Skoči na sadržaj

putovanja.info logo

Parga - opisi, fotografije, cene, putopisi ...

parga wi fi parga wi fi wifi wi-fi parga

4659 odgovora na temu

#2221 bugarin

turista

• Poruka:72
  • Lokacija: Pozarevac

Napisano: 02. Aug 2011 - 22:40

Pa vreme je da se polako pakujemo.

#2222 sremac kg

Napisano: 02. Aug 2011 - 23:04

Pogledaj porukuiverson3 @ 02. Aug 2011 - 16:29

tako je, ja bila i to poslednji dan... baksuz.. na kraju valtosa Postavljena slika

da li se mora iznajmljivati lezaljka i da li se moze koristiti svoj suncobran...

moze li mi neko uporediti Hanioti i Pargu,jel se dvoumim izmedju ta dva mesta.Najvise me interesuje kakva je plaza i da li je voda cista,plasim se da naidjem na meduze i druge sitnije i krupnije zivotinje.Citam da se lezaljke placaju a zanima me da li se moze koristiti sopstveni suncobran i slicna oprema za plazu.Verujem da smestaj nije nista posebno kao svuda po apartmanima Grcke ali mi kazite koliko su daleko od plaze.Hvala.

Ovu poruku je izmenio mikap: 03. Aug 2011 - 06:59

#2223 Kappri

• Poruka:1

Napisano: 02. Aug 2011 - 23:42

Svima koji sutra putuju...zelim srecan put i vidimo se... :)

#2224 SIMONKA

• Poruka:36

Napisano: 03. Aug 2011 - 00:26

sremac kg @ 02. Aug 2011 - 23:37

Ja sam bila 2009 u Pefkohoriju pa smo odlazili i u Hanioti na plažu par dana.To je nekih 4 km od Pefk.Što se mene tiče iako nisam bila u Pargi ali po onome što sam čula od prijatelja koji su bili i onoga što sam pročitala na forumu-ne može se porediti!Zavisi šta voliš.Ako voliš red novih vila,red prodavnica,plaža pristojna,more ni nalik boji kao ono u Pargi,mesto bez tvrđava,ostrva,istorije,bez intersantnih izleta a da nisu predaleko-ne možeš očekivati previše!Evo ja Ti sad ne mogu reći ništa što me je naročito oduševilo ili privuklo u tim mestima!Pefk i Hanioti su letovališta stvarana,ciljano za komercijalni turizam,svi pričaju srpski tako da nemate utisak da ste u Grčkoj.Moja preporuka,bez mnogo razmišljanja- PARGA!Postavljena slika

#2225 sremac kg

Napisano: 03. Aug 2011 - 00:47

More mi se extra svidelo u Haniotiju prosle godine,ali samo to,ostalo je vise manje prosek i nema se sta vise videti.Kako stoje stvari vec sam od 21. u Pargi,samo da skupim jos par korisnih informacija

Djua turista @ 02. Aug 2011 - 16:15

Postoji meni dana ali nista specijalno nije jeftiniji od toga da narucis sta zelis. Za restoran sam vec pisao, kad ides od sidra prema gradskoj plazi , taj pravac setalistem prema hotelu sol pre njega skrenes u JEDINu ulicu levo i 200 metara uzbrdo sa desne strane imas 3 restorana u nizu, drugi po redu je najaci a skroz pristojne cene a klopa FENOMENALNA, zove se nesto na S, tu je i jagnjetina najaca. A za romanticnu veceru predlazem Kastel on je na putu prema tvrdjavi fenomenalan pogled i skroz extra mesto. Takodje kazu da je najbolja i uvek sveza riba u Stefanos restoranu on je na putu za Valtos plazu. Postavljena slika Uzivaj Postavljena slika

koliko su to pristojne cene,jer u agenciji prilikom rezervacije moze se uplatiti i polupansion za 110 eura,sta je povoljnije po tebi

Ovu poruku je izmenio mikap: 03. Aug 2011 - 07:03

#2226 jasminag

• Poruka:4

Napisano: 03. Aug 2011 - 10:18

Da li je neko išao preko agencije MATICO? Videh da ih ovde strašno pljuju. Ja sam išla na Krf (pre 7 godina)preko njih i bila baš zadovoljna. Izgleda da sam se sada baš prešla, uplatila sam pre nego što sam pročitala komentare. Ako neko ima bilo kakvu informaciju,značilo bi mi.

#2227 krle1987

• Poruka:12
  • Lokacija: Novi Sad

Napisano: 03. Aug 2011 - 10:36

Djua turista @ 27. Jul 2011 - 12:30

50e najeftinije po danu full osiguranje, isto je i za 2 dana. 15 e motor.

Da li treba medjunarodna dozvola?

