• Započeli smo sređivanje foruma nakon letnje sezone, što će dovesti do preimenovanja i pomeranja pojedinih podforuma i tema. Nastojaćemo da sređivanje foruma obavimo tako da ne utiče na njegovo svakodnevno korišćenje.

Guest Gost_Petrovic

Parga - opisi, fotografije, cene, putopisi ...

1599 poruka u ovoj temi

Eh steta,to ce mi biti malo dalje,ali dobro,hvala ti i idu cesto ili u odredjeno vreme? @Comica

Je l' u neko odredjeno vreme ili?

Na Paksos i Antipaksos idu jednom dnevno i to, ako se dobro secam, krecu oko 9 ujutru. Karte svakako kupujete barem jedan dan ranije. Najbolje uvece dok setate i to direktno na brodu jer tako placate najmanju cenu.

Поменути мали бродић Гаиос полази из марине, из Парге, и добар је избор јер има надстрешницу, па сте већи део пута заштићени од сунца. Музика коју пуштају је традиционална грчка (углавном). Након ценкања платио сам две карте 30 евра (прва половина августа). Плаву лагуну ћете вероватно гледати из приличне раздаљине, јер од силних јахти и чамаца, бродић не свраћа на Воутуми плажу, већ у неку увалу поред :angry:. Можда ћете ви имати више среће. Не очекујте превише, па ће вам се више свидети!

Hvala puno @Gokimi,moje pitanje je bilo,ali vidim da ga nema,zasto ne znam,kada idu ti brodici u koliko sati,posto sam iznad Valtosa,pa da znam kada da krenem,treba mi sigurno pola sata do marine i vise?

Odgovorila ja na to pitanje u postu iznad. :D Ipak, proverite tacno vreme polaska brodica a posto se karte kupuju dan ranije to vam svakako nece biti problem.

Izvini,ne vidoh,nesto mi baguje stranica,dan ranije???Bas mora tako?Pfff,onda cu verovatno preko agencije,ne mogu bas toliko da se cimam i popodne i uvece da idem do grada,svakako vam svima hvala,krecem uskoro i nadam se da ce mi na Valtosu biti lepo :) @Comica

E sad vidim dok setam uvece,e pa super,mislila sam da tada nema nikoga,onda cu tako,ako su voljni da se cenjkaju extra,to i ja volim :):):)

^ Cenjkaj se slobodno, mi smo trazili za po 15e i nije bilo problema, jos smo mi bili u sezoni

Hoce da spuste cenu ako vas ima vise. Nemojte samo mnogo kasno uvece. Nisam sugurna da su tamo posle 7,8. Mozda se i desi da budu, ali to je vec rizicno.

Pa nas je dve,probacemo,pa cemo videti,jeidno sto su girosi bas daleko od Valtosa,to je bas bzvz,ali za nuzdu imambrodis do Parge,hvala vam puno,pa se cujemo za 15 dana @pufica @Comica:) Pozzz

Uključi se u zajednicu

Pridruži se našoj zajednici i napravi nalog. Jednostavno je!

Registruj se

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se.

Prijavi se sada

21997