Skoči na sadržaj

putovanja.info logo

Cene na Tasosu 2010

23 odgovora na temu

#1 stracatela

backpacker

• Član
  • Poruka:4

Napisano: 12. Jul 2010 - 11:13

Ljudi da li se neko vec vratio sa Tasosa>Zabrinjava me to sto svi koji su se vec vratili iz Grcke su u soku koliko je sve skuplje u odnosu na proslu godinu, 20-30%.Verovatno je i na Tasosu slicna situacija.Ja idem krajem avgusta pa me interesuje kakva su vasa iskustva ove godine

#2 laser

backpacker

• Član
  • Poruka:15

Napisano: 12. Jul 2010 - 14:56

Pogledaj porukuTon_majstor @ 12. Jul 2010 - 14:40

Pisem iz net-kafea iz Skale Panagije (SKUPO!), pa cu biti kratak:

Cene su kako gde. Neki Grci pokusavaju da spasu sezonu povecanjem cena, ali to nikako nije slucaj svuda i sa svima. Ima mesta koja su jednakih cena kao prosle godine, roba se prodaje i budalama i pametnima, pa ako pristanete-pristali ste.

Vracamo se prekosutra ujutro, pa dotada spremite pitanja, imam odgovor na gotovo sva, sto se tice vanpansionskih usluga.

Pozdrav!

daj malo saveta restorani radnje u skali

#3 Krimo

backpacker

• Član
  • Poruka:12
  • muški

Napisano: 12. Jul 2010 - 21:12

Pozdrav! Baš bi nam značilo da nam malo javiš o cenama i da li je bilo problema što se tiče trajekta i štrajkova. Spremamo se u Avgustu u Skala Potamia-u u Hotel Korina, pa ako neko zna neki info - puno bi mi značilo!

Pozdrav svima!

www.industrija.rs

#4 Zoran GM67

iskusni putnik

• Član
  • Poruka:278
  • muški

Napisano: 13. Jul 2010 - 11:37

Stigao sa Tasosa pre 5-6 dana. Nisam baš neki stručnjak za cene, obično ih ne pamtim dugo (osim piva, u kafani i ispred prodavnice). Mislim da nikakvih većih pomeranja ni na gore ni na dole nema. Slično kao pre 4 godine kada sam bio, kao i na cene sa Halkidikija od prošle godine. Glavni utisak je da su prodavnice loše snabdevene, kao da žele da vam daju do znanja da se jede i pije u restoranima. Mislim na Potos pre svega.

Smeštaj je jeftiniji, mi smo za 30e našli 4-krevetni apartman. Svuda je bilo mesta i za 40e je moglo da se bira. Tako je bar bilo 2.jula...

Za štrajk se informišite pre polaska, probajte na http://livingingreece.gr/

#5 Krimo

backpacker

• Član
  • muški

Napisano: 13. Jul 2010 - 12:55

Pogledaj porukugMilanovac @ 13. Jul 2010 - 11:37

Stigao sa Tasosa pre 5-6 dana. Nisam baš neki stručnjak za cene, obično ih ne pamtim dugo (osim piva, u kafani i ispred prodavnice). Mislim da nikakvih većih pomeranja ni na gore ni na dole nema. Slično kao pre 4 godine kada sam bio, kao i na cene sa Halkidikija od prošle godine. Glavni utisak je da su prodavnice loše snabdevene, kao da žele da vam daju do znanja da se jede i pije u restoranima. Mislim na Potos pre svega.

Smeštaj je jeftiniji, mi smo za 30e našli 4-krevetni apartman. Svuda je bilo mesta i za 40e je moglo da se bira. Tako je bar bilo 2.jula...

Za štrajk se informišite pre polaska, probajte na http://livingingreece.gr/

Pa kako da ti kažem, ja baš volim da pijem pivo, pogotovo kada sam na odmoru i kada mi je mozak na ispaši. Napiši koje su cene tog rajskog napitka!
Pozdrav!
www.industrija.rs

#6 Zoran GM67

iskusni putnik

• Član
  • muški

Napisano: 13. Jul 2010 - 13:54

Pogledaj porukuKrimo @ 13. Jul 2010 - 12:55

Pa kako da ti kažem, ja baš volim da pijem pivo, pogotovo kada sam na odmoru i kada mi je mozak na ispaši. Napiši koje su cene tog rajskog napitka!
Pozdrav!

Odmah, molim!

U kafanama ide od 2e (to sam samo video), 2.5 (pio), 3e (najčešće) pa sve do 5e (samo video Postavljena slika ).

Ispred prodavnice je 1.00 - 1.20.

Cene su za Amstel (favorit) i Mitos. Hajneken je nešto skuplji.

Imaju u prodavnicama i neke jeftiniije varijante ali je kvalitet dosta niži. Za prvu pomoć dobro dođu...

#7 Krimo

backpacker

• Član
  • muški

Napisano: 13. Jul 2010 - 14:08

Pogledaj porukugMilanovac @ 13. Jul 2010 - 13:54

Odmah, molim!

