Sarimsakli

758 poruka u ovoj temi

Postavljeno · Prijavi

pozdrav svima! vi se raspricali a nista o sarimsakliju!!! ajd nek se neko javi jer planiram da letujem tamo ovog leta!!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Postavljeno · Prijavi

Citam i ne mogu da verujem:Cuba,Aruba,Kusadasi...Znam da je tamo super,u Kusadasiju sam bila i nudi sve sto mladima treba:provod,istoriju,sopingi soping, a bogami i odmor.Posto bih ovog leta da ponovo osetim dah pustog turskog i zalecim traume od neljubaznosti naseg primorja koje datiraju od ranog detinjstva(sad sledi caka),a budzet ne dozvoljava Bodrum,ako moze neko mlad(duhom posebno) da mi napise kakav je Ayvalik.I Sarimsakli naravno.Prijatan odmor,i upravo se setih));drustvo je najvaznije,ali ipak,ako neko ima korisnu informaciju,ne skodi.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno · Prijavi

zamolio bih urednistvo ovog sajta da mi kaze koju rec o sarimsakliju i ajvaliku posto danima niko ne odgovara na moju poruku. hvala

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno · Prijavi

e pa ja bila pre nekoliko godina, ali nije nesto bas za mlade vise je za porodicni odmor

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno · Prijavi

Ja sam bila pre dve godine,zaista ne preporucujem mladima...To mesto se tek razvija,sada jos uvek ne lici na turisticko mesto vec na obicno selo.Ali plaza je zaista lepa.Jeftino je jako.Ima neka ok diskoteka na periferiji.Fly...Ljudi su extra ljubazni...Ipak,mi smo stalno cunjali okolo,po Ayvaliku,cak i u Izmir,toliko smo se smorili u Sarimsakliju.Mozda je sada drugacije...Za 2 godine se cuda dese! :rolleyes:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno · Prijavi

ku

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno · Prijavi

ku

Vratili smo se 21. iz Sarimsaklija i utisci su vrlo podeljeni,tj.mesto ima i prednosti i mana.Blizina(1000 km),toplo i cisto more,izuzetna klima,duga pescana plaza-prednosti;samo mesto je grozno,sami hoteli,nema "dusu";plaza je zapustena,prljava;uvece setaliste se pretvara u vasariste sa jeftinonikakvom robom;nema uredjenih prodavnica(dragstori su mali sa iskljucivo turskom robom),malo je kafica.Svi su nam govorili da je to lepo ,malo ,mirno mesto ,ali o svega toga ni govora.Naime mesto je letovaliste Turaka i njihovih gastarbajtera tako da je neopisiva guzva (narocito na plazi).INACE UOPSTE NIJE JEFTINO(skuple je odKusadasija,i hoteli su skuplji).Za mlade je svakako smor.Izuzetak je Ajvalik i ostrvo Dzunda.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno · Prijavi

Mina ti si izuzetna u informacijama pozdrav za najlepsu ososbu :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno · Prijavi

Oprosti na gresci osobu

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno · Prijavi

Dajte neke informacije vezano za Sarimsakli Alvadzik. Planiram ovo leto da idem sa porodicom tamo. Koji je hotel dobar, cene itd... hvala unapred :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno · Prijavi

sarimsakli je super za odmor prava vazdusna banja ja sam bio prosle godine i super sam se proveo mesto je porodicno i nema mnogo buke i galame , cisto je veoma a po meni najbolji hotel je dobra malo je idvojen od centra ali je na samoj plazi .sto se tice cena pogledaj cene u agenciji holidey i azur

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno · Prijavi

:D :D Mi smo letovali u Sarimsakliju 2003 godine i vrlo smo zadovoljni svi!(mi-roditelji,dvoje dece tinejdzerskog uzrasta i jedno dete koje je tada imalo 6god).Mesto uopste nije malo kako smo mi mislili,naprotiv ima sve sadrzaje koji mogu zatrebati.Veliki broj hotela,restorana,prodavnica,luna park,posta itd.Uvece je jako zivo,ima nekoliko disko klubova za mlade.Plaza je siroka,pescana,skoro svaki hotel ima svoj deo gde za svoje goste ima besplatne lezaljke i suncobrane.Suncobrani su od pruca pa "propustaju"sunce,ali stavis peskir odozgo i resis problem.Dobrih lezaljki nema koliko i gostiju pa ako dodjes na plazu kad je guzva mozes naci samo naprsle itd.Voda je bistra i cista,ali se nama desilo da je prvih dana(bili smo od25.06.-05.07.)bila ledena,ali stvarno LEDENA!posle nekoliko dana se zagrejala,kazu to je bila neka struja,sta znam...ali mislim da treba izbeci juni,a sa druge strane u julu i avgustu su temperature mnogo visoke?!Blizu je Ajvalik,dolmusi cesti i pristupacni,treba otici koji put.Mi smo jos isli u Izmir,obisli Pergamon,i isli na jednodnevni izlet brodicem koji je tri puta jeftiniji nego isto u Grckoj(secam se za nas petoro je iznelo 36E)Vozas se,plivas po neverovatno cistim predelima,rucas uz muziku...simpaticno!

