• Započeli smo sređivanje foruma nakon letnje sezone, što će dovesti do preimenovanja i pomeranja pojedinih podforuma i tema. Nastojaćemo da sređivanje foruma obavimo tako da ne utiče na njegovo svakodnevno korišćenje.

Guest Gost_Petrovic

Parga - opisi, fotografije, cene, putopisi ...

1599 poruka u ovoj temi

Eh steta,to ce mi biti malo dalje,ali dobro,hvala ti i idu cesto ili u odredjeno vreme? @Comica

Je l' u neko odredjeno vreme ili?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Na Paksos i Antipaksos idu jednom dnevno i to, ako se dobro secam, krecu oko 9 ujutru. Karte svakako kupujete barem jedan dan ranije. Najbolje uvece dok setate i to direktno na brodu jer tako placate najmanju cenu. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Поменути мали бродић Гаиос полази из марине, из Парге, и добар је избор јер има надстрешницу, па сте већи део пута заштићени од сунца. Музика коју пуштају је традиционална грчка (углавном). Након ценкања платио сам две карте 30 евра (прва половина августа). Плаву лагуну ћете вероватно гледати из приличне раздаљине, јер од силних јахти и чамаца, бродић не свраћа на Воутуми плажу, већ у неку увалу поред :angry:. Можда ћете ви имати више среће. Не очекујте превише, па ће вам се више свидети!

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala puno @Gokimi,moje pitanje je bilo,ali vidim da ga nema,zasto ne znam,kada idu ti brodici u koliko sati,posto sam iznad Valtosa,pa da znam kada da krenem,treba mi sigurno pola sata do marine i vise?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Odgovorila ja na to pitanje u postu iznad. :D Ipak, proverite tacno vreme polaska brodica a posto se karte kupuju dan ranije to vam svakako nece biti problem.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Izvini,ne vidoh,nesto mi baguje stranica,dan ranije???Bas mora tako?Pfff,onda cu verovatno preko agencije,ne mogu bas toliko da se cimam i popodne i uvece da idem do grada,svakako vam svima hvala,krecem uskoro i nadam se da ce mi na Valtosu biti lepo :) @Comica

E sad vidim dok setam uvece,e pa super,mislila sam da tada nema nikoga,onda cu tako,ako su voljni da se cenjkaju extra,to i ja volim :):):)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

^ Cenjkaj se slobodno, mi smo trazili za po 15e i nije bilo problema, jos smo mi bili u sezoni

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hoce da spuste cenu ako vas ima vise. Nemojte samo mnogo kasno uvece. Nisam sugurna da su tamo posle 7,8. Mozda se i desi da budu, ali to je vec rizicno.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pa nas je dve,probacemo,pa cemo videti,jeidno sto su girosi bas daleko od Valtosa,to je bas bzvz,ali za nuzdu imambrodis do Parge,hvala vam puno,pa se cujemo za 15 dana @pufica @Comica:) Pozzz

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

Uključi se u zajednicu

Pridruži se našoj zajednici i napravi nalog. Jednostavno je!

Registruj se

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se.

Prijavi se sada

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

21997
    Ukupno tema
    693231
    Ukupno poruka