U kafanama ide od 2e (to sam samo video), 2.5 (pio), 3e (najčešće) pa sve do 5e (samo video Postavljena slika ).

Imaju u prodavnicama i neke jeftiniije varijante ali je kvalitet dosta niži. Za prvu pomoć dobro dođu...

Eto kako se uživaoci piva razumeju. Tvoj info mi je od koristi - vrlo :-P Preporučujem, ako već nisi, da probaš novo pivo na našem tržištu češki Staropramen. Gorko je, ali je vrlo pitko.

Pozdrav!
www.industrija.rs

#8 Zoran GM67

iskusni putnik

• Član
  • muški

Napisano: 13. Jul 2010 - 14:28

Ma već sam probao Postavljena slika. Odmah sam počeo da pravim planove da opet odem u Prag.

#9 baki70

svetski putnik

• Član
  • Poruka:950
  • muški

Napisano: 13. Jul 2010 - 14:42

Evo nekih cena po restoranima od pre par meseci (koliko se sećam). Doduše nisu sa Tasosa već iz raznih mesta po Grčkoj (Atika, Peloponez itd.), ali mislim da nije neka razlika.

Musaka 5-7, lignje 8-10, Hobotnica na žaru 8-10, jagnjetina 9-12, škampi oko 10, caciki 2,5-3,5, saganaki 3-4.

#10 Krimo

backpacker

• Član
  • muški

Napisano: 13. Jul 2010 - 14:48

Pogledaj porukubaki70 @ 13. Jul 2010 - 14:42

Evo nekih cena po restoranima od pre par meseci (koliko se sećam). Doduše nisu sa Tasosa već iz raznih mesta po Grčkoj (Atika, Peloponez itd.), ali mislim da nije neka razlika.

Musaka 5-7, lignje 8-10, Hobotnica na žaru 8-10, jagnjetina 9-12, škampi oko 10, caciki 2,5-3,5, saganaki 3-4.

Pa dobro nije bezobrazluk! Naravno da uvek može jeftinije, ali nije ni ovo strašno za odmor od 10-ak dana!
www.industrija.rs

#11 NeshNS

• Član
  • Poruka:7267
  • nije upisan

Napisano: 13. Jul 2010 - 22:09

Pogledaj porukugMilanovac @ 13. Jul 2010 - 13:54

Odmah, molim!

Edelsteiner, konzervica od 0.5l mislim da je i dalje 0.55€ ,kao predprošle godine...i u odnosu na ovo što nam ovde prodaju...prolazi!
Bez potpisa!

#12 zombi1101

putnik

• Član
  • Poruka:116
  • muški

Napisano: 13. Jul 2010 - 23:13

Pogledaj porukuNeshNS @ 13. Jul 2010 - 22:09

Edelsteiner, konzervica od 0.5l mislim da je i dalje 0.55€ ,kao predprošle godine...i u odnosu na ovo što nam ovde prodaju...prolazi!

I ja sam cuo za to pivo i cudi me da je toliko jeftinije. U klasi kog naseg piva je to?

#13 Zoran GM67

iskusni putnik

• Član
  • muški

Napisano: 14. Jul 2010 - 00:18

Pogledaj porukuzombi1101 @ 13. Jul 2010 - 23:13

I ja sam cuo za to pivo i cudi me da je toliko jeftinije. U klasi kog naseg piva je to?

Meni se ne dopada posebno. Ali naravno, o ukusima se ne raspravlja...

btw ona što se prodaju u Lidlu, i samo u Lidlu, su bolja. a na temi Kolima do Tasosa objasnio sam kako se svraća u Lidl na putu za Tasos. za pivo, naravno... i mleko za decu, kad se već svraća

#14 zombi1101

putnik

• Član
  • Poruka:116
  • muški

Napisano: 14. Jul 2010 - 00:54

Pogledaj porukugMilanovac @ 14. Jul 2010 - 00:18

Meni se ne dopada posebno. Ali naravno, o ukusima se ne raspravlja...

btw ona što se prodaju u Lidlu, i samo u Lidlu, su bolja. a na temi Kolima do Tasosa objasnio sam kako se svraća u Lidl na putu za Tasos. za pivo, naravno... i mleko za decu, kad se već svraća

Koja su to piva? I koja im je cena?

#15 Zoran GM67

iskusni putnik

• Član
  • muški

Napisano: 14. Jul 2010 - 07:58

Ne sećam se naziva, ispod 0.5 je limenka 0.33, ona veća je malo skuplja

Broj korisnika koji čitaju temu: 1

Članovi: 0, gosti: 1, skriveni članovi: 0

Sajt Putovanja.info je deo Infostud grupe:
 poslovi.infostud.com mojtim.com kursevi.com najstudent.com prijemni.infostud.com polovniautomobili.com internet-prodaja-guma.com Gear5
Prijatelji sajta: 4zida.rs - nekretnine Beograd, Osiguranik.com, GdeIzaci.com - splavovi u Beogradu

copyright © Putovanja Info d.o.o. Beograd (2004-2014)