Skoči na sadržaj

putovanja.info logo

Banja Morahalom

Morahalom Eržebet Segedin Madjarska hotel apartman

306 odgovora na temu

#151 selena65

backpacker

• Član
  • Poruka:24

Napisano: 13. Jul 2012 - 11:41

Pogledaj porukumrvica80 @ 22. May 2012 - 11:06

Sta mislite, da li je pametno otici u banju sa malim detetom i tek tamo traziti smestaj? Videla sam da je neko napisao da je smestaj po osobi 3000-4000 forinti. Da li je to za sobe ili za apartmane? Mi bismo isli na 7 dana.
Postovani, prosle godine to je bilo mesto od koga smo krenuli na nase putovanje po Evropi.Mislili smo da se zadrzimo jedan dan ali su deca (15,13 god)insistirali da ostanemo jos jedan dan.Sto se tice smestaja imate mnoge sajtove koji nude smestaj i u prvoj varijanti mi smo hteli da spavamo u Morahalomu.Medjutim zvali su nas prijatelji u neku zabavu u Suboticu tako da smo na Palicu nasli smestaj za nas 4 za 32 eura.Pri tome smo dobili dve sobe i kupatilo.Ako hocete da idete na siguricu mozda je bolje da odavde rezervisete neki smestaj ...ali da znate da je subotica udaljena 25 km i mozete se uvek snaci.

#152 lotar

backpacker

• Član
  • Poruka:25

Napisano: 21. Jul 2012 - 20:03

hoces li molim te da mi kazes gde ste to konkrentno nasli taj smestaj na palicu za te pare ja se ubih trazeci pristojan smestaj za nas troje za dve noci na oko 50km oko segedina i za te pare nema ni slucajno

#153 natasha

turista

• Član
  • Poruka:52
  • ženski

Napisano: 22. Jul 2012 - 10:11

Da nije neko bio u privatnom smestaju bez placanja boravisne takse, tj prosao jeftinije od 10-11 evra po osobi za prenociste?

#154 jedy023

backpacker

• Član
  • Poruka:37

Napisano: 02. Aug 2012 - 16:39

Postovani ista prica kao i vasa.
Potreban smestaj u toj banji normalno sto jeftiniji,ne mora sa hranom,jer je to kod njih inace veoma jeftino.
Vidim da preporucujete Segedin ili Suboticu,ali kod mene je druga prica jer mi je supruga u 7 mesecu trudnoce pane bi da se klackam tamo amo.
Znaci smestaj za porodicu sa jednim detetom od 9 godina,na nekih 5 do 7 dana,jer toliko mogu da uzmem od godisnjeg.
Na pp slobodno posaljite ako imate neki privatan smestaj,a madjarski jezik nije problem,jer sam iz Zrenjanina tako da se za to ne brinem.
Hvala i molim brzi odgovor da ne prodje leto.

#155 Biljana 2302

kosmopolita

• Član
  • Poruka:9793
  • ženski

Napisano: 02. Aug 2012 - 17:53

Evo ovde se spominju neki smeštaji:

http://www.putovanja...post__p__387429

* * * M F T * * *

***Postavljena slika **** Postavljena slika ***** Postavljena slika *** Postavljena slika

Postavljena slika * * *

#156 jedy023

backpacker

• Član

Napisano: 02. Aug 2012 - 20:44

@Biljana 2302

Vec sam sa te tranice kontaktirao ljude,i javili se da ne maju slobodnih mesta tek od 18 avgusta,a ja 20 moram da se javim na posao.
U svakom slucaju Hvala.

Ovu poruku je izmenio mikap: 03. Aug 2012 - 07:43
Obrisan citat, direktan odgovor na post

#157 Biljana 2302

kosmopolita

• Član
  • ženski

Napisano: 02. Aug 2012 - 21:04

Pa neka ti oni pomognu i nađu ti smeštaj - objasni njima situaciju !!!

Jesi li i sve ovo pregledao:

1)
http://www.booking.c...city=1;src=city

2)
http://www.szallas.n...%F3rahalom.html

3)
http://www.morahalom...aspx?id=1528041

* * * M F T * * *

***Postavljena slika **** Postavljena slika ***** Postavljena slika *** Postavljena slika

Postavljena slika * * *

#158 jedy023

backpacker

• Član

Napisano: 02. Aug 2012 - 22:16

@Biljana 2302