#2228 Djua turista

• Poruka:45
  • Lokacija: Beograd

Napisano: 03. Aug 2011 - 16:37

krle1987 @ 03. Aug 2011 - 10:36

Da li treba medjunarodna dozvola?
ne treba medjunarodna dozvola, mi smo iznajmili skuter u agenciji ispod vile posejdon i cak je radila nasa devojkqa koja se udala za nekog Grka u Pargi tako da smo na srpskom pricali :)i tamo niko ziv ne nosi kacigu.

sremac kg @ 03. Aug 2011 - 00:47

Pa glupo je da uplatis polu pansion, vec sam pisao o cenama u zadnjih 10 strana. Nas dvoje smo prosli sa po 250e svako, ukupno 500e za sve i izleti i suveniri neki sitni i klopa i par veceri izlasci... Pazi ako ces da sednes jedes narucis pice pa salate i sve to onda te to izadje nekih 25 do 30 e za dvoje. Ali glavno jelo je uglavnom oko 7e grcka salata je 5 e, toceno veliko pivo 2 do 3e, musaka je npr 5,5e Kilogram jagnjetine 26e, hleb je 0,5e po osobi dobijes 2 do 3 parceta. Nas 4 je uzelo kilo ipo jagnjetine grcku salatu litar domaceg vina idobili smo od njih uzo na kraju i to nas je izaslo 55e sa sve baksisom, to znaci 13e po osobi a najeli smo se nismo mogli da disemo posto uz jagnjetinu dobijes i ogromnu porciju pomfrita... Takodje mozes da narucis pa da poneses u sobu pa na terasi da klopas onda te samo to glavno jelo za dvoje izadje 14e a na terasici napravis salatu kupis sta ti se pije i uzivas. Polu pansion u mojoj smeni niko nije imao!

Ovu poruku je izmenio mikap: 03. Aug 2011 - 21:49

#2229 krle1987

• Poruka:12
  • Lokacija: Novi Sad

Napisano: 03. Aug 2011 - 18:50

Djua turista @ 03. Aug 2011 - 16:37

interesuje me to zato sto bi ja iznajmio auto i isao na lefkadu...malo mi je rizicno da krenem bez medjunarodne...

#2230 sremac kg

Napisano: 03. Aug 2011 - 19:30

danas sam saznao da su svi termini rezervisani,ako neko zna neku agenciju sa slobodnim terminom za dve osobe,polazak iz Srbije 18,19,20 ili 21 avgust neka mi javi,unapred hvala

#2231 Blue boy

iskusni putnik

• Poruka:262

Napisano: 03. Aug 2011 - 19:31

medjunarodnu su meni trazili obavezno,dosta je strozije nego na zakintosui ostalim ostrvima

#2232 blekibp

• Poruka:24

Napisano: 03. Aug 2011 - 19:52

sremac kg @ 03. Aug 2011 - 19:30

Vidi u Argusu uvek se desi da neko odustane par dana pred polazak.

#2233 SIMONKA

• Poruka:36

Napisano: 03. Aug 2011 - 21:40

sremac kg @ 03. Aug 2011 - 19:30

Mi smo u Lui travelu u ponedeljak odustali od trokrevetne sobe i dobili smo dvokrevetnu,znači da su imali slobodne sobe, za 19.08 u Apostolisu.Inače,danas sam zvala da proverim da li dobijamo zaista ono što nam je rečeno,njihovo objašnjenje je da stoji ono što je rečeno a da su problemi mogući sa sub agentima.E sad,šta je istina,videćemo!Mislimo pozitivno!Postavljena slika

#2234 fion

putnik

• Poruka:169
  • ženski

Napisano: 04. Aug 2011 - 07:11

Mislimo pozitivno, slažem se! Pa šta bude...

Darko86 @ 03. Aug 2011 - 14:25

Parga je prelepa, kako god okrenes i sta god da dobijes od smestaja bice ti lepo.
Da, tešim se... ionako nećemo puno biti u sobi. :blush: Hvala na podeljenom iskustvu sa Apostolisom, u svakom slučaju.
Dreaming, traveling, meeting, learning...

#2235 dinacq

• Poruka:14
  • ženski

Napisano: 04. Aug 2011 - 12:58

sremac kg @ 02. Aug 2011 - 23:04

Moze se kupiti suncobran za 6 eura i staviti bilo gde na plazi,niko ne pravi problem.
A sto se tice Hanioti ili Parga,definitivno Parga.Ni porediti se ne moze :)

Broj korisnika koji čitaju temu: 3

Članovi: 0, gosti: 3, skriveni članovi: 0

Sajt Putovanja.info je deo Infostud grupe:
 poslovi.infostud.com mojtim.com kursevi.com najstudent.com prijemni.infostud.com polovniautomobili.com internet-prodaja-guma.com Gear5
Prijatelji sajta: 4zida.rs - nekretnine Beograd, Osiguranik.com, GdeIzaci.com - splavovi u Beogradu