Skoči na sadržaj

putovanja.info logo

Letovi za Egipat i Tunis

151 odgovora na temu

#151 putnikbg77

iskusni putnik

• Član
  • Poruka:366
  • muški

Napisano: 28. Apr 2013 - 08:15

"ne znam koliko je ovo sve tacno i da ce bas tako biti.agencije ce pokupovati sve te karte i sta onda?
drugo ja bih kartu kupila u februaru i rezervisala hotel tad..sad je sve skupo..
nepoznanica mi je kako to misle jer nisam nista cula na tv pa ne znam..."

Posto sam pratio vesti oko ponoci na B92 mogu reci da nisu uopste pricali ni o Egiptu a ni o ukidanju CARTER letova.....Zamolio bi da nam "Katarina-" ostavi link gde bi mogli da proverimo tu informaciju....A i ukoliko je tacna informacija o REDOVNOJ liniji mislim da tu nije nista neobicno da aviokompanija prodaje karte u "slobodnoj prodaji" za razliku od Carter aviokompanije NESMA koja svoje avione daje u zakup odredjenoj agenciji sa kojom potpisuje ugovor.....

#152 beogradjani

svetski putnik

• Član
  • Poruka:1647
  • ženski

Napisano: 28. Apr 2013 - 10:19

bezveze kad se ne napise tacno sta i kako,ta prica za egipat je bila jos jesenas da ce krenuti letovi od maja,a sad mi je potpuno suplja prica,uopste ne verujem da ce za nas putnike ista znaciti eto nek izbace sad u maju pa bas da vidimo kakve su cene i za koliko moze da se pronadje hotel...
ali eto,vi kazete,da nisu ni spomenuli egipat..

Broj korisnika koji čitaju temu: 1

Članovi: 0, gosti: 1, skriveni članovi: 0

Sajt Putovanja.info je deo Infostud grupe:
 poslovi.infostud.com mojtim.com kursevi.com najstudent.com prijemni.infostud.com polovniautomobili.com internet-prodaja-guma.com Gear5
Prijatelji sajta: 4zida.rs - nekretnine Beograd, Osiguranik.com, GdeIzaci.com - splavovi u Beogradu

copyright © Putovanja Info d.o.o. Beograd (2004-2012)