Guest slavisa

Sarimsakli,opšta tema

459 poruka u ovoj temi

Dobar hotel, moja drugarica je bila prosle godine i bila je zadovoljna.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prvi put ću letovati u Sarimsakliju u septembru. Letovala sam i ranije u turskoj, ali nikad u Sarimsakliju.

Obzirom da nisam bila u tom delu Turske nikad, biće mi interesantni neki izleti. Da li je neko bio skoro na letovanju, koje su cene izleta? Zanima me pre svega Izmir, Lezbos, Pergamon i eventualno neko ksrtarenje....

Da li je neko išao na izlet sa turskim agencijama itd.

Ako je neko došao skoro sa letovanja bilo bi lepo da napiše utiske sa istog. Kakve su cene, šta preporučuje itd.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Cene izleta preko nasih agencija

Lezbos 45 e

Sejtan sofra, vidikovac, ...  10 e

Izmir 35 e

Pergamon  poseta fabrici srebra mada se to isto posecuje i kad se ide u izmir 35

Fish piknik 15 e nista posebno obilazak ostrva

cene izleta su za 2015 godinu

U Sarimsakliju svi znaju srpski i ako se prave ponekad da ne znaju zato pazite sta pricate :D Imate agenciju preko puta poste u SS, mada cene su slicne razlika je vrlo mala, za razliku od drugih mesta, imaju izlet i za pamukale ali je dosta daleko, moj je savet da kada idete u Izmir ne idete u soping nego lepo setate gradom i obidjete grad, ja sam izgubila vreme totalno bzv na pijaci dok sam u gradu svasta mogla obici, vredi videti i ici tamo, samo je kratko vreme, preko inostrane agencije ima izlet do  Izmira sa nocenjem koji je bas povoljan 45 E.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala NinaM na informacijama...:cvetak:

Moji roditelji su bili više puta u Sarimsakliju.  Nisam sigurna koliko će meni biti Sarimsakli zanimljiv, ali najviše idem zbog klime... pa računam da mi mozda baš neće biti tamo zanimljivo, tako da su tu izleti da malo ''obogatim'' letovanje. Moguće je da sam malo i potcenila Sarimsakli...no...

Dosta toga sam već i obišla (Pamukale, Efes itd). Ovaj savet za Izmir stoji...Grad je lep, ne znam koliko ima sličnosti sa Istanbulom, ali onako u prolazu ''šmeknula'' sam na blic i deluje mi uređeniji nego Istanbul...No moguće je da grešim.

Ova preporuka o odlasku u Izmir za 45 evra sa noćenjem , nije loše. Videćemo koliko će se vremena imati za sve....U svakom slučaju imamo najnoviji cenovnik izleta...:)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Излет у Пергамон мислим да се из Ајвалика највише исплати узети сам, тј платити карту у бусу и вожњу од неких 2 часа. А што се тиче Лезбоса (тј Лезвоса) ми смо ишли преко наше агенције у септембру и мислим да је било 25 Е, што је сасвим ок, с обзиром да је вожња бродом само у једном правцу око сат ипо. Митилини вреди видети, има и градска плажа (купањац) у подножју споменика Сафо + и лепа тврђава, + музеј (чак 2 али 1 није радио) и одличан дјути фри на повратку за Турску. Ко купује у дјути само додам да Турци допуштају 1 боцу жестоког и 2 блажег пића (у шта спада рецимо вино). Све после тога плене па ако више преносите замолите неког у групи да вишак пребаци за вас.

Izmenjeno (Kauliak)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@Kauliak

Mitilini je svakako simpatična destinacija i vredi videti, nalazi se na ''mojoj listi želja'', pa bio izlet 25 ili 45 evra. Meni je bitno da znam ''gornju granicu''.

Što se tiče duty free, uglavnom se dozvoljava jedna flaša žestine. Međutim,ponekad se ne isplati kupovati u istim jer je vrlo često cena pića ovde jeftinija nego na duty free. Od skorašnjih ''šopova''  najviše mi se isplatilo kupovati žestinu na aerodromu Hitrou(Heathrow). Škotski viski je bukvalno bio u pola cene. Ali sam zato prošle godine u povratki iz Grčke platila Metaxu po ceni po kojoj bi je kupila i ovde...al dobro ipak je kupljena u inostranstvu...:lol:

U svakom slučaju hvala za info...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima :) Za desetak dana putujem u SS prvi put (treci put u Tursku),sa porodicom. Odabrali smo hotel Grand Milano,da li je neko bio tamo i sta mi mozete reci o njemu,prvenstveno sto se tice higijene i hrane (imamo PP). Takodje ako neko ima sveze informacije interesuju me i cene hrane i pica u restoranima i na kioscima,jer idem sa dva mala izbirljiva deteta pa bih da se pripremim :) 

Tnx

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav,probacu i ovde da pitam. Za par dana idem sa porodicom u SS (dva klinca,suprug i ja),svojim kolima pa ce mi ove informacije o putu dosta znaciti. Mi odsedamo u Grand Milano hotelu,nemam pojma kakav je,pa ako ste nesto culi slobodno podelite :) A interesuju me i vanpansionske cene,dakle kafa,sokovi,hrana na kioscima i u restoranima,raspolazete svezim informacijama to je sigurno :)

Ako neko ima informaciju kakav je hotel sto se tice higijene i hrane bilo bi extra da napise,bas me nesto sada hvata frka :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bila sam u Sarimsakliju od 28-og avgusta do sedmog septembra.

Organizacija putovanja za Sarimsakli preko agencije SabTravel je jako losa, jer se ceka od 8 do 12 sati od dolaska u hotel do ulaska u sobu,a ista je situacija i pri napustanje hotelske sobe pa do dolaska autobusa koji vozi putnike za Beograd. Takav tretman putnika je veoma neprofesionalan, a cene nisu nimalo niske. Putnici su bili sokirani zbog takvog ponasanja  agencije i pogotovo kada su stigli u 5 ujutru, i pri tom je sve zatvoreno pa ne moze ni kafa da se popije.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

Uključi se u zajednicu

Pridruži se našoj zajednici i napravi nalog. Jednostavno je!

Registruj se

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se.

Prijavi se sada

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

23112
    Ukupno tema
    705939
    Ukupno poruka