anarea27

Zlatibor, opšta tema

974 poruke u ovoj temi

Vila Simsir, nekoliko godina sam kod njih. U samom centru, preko puta klizalista, kod autobuske...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Od 29.12. do 02.01. proveli smo predivna cetiri dana na Zlatiboru.

Sve je bilo divno: dosta snijega, cist vazduh, guzva (ali ne onolika koliku sam ocekivao, s obzirom da sam isao prvi put zimi na Zlatibor), djeca su uzivala u klisku i sankama na stazi preko puta autobuske stanice. Bilo je i sunca i oblaka, pravo vrijeme za setnju i uzivanje u snijegu.

Smjestaj sam nasao (na preporuku poznanika) u vili Mina (jedno 100 m naspram hotela Mona), kod ljubaznog domacina Janka i njegove porodice. Imali smo komforan apartman i dorucak/veceru (svedski sto). Hrana je posebna prica: bilo je u izobilju, ukusno, sa mnogo domacih (Zlatiborskih) specijaliteta, tako da vam, skoro, i nista vise od hrane i ne treba - a to je i dobro, jer su cijene, recimo, u marketima zaista 'sulude' (recimo, dva cipsa i boca Knjaz Milosa = 330 RSD).

Ako vas interesuju detalji u vezi vile Mina, slobodno se javite, bice mi drago da pomognem.

Sto se mene tice (i mojih ukucana): ponovicemo Zlatibor ...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

koliko je bio smestaj sa hranom ?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

30 E za odrasle, za djecu 30% popusta (odnosno, 21 E), za nas cetvoro: 102 E dnevno (komforan, solidan, apartman, ciscen svaki dan i svaki dan su nam mijenjali peskire, odlicno grijanje i odlicna, da ne kazem, vrhunska hrana).

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Molim nekoga ko je trenutno na Zlatiboru ili se upravo vratio za Informaciju koliko ima snega,jer proteklih nekoliko puta kada smo bili za vreme zimskog raspusta dva dana ima solidno snega,onda krene da se topi,pa veći deo odmora provedemo gazeći po blatu,vodi...ništa od pravog užitka,čistog snega...ne bih volela da se isto provedemo jer planiramo od nedelje boravak!ZAHVALJUJEM!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Trenutno smo na Zlatiboru(Kraljevim vodama),snega ima dovoljno i za skijanje i za sankanje i svaki dan pada po malo...Jako je lepo i idilično...Turista ima manje nego u istom periodu prošle godine...

Što se tiče vremenske prognoze,moraš non-stop da pratiš nekoliko meteo sajtova,da bi koliko-toliko bila sigurna da ćete imati snega,jer sada ga ima oko 25cm,ali ako udari neka,,južina",to će otići za čas...

Čini mi se da se najavljuju topliji dani od ponedeljka,pa dobro razmislite!

Juče se dosta snega otopilo,pogotovo na Vodama,gde se počelo pojavljivati blato na stazama na Obudovici.

Ali noćas je palo novih 8 cm snega i temperatura je prilično u minusu,pa pretpostavljam da će to biti dovoljno za naredna 2-3 dana zimskog ugođaja.

Ko dolazi zbog skijanja,svakako treba da ide na Tornik,gde uvek ima više snega,a ima i sistem za veštačko osnežavanje,što omogućava skijanje za bar 2-3 dana duže nego na Vodama.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala na odgovorima,od sutra smo na Zlatiboru,pa kako bude... :nempojma:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Na odmoru je uvek dobro...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Evo vratili smo se sa Zlatibora danas i bas smo se lepo proveli. Sve vreme je bilo snega.nocu padne nova kolicina,nije bilo vetra, a ni previse hladno,tako da je ispalo bas kako treba.Imali smo odlican smestaj u zgradi , stan od 55m2, zaista full opremljen,grejanje besprekorno.U toj zgradi ima dosta stanova, sve je bilo puno, pa je u nekom trenutku banula republicka inspekcija, ali smo ih iskulirali.Cene na Zlatiboru, slicno kao u Beogradu,uz odredjenu dozu kombinatorike,moze da se prodje o.k.Po meni je skupo iznajmljivanje debljih guma za sankanje, 200 din/ sat, U Taliji keteringu,su previsoke cene.Meni se svidelo mesto Novakov dvor na Djurkovcu,kompletan rucak od supe do deserta 590 din.Bilo je super. :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: .

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Molim za preporuku za smeštaj na Zlatiboru. Porodica sa dvoje male dece 4 i 2 godine. Ponude mogu na PP, a sve forumaše bih zamolio za iskrene komentare. U napred hvala.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kakva je vila Žunić na Zlatiboru,neko je ovde preporučivao i hvalio tu vilu?Šta je Djurkovac,da li je to ulica u centru Zlatibora ili naselje?Da li su Partizanske vode centar Zlatibora?Mnogo pitanja,nadam se da ću dobiti odgovore :komp:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Đurkovac je naselje na Zlatiboru,tj. na Vodama."Vode",su tzv. centar Zlatibora,onaj turistički naseljeni deo,tržni centar sa bližom i širom okolinom.Te pomenute "Vode" su prvo bile "Kraljeve",zatim su postale "Partizanske" a sada su valjda opet "Kraljeve.Ali da ne bi bilo zabune čije su,većina ih zove samo "Vode" ;) Vila Žunić je na ok mestu,a za ostale detalje moraćeš da dobiješ informaciju od nekoga ko je boravio kod njih.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Molim za preporuku za smeštaj na Zlatiboru. Porodica sa dvoje male dece 4 i 2 godine. Ponude mogu na PP, a sve forumaše bih zamolio za iskrene komentare. U napred hvala.

Vila Simisir, sam centar, extra smestaj...
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Vila Bajka, Vila Pina su odlicne,,,

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@neo :thankyou: hvala puno na informacijama.Planiram autobusom na Zlatibor,pa će mi značiti da ne pešačim dugo od autobuske stanice do vile Žunić,a adresa joj je Djurkovac,ne znam sada tačno koji broj.Pun pansion im je 2800 po osobi što mi je sasvim ok cena,planiram da ostanem bar 10 noćenja.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

Uključi se u zajednicu

Pridruži se našoj zajednici i napravi nalog. Jednostavno je!

Registruj se

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se.

Prijavi se sada

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

23112
    Ukupno tema
    705939
    Ukupno poruka