Skoči na sadržaj

putovanja.info logo
Učestvujte u nagradnoj igri povodom našeg 10. rođendana: Nagradna Igra !

Sarimsakli

701 odgovora na temu

#631 djosavl

backpacker

• Član
  • Poruka:5

Napisano: 21. Jun 2013 - 10:56

Ovako da krenem iz pocetka posto sam trenutno u SS pa da sa vama podelim utiske... Krenuo sam na odmor u ponedeljak ujutro oko 5h iz Vlasotinca preko Pirota do Bugarske.. Put od Vlasotinca do Pirota je jako los, kruvudav i pun neravnina...
Putovao sam 55km verovali ili ne 1:20min...
Presao Bugarsku granicu bez ikakvih problema put je kroz bugarsku dobar naravno moraju se postovati ogranicenja, jer su patrole bile na par mestima...
Do Svilengrada ima tacno 430km iz Vlasotina, dopunio bocu sa TNG do vrha 32l je bilo utroseno...(napomena auto mi je veoma mali potrosac i lagana je voznja u pitanju...)
Na ulazu u tursku sam imao par problema.. Vracali su me par puta za neke pecate, najpre mi policija nije lupila pecat a kasnije oni sto pregledaju prtljak umesto 17 ukucali 07.06.2013. pa sam se opet vracao...
Vinjetu sam kupio odmah na ulazu u Bugarskoj kostala me je 5e za 7 dana jer planiram da se vratim preko Grcke i Makedonije...
Kroz Tursku sam imao losa iskustva, posto prvi put putujem u Tursku put se nenormalno renovira i obnavlja pa su non stop bile deonice u oba smera i naravno sa cunjevima i bez preticanja sa prosekom voznje 60km/h...
Uzas... sa navigacijom sam takodje imao problema (Prestigio) par puta se je zbunila jer nema ucrtanog puta, 40km sam vozio po makadamu, verovali ili ne poludeo sam i na kraju me dovela do corsokaka...
Na svu srecu uspeo sam da se izvucem u premenio rutu iz kratku u brzu pa je na svu srecu sve proslo ok...

Vodite racuna sa brzinom kroz tursku na par mesta sam primetio da ima kamere na semafirima i nekim lampionima tako da vozite oprezno, bila je samo jedna patrola do SS i to lik u kolima snima a nakon 300, 400m pandur sa tokivokijem zaustavlja ako ste prekoracili i dere...

Vreme u SS je prelepo, nema znojenja nema sparine i vrucine, sunce je jako ali se sve ne oseca sa ovavom klimom...

Ostajem ovde u Hotelu Kalif do sledeceg petka tako da ako neko zeli neku informaciju dobice je iz prve ruke...

Umalo da zaboravim, na ulzu u tursku na selovoj pumpi kupio sam karticu platio 36lire, tj 18e sad me malo zbunjujete da li sam trebao da je kupim ili ne jer iskreno ne znam ni kako se koristi niko me nije ni pitao za nju...

Stigao sam u SS u 21h sto znaci da sam putovao 19h i nije mi jasno kojum putem su ljudi isli i stigli za 12h... Po ovim auto putevima koji su u izgradnji se ne moze voziti vise od prosek 70km/h...

Napravio sam par pauza proseka po pola sata cisto do WC a i neka kafica ostalo sam prosao u jednom cugu i iskreno se nisam uopste umorio...

To je to pa se cujemo i pozdrav iz SS....

#632 stejo

turista

• Član
  • Poruka:76
  • muški

Napisano: 21. Jun 2013 - 13:54

Kartica ti nije trebala.
Ona se koristi na naplatnim rampama koje ti na svom putovanju nemas,osim ako ides u Izmir ili recimo Istambul.
Kakva je voda,jel moguce kupanje ?
Lep provod!

#633 djosavl

backpacker

• Član
  • Poruka:5

Napisano: 22. Jun 2013 - 08:15

Voda je super, bar nama jer smo navikli na kupanje u reci tako da nije problem. Vec danas vetra nema tako da je vruce od ranog jutra.. Hvala na lepim zeljama i n savetima, jbg ja sam karticu kupio ako mogu utopicu je ako ne ostaje nadam se da nema ogranicenja vaznosti...?

#634 hegel

backpacker

• Član
  • Poruka:26
  • muški

Napisano: 22. Jun 2013 - 13:35

Vidim da više nas boravi u isto vreme u hotelu Kalif.

#635 hegel

backpacker

• Član
  • Poruka:26
  • muški

Napisano: 23. Jun 2013 - 11:23

Od kako sam došao u SS (18.jun) tek sam jutros prvi put ušao u vodu bez tarzanskog krika koji sam koristio prethodnih dana.
Voda je sada odlična.

