Skoči na sadržaj

putovanja.info logo

Planina pogodna za boravak sa malim detetom

1 odgovori na ovu temu

#1 *Sashka*

backpacker

• Član
  • Poruka:47

Napisano: 20. Oct 2010 - 08:27

Vec sam pitala u forumu Srbija za savete za planinu pogodnu za boravak sa malim detetom, pa rekoh da pokusam i ovde. Bugarska je relativno blizu, pa mozda i to nije losa ideja. Elem, meni je najbitniji objekat u kojem bismo bili smesteni, naravno i male staze sa sankanje i tako to, ali ovo mi je primarno. Potrebna nam je igraonica za malu decu, zatvoreni bazen je plus, i sve drugo sto je pogodno da zabavi 1,5-godisnjaka za slucaj da mu se prvi boravak na planini tj. snegu ne dopadne. Hvala unapred.

#2 piros

backpacker

• Član
  • Poruka:8

Napisano: 20. Oct 2010 - 16:58

Baci pogled na temu Zimovanje u Banskom imas dobar opis na prvoj strani od putnika i na trecoj od JasmineT tj. moje zene.Mi smo bili sa decom prosle godine u Vihren Palace hotelu i bilo je sasvim OK.Mislim da u foto turi JasmineT imas i slike hotela i igraonice za decu u hotelu.Tu ti je na raspolaganju vaspitacica koja brine o njima.Za sankanje bas i nema puno mesta,narocito sto u samom mestu uglavnom i nema snega

Ovu poruku je izmenio DraganV: 06. Jan 2011 - 09:52
nema potrebe za citiranjem ako se odgovara na prethodni post

Broj korisnika koji čitaju temu: 1

Članovi: 0, gosti: 1, skriveni članovi: 0

Sajt Putovanja.info je deo Infostud grupe:
 poslovi.infostud.com mojtim.com kursevi.com najstudent.com prijemni.infostud.com polovniautomobili.com internet-prodaja-guma.com Gear5
Prijatelji sajta: 4zida.rs - nekretnine Beograd, Osiguranik.com, GdeIzaci.com - splavovi u Beogradu

copyright © Putovanja Info d.o.o. Beograd (2004-2014)