Guest Gost_Petrovic

Parga - opisi, fotografije, cene, putopisi ...

1221 poruka u ovoj temi

Parga je definitivno bolja u septembru, more je toplije, narocito ako idete sa decom. Suncobrane i svoje peskire mozete uvek da koristite. 

O vili Vavas sam cula ono sto se i pise na forumu. Ok je pozicija, skromno kao i vecina vila nasih agencija, ali pomalo mracna, narocito dvokrevetne sobe u prizemlju. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dobar dan,

Da li imate neki predlog za neku vilu i (naravno tur operatera), ako može bliže Valtos plaži i sa parkingom (ovo nije nužno)?  Idem sa dvoje dece od 4,5 godine i sopstvenim prevozom, pa bi mi smeštaj blizu Valtosa odgovarao.

Hvala unapred

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Pre 9 sati, perakojot73 je rekao/la:

Dobar dan,

Da li imate neki predlog za neku vilu i (naravno tur operatera), ako može bliže Valtos plaži i sa parkingom (ovo nije nužno)?  Idem sa dvoje dece od 4,5 godine i sopstvenim prevozom, pa bi mi smeštaj blizu Valtosa odgovarao.

Hvala unapred

Imas preko Argusa vilu Posejdon.Na lepoj je likaciji Valtos ti je na 10ak minuta lagane setnje centar grada takodje a parking ti je uz ulicu ispred vile.Smestaj je skroman nije los i nije skup a imaju i apartmane tako da deca mogu biti odvojena u svojoj sobi.

Preko puta nje je vila Gabriel ali oni koliko znam imaju samo studie a ne apartmane.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
U 5/10/2015 at 11:26, dinacq je rekao/la:

Evo i slika tih studija sto izlaze na zadnje dvoriste.

vila-mimis-parga-leto-2013-867.jpg

Jedno pitanje , ko zna molim da odgovori. Dali je ovo na slici duplex u vili mimis tj. nikas...Hvala

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
U 1/20/2016 at 12:59, perakojot73 je rekao/la:

Dobar dan,

Hvala unapred

Vila Diogenis je mislim na Valtosu a deluje kao da je bas ok i za decu. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

Uključi se u zajednicu

Pridruži se našoj zajednici i napravi nalog. Jednostavno je!

Registruj se

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se.

Prijavi se sada

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

21635
    Ukupno tema
    654745
    Ukupno poruka