluje kao da su iste radnje kao u Uscu. Nikad nismo isli na tu stranu i svratila bih, ali cisto da znam, da li da planiram soping ili samo obilazak :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Cosmos je dobar za šoping ako nahvatate akcije u nekoj od radnji. Prodavnice inače imaju popuste na pojedine stvari, tipa H&M imaju bluzice na akciji 10-20e, haljinice za 20-39e; Intersport 2 majice za 20e i tome slično.

Što se mene tiče nije vredno pažnje, na popustu su npr.u H&M bile one lepršave stvarčice, tanušne, letnje, po meni ne vrede baš toliko.

Ostale radnje su, pa, skupe. Cipele se kreću od 30-40e za baletanke pa do koliko imaš. Patike su od 50-60e pa do preko 200e.

Gledajte samo da ne zaglavite subotom, užasna je gužva. Parking se naplaćuje, otprilike sat i 10 minuta dođe 1,5e.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Cosmos je dobar od 15.jula pa nadalje dok bude robe. Inače liči na sve šoping centre pa I na ove kod nas. To je tipski objekat iznutra. Pazariš 15.jula I kraj...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

jedna je u Tzimiskiju odmah od trga desno kad udjes u ulicu ,a druga je 50ak metara druga desno ulica-Sveta sofija-.

imas pored luke cajnataun nadji na wikimapiji je obelezeno

a pored restorana, fast foodova, jel postoje njihove radnje sa namirnicama, odecom?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Cosmos je, kao sto drugi kazu, dobar samo ako naletite na neku rasprodaju. Protekle dve godine, kada smo bili, bili su sjajni popusti u Masimo Dutiju! Ostalo na nivuo Usca ili Delte. A trzni centar zaostaje za nasima...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Suki, što se tiče cena iz kataloga, niža važi uz karticu (με τη mas card), dok drugo predstavlja regularnu cenu - cena bez kartice (τιμη χωρις mas card). Uglavnom su popusti na proizvode njihovih robnih marki. Sitna je ušteda, ali je ipak ušteda :) .

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

Uključi se u zajednicu

Pridruži se našoj zajednici i napravi nalog. Jednostavno je!

Registruj se

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se.

Prijavi se sada

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

21925
    Ukupno tema
    689748
    Ukupno poruka