#636 Paun79

backpacker

• Član
  • Poruka:13
  • muški

Napisano: 23. Jun 2013 - 13:04

Pogledaj porukuhegel @ 23. Jun 2013 - 11:23

Od kako sam došao u SS (18.jun) tek sam jutros prvi put ušao u vodu bez tarzanskog krika koji sam koristio prethodnih dana.
Voda je sada odlična.

Super za odlicnu vodu!! Mi stizemo u sredu u hotel Cinar!

#637 blok 45

svetski putnik

• Član
  • Poruka:988
  • ženski

Napisano: 23. Jun 2013 - 13:46

Voda je sada odlična.
Jao, jao ....jedva čekamo..... :hladjenje: :cmok: :volimenevolime: :dance:
Život je lep kad živet' se zna,
uzmi sve što ti život da.
Sreća je lepa i živi zbog nje,
ne traži previše i imaćeš sve!

#638 Mihajlo78

backpacker

• Član
  • Poruka:12
  • muški

Napisano: 24. Jun 2013 - 10:05

Voda je sada odlična.
Savršeno! Nadam se da će za dve nedelje još da se ugreje!

#639 mitke

backpacker

• Član
  • Poruka:24

Napisano: 24. Jun 2013 - 22:37

Voda u Sarimsakliju je veoma promenljiva, moze biti veoma prijatna a onda zbog struja vec sutradan led ledeni. Pozdrav

#640 narcis

backpacker

• Član
  • Poruka:19

Napisano: 26. Jun 2013 - 12:34

Društvo ima li neko da je bio u Sarimsakliju i da zna kakav je HOTEL CLUB URGENC 3*, gde se nalazi i kakva je higijena, hrana... Takodje bi mi značila informacija i za hotele ETAP ALTINEL i AYTUR BEACH, bilo šta ako neko zna zamolila bih ga da podeli sa mnom Postavljena slika

#641 Zonja

backpacker

• Član
  • Poruka:2

Napisano: 27. Jun 2013 - 00:41

Cao forumasi,zanima me da li je neko bio u hotelu Amfhora? Putujem 27. jula.Svaka informacija bi mi dobrodosla!

#642 doamna

backpacker

• Član
  • Poruka:2

Napisano: 27. Jun 2013 - 11:01

Pogledaj porukuZonja @ 27. Jun 2013 - 00:41

Cao forumasi,zanima me da li je neko bio u hotelu Amfhora? Putujem 27. jula.Svaka informacija bi mi dobrodosla!
idem i ja u hotel amfora 29.jula. da li neko zna kakva je usluga u hotelu, hrana

#643 Paun79

backpacker

• Član
  • Poruka:13
  • muški

Napisano: 28. Jun 2013 - 15:19

Pogledaj porukudoamna @ 27. Jun 2013 - 11:01

idem i ja u hotel amfora 29.jula. da li neko zna kakva je usluga u hotelu, hrana

Na izgled hotel je extra, ne znam za uslugu i hranu, ali mi se cini da cete super da se provedete. Ja sam trenutno u hotelu Cinar koji je odmah pored Amfore,...

#644 dejan.jocic

backpacker

• Član
  • Poruka:6

Napisano: 28. Jun 2013 - 21:32

Drustvo, neko je vec pitao, ali niko nije nista odgovorio. Da li je neko bio u Hotelu Mare. Kakvi su utisci. Kakva je klopa? I jos cini mi se da u agenciji rekose da nema svoj parking, pa me zanima jel nije problem za parkiranje.

#645 puma87

turista

• Član
  • Poruka:96

Napisano: 28. Jun 2013 - 23:03

Nije problem za parkiranje jer se u Sarimsakliju svi parkiraju u ulicama koje idu uz hotel, mirno je tako da bez brige. Sto se tice hotela Mare tek od ove godine postoji ponuda za njega u agencijama i cula sam da je ok sasvim. Mi smo bili u Berku koji je omah do njega. A za hotel Amfora ima bas puno postova u ovoj temi, samo malo prelistajte u nazad...

Broj korisnika koji čitaju temu: 2

Članovi: 0, gosti: 2, skriveni članovi: 0

Turistička agencija Putovanja.info je deo Infostud grupe:
 poslovi.infostud.com mojtim.com kursevi.com najstudent.com prijemni.infostud.com polovniautomobili.com internet-prodaja-guma.com
Prijatelji sajta: 4zida.rs - nekretnine Beograd, Osiguranik.com

copyright © Putovanja Info d.o.o. Beograd (2004-2012)