Odseli smo u hotelu Dobra.Lepo,cisto,hrana raznovrsna(mada smo slusali da mnogi kukaju za mesom-svinjetinom naravno),bazen sladak,ne mnogo veliki,svakodnevno se cisti,plaza preko puta.E,nije u centru vec uvece imas da prosetas 15ak minuta do njega(a moze i fijakerom).Da odemo tamo ja bih opet u isti hotel jer je za pare koje smo dali bio super(bilo je 155E polupansion,deca do 6g.besplatno)

Dakle,utisci su vrlo fini,svako je od nas imao dovoljno sadrzaja da odmor proleti za tren.Lep provod! :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno · Prijavi

sa porodicom sam letovalau sarimsakliju, i to mi jedno od najlepsih letovanja u zivotu. toplo ga preporucujen svima.

inace letovali smo u hotelu SOZER.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno · Prijavi

cao.ja sam porodicno bila prosle godine u sarimsakliju sa suprugom i detetom starim cetiri godine.izgleda da se samo nama ne svidja naime odmah smo hteli da se vratimo.po meni ne moze da se uporedi sa kusadasijem ni po cemu.cenas smestaja nije uopste jeftina bili smo u kalifu.naime,hoteli su im zapusteni evidentno je neodrzavanje.plaza je prljava lezaljke su prastare.utisak je kao vasar sa tezgama po ulici i glupom robom.more je lepo to jedino, i hrana tu nemam primedbi.budva je nivo za njihovo setaliste.u hotelima imaju samo bazene i to osrednje od ostalih ponuda koje navode nema nicega.cene nisu nimalo jeftine pivo recimo tri evra a u prodavnici dva kao i koka kola.restorani tipicno vasarski .u blizini je gradic ajvalik koji je bolji i ima prodavnica.ne znam puno ljudi koji su bili sa nama dopalo im se ja vise nikada to je bas letovaliste njihovih turista,engleski i m je los ,nema cenkanja niti neke gostoljubivosti.more,vazduh i blizina to je vredno ali posto znam ostala turskaletovalista sarimsakli je velika nula u odnosu na njih

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno · Prijavi

inace dobra nema bazen kako mi se cini .sozer deluje jepo spolja .ima lepih hotela uz plazu ali tamo ima primedbi na hranu.ima dva kalifa jedan je sa bazenom ocena 3

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

Uključi se u zajednicu

Pridruži se našoj zajednici i napravi nalog. Jednostavno je!

Registruj se

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se.

Prijavi se sada

• Trenutno online   51 član, 7 anonimnih, 279 gostiju (Pogledaj čitavu listu)

• bobo_jovana
    • nenad.s
    • goga ns
    • makikiss
    • Egipcanka 83
    • bnemanja.993
    • Beeblebrox
    • djuka90
    • 1966
    • Troskot
    • Sendi35
    • Odbegla Coka
    • margorns
    • Heinz
    • nina_mom
    • Nina-Cicko
    • Kazaviti
    • Calypso
    • Teogonija
    • milanares
    • Sremac1967
    • bik
    • stabilja
    • Simonka 69
    • jotev
    • mariyuca
    • darkovic
    • Zoran Stefanović
    • dekiluk
    • pajamen
    • Gospodin Iskra
    • sashadpb
    • Aleksic
    • East-west
    • tatatatira
    • ivanaidarko
    • Janči
    • Danmar
    • Kaostechno
    • alexxia
    • Suzana1
    • nick034
    • zarkoobrenovac
    • Zrno bibera
    • ћелави глобус
    • dooda
    • Schonne_Bgd
    • WOB
    • kiki.ns
    • misajank
    • dunjas
  • Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

20895
    Ukupno tema
    611545
    Ukupno poruka
  • Dragi posetioci, predstavljamo vam novi sajt :simple_smile:

Još uvek je sve sveže pa je moguće da ima grešaka koje mi nismo uočili. 

Molimo vas za strpljenje. Hvala! :simple_smile: