Skoči na sadržaj

putovanja.info logo

METAMORFOZIS

1004 odgovora na temu

#661 naca72

backpacker

• Član
  • Poruka:19
  • ženski

Napisano: 27. Aug 2011 - 22:56

Jos jednom hvala na iscrpnim odgovorima :) A kad smo vec kod bebece hrane, kakva je situacija u Grckoj ste se tice teglica i pahuljica tipa "Medolino"? Ima li neceg slicnog ili ste vi ipak sve to nosili iz Srbije?

Ovu poruku je izmenio samco: 28. Aug 2011 - 08:53
obrisan nepotreban citat

#662 one2play

backpacker

• Član
  • Poruka:10

Napisano: 30. Aug 2011 - 13:31

@naca72

pozz, ja da se ukljucim. Kasice nemoj nositi jer tamo u marketima imas da kupis nestline kasice koje su extra a jeftinije su nego kod nas tako da sam ja po polasku kupio nekih 50 komada. a za medolino keksolino neznam. Inace cena tih kasica je 1.5 eur-a a 250ml - piletina, jagnjetina, junetina, curetina.

Ovu poruku je izmenio mikap: 15. Jan 2012 - 14:25
Obrisan citat, direktan odgovor na post

#663 ZagorTeNej

turista

• Član
  • Poruka:58
  • muški

Napisano: 07. Jan 2012 - 11:42

Moram i ja da postavim pitanje. Čitam ovde razne dogodovštine po raznim objektima, te jedni hvale, drugi kude. Razmišljao sam da idem preko Elnosa u Asiminu 1/4 apartman ili preko Astra trevela u Vangelis u 1/4 apartman u niskom prizemlju. Preko Elnosa je 12 noći, a preko Astre 10 noći, a cena je oko 550 evra sa popustom. Ljudi pišu da ne valja, drugi da je OK, kako znati pravo stanje!? Razmišljam da idem na divlje. Period u kome idem je od 19.07.-01.08.2012.god. Može li se u tom periodu naći smeštaj na bum, ne mora Metamorfozis, može bilo gde, a da je smeštaj OK i da 1/4 apartman ne bude više od 50 evra? Ako neko ima iskustva i zna neka mi da odgovor, jer bih ipak išao na divlje pa šta nadjem,ali da ne bude više od 50 evra po danu. Hvala, pozdrav svima i SREĆAN BOŽIĆ!
[indent]"Kaniš li pobijediti, ne smiješ izgubiti!"
"Tko leti vrijedi,tko ne leti ne vrijedi !"[/indent]

#664 Zigi

backpacker

• Član
  • Poruka:43

Napisano: 09. Jan 2012 - 14:28

Možda nije reper zbog vremenske distance, ali sam se veoma loše proveo 2005. u Asimini (preko Elnos-a)

Smeštaj sam prošle (2011.) našao preko neta. Telefonom sam dogovorio sve jer je email komunikacija u sezoni vrlo spora :) U pitanju je bio 1/4 apartman za 45e - pocetak jula. Cena preko agencije je bila 55e.
Zanimljivo je da nam je, po dolasku u letovaliste, agent (domace agencije) ponudio smestaj po jos povoljnijoj ceni.

Sasvim je moguce da ce i ove godine biti dosta praznih apartmana zbog krize u Grckoj.

#665 suki

svetski putnik

• Moderator
  • Poruka:3128
  • ženski

Napisano: 15. Jan 2012 - 10:02

Treba mi malo pojasnjenje u vezi plaze: od dela gde se nalaze kuce Kostas i Vangelis, kako se dolazi do plaze, onim stepenicama koje vidim na slikama ili ima i neki put, ravan (to se spominje u agencijama, ali ne znam da li je to neki prolaz koji se odnosi samo na Vangelis ili na sve kuce u tom delu)?
I jos nesto, taj deo plaze, da li u vodi ima kamenje, sljunak ili pesak, jer se sve spominje da postoji? I gde se nalazi taj deo plaze sa peskom u vodi u odnosu na ove kuce?

#666 vekimax

putnik

• Član
  • Poruka:185
  • muški

Napisano: 15. Jan 2012 - 15:06

@suki

E ovako, kuća Kostas(4you hotel) ima izlaz na dva puta,prvi je izmedju nje i kuće Vangelis i idući prema moru prolazite pored hotela Simeon i dolazite do raskrsnice 50 m uzbrdo desno je park i stepenice koje vode do plaže, levo od raskrsnice nekih 100m je niz prodavnica i taj prolaz (ravni) i tuda možete da stignete do te plaže a da ne koristite stepenice. Drudi put je iz zadnjeg dela hotela,pored bazena tuda samo pravo dolazite do iste one raskrsnice koja izlazi na ravni deo plaže. Plaža je peščana ali je ulaz u more šljunkovit a posle opet pesak.Mi se nismo kupali nijedan dan na ovoj plaži jer na Sitoniji ima mnoooogo lepših, kupali smo se na plaži pre hotela Blue delfin i tu je sasvim ok i plaža i more a to je na oko 1km od kuće Kostas.

Ovu poruku je izmenio mikap: 20. Jan 2012 - 14:33
Obrisan citat, direktan odgovor na post

#667 suki

svetski putnik

• Moderator
  • Poruka:3128
  • ženski

Napisano: 15. Jan 2012 - 19:18

Hvala puno, plaza me konkretno zanima za roditelje jer oni bi se kupali samo na toj "gradskoj" u Metamorfozisu, pa me zanima koji je deo najpristupacniji, tj. sa pescanim ulazom u vodu.

#668 Biljka 80

backpacker

• Član
  • Poruka:14
  • ženski

Napisano: 17. Jan 2012 - 20:54

Pozdrav putnici namernici. :lol:
Ove godine moja porodica i ja smo se odlucili za vila Bela Maria u Metamorfozisu preko Travelland agencije.
Interesuje me sama agencija, posto do sada nismo putovali sa njima.
Posto ste dosta vas pisali kako idete mimo agencija i kontaktirate direkt vlasnike vila, tako smo i mi uradili :cool: . Ali ispostavilo se da je agencija skoro 50% jeftinija :lud: od samog vlasnika u istom periodu (Jun).
Malo smo se iznenadili i uplasili da nije neka prevara :tuga: . Kakva su vam iskustva sa ovom agencijom?

#669 Tedy

backpacker

• Član
  • Poruka:2

Napisano: 18. Jan 2012 - 18:44

Pozdrav,
da li bi neko mogao da mi kaze nesto vise o studijima u vili Kostas? Naime, cula sam da su studija samo dole u prizemlju pa me zanima kako to izgleda i da li imaju svoje terase? I u sta te terase gledaju obzirom da je prizemlje u pitanju.
Po slici se vidi da terase imaju kao neke paravane, ali svi moraju proci pored drugih kad prolaze do dvojih soba. Da li je stvarno tako i koliko je to nezgodno.
Hvala unapred.

#670 vekimax

putnik

• Član
  • Poruka:185
  • muški

Napisano: 19. Jan 2012 - 08:58

@Tedy

Prošle godine sam letovao u vili Kostas sa porodicom, mi smo bili u četvorokrevetnom apartmanu u prizemlju. Paravani su izmedju soba ali ima dosta prostora izmedju soba i ograde tj. tu gde gosti prolaze tako da nije ono da ti svako zaviruje u tanjir.Moj utisak je ipak ako je to moguće biti na spratu.Pozdrav!

#671 aleksande

backpacker

• Član
  • Poruka:25
  • muški

Napisano: 19. Jan 2012 - 19:56

Mi smo bili prosle godine s detetom u hotelu Blue Dolphin koji se nalazi van Metamorfozisa,kada se krene prema onom decjem kampu.Polupansion,za nas troje oko 900eur,hrana i smestaj odlicni,od mora (hotelske plaze,gde u jednom delu ima i prirodnog hlada)nas seli neka zimzelena sumica(u kojoj su nam parkirana kola),oko 50 metara,ne vise. Medju gostima nema nasih,samo nemci i malo rusa,ali jako fini,uglavnom s decom.U okviru tog resorta ima i neko decje igraliste i teniski teren,bazen,i sve je jako lepo. Ali mi je to sve ipak pomalo dosadno,jer samo mesto Metamorfozis je nesto kao malo propalo(bio sam tamo 90-te,bilo je mnogo zivlje,cak je bila i diskoteka,koje sad nema vise), pa je uvece malo tuzno kad se setas,a oko 9 vec se svi razidju svako u svoju sobu na spavanje.
Molio bi nekog ko zna slican smestaj(malo pokraj grada,gde mozes na miru da odmaras kad ti se odmara),ali u blizini nekog lepseg (odnosno zivahnijeg gradica,sa pravim trgom,crkvama,kaficima,luna parkom....),da mi ga preporuci,

Pozdrav svima

#672 Tedy

backpacker

• Član
  • Poruka:2

Napisano: 20. Jan 2012 - 14:23

vekimax @ 19. Jan 2012 - 08:58

@Tedy

Prošle godine sam letovao u vili Kostas sa porodicom, mi smo bili u četvorokrevetnom apartmanu u prizemlju. Paravani su izmedju soba ali ima dosta prostora izmedju soba i ograde tj. tu gde gosti prolaze tako da nije ono da ti svako zaviruje u tanjir.Moj utisak je ipak ako je to moguće biti na spratu.Pozdrav!

Hvala Vam.

#673 vitaderm

backpacker

• Član
  • Poruka:16
  • muški

Napisano: 20. Jan 2012 - 23:18

Prosle godine sam sa porodicom bila u Kostas apartmanu na spratu za 4 osobe. U jednoj sobi je bio udoban , malo uzi bracni krevet. U drugoj sobi u kojoj se nalazi i mini kuhinja je bio lezaj na razvlacenje koji je upotrebljiv jedino ako idete sa malom decom. Moj stariji sin -16 g. je jedva izdrzao 15 noci obzirom da je lezaj delio sa desetogodisnjim bratom . Upravo je to razlog zbog kojeg cemo ipak potraziti drugi smestaj.Studiji se nalaze u prizemlju i " terase" su u nivo staze kojom svi prolaze za apartmane na spratu i do bazena. Nikako ne bih preporucila, meni bi licno to ipak stvaralo izvesnu nelagodu. Apartmani su novi, prostrani i cisti ali mislim da zasluziju bolje i udobnije lezaje.

#674 dekinjo

backpacker

• Član
  • Poruka:7
  • muški

Napisano: 30. Jan 2012 - 10:44

@Tedy

Studija su samo dole, ok je za troclanu porodicu (barem je bilo za nas). Postoje pregrade i tende. Jedino što je nezgodno ukoliko ste u onom delu blize bazena moze da vam se desi da trckate za detetom kako ne bi upalo u bazen. Mada Kosta (i jedan i drugi) su mi rekli da planiraju neke ogradice. Ukoliko zanemarim gore navedeno, bolje je dole jer imas vise prostora (barem tako meni deluje).

#675 familypa

putnik

• Član
  • Poruka:192
  • muški

Napisano: 14. Feb 2012 - 16:49

Pozdrav forumasi,
jel moze neko na blic da mi predlozi neku vilu blizu plaze sa bazenom(nije obavezan)Idem sa dvoje male dece
hvala

Broj korisnika koji čitaju temu: 2

Članovi: 0, gosti: 2, skriveni članovi: 0

Sajt Putovanja.info je deo Infostud grupe:
 poslovi.infostud.com mojtim.com kursevi.com najstudent.com prijemni.infostud.com polovniautomobili.com internet-prodaja-guma.com Gear5
Prijatelji sajta: 4zida.rs - nekretnine Beograd, Osiguranik.com, GdeIzaci.com - splavovi u Beogradu

copyright © Putovanja Info d.o.o. Beograd (2004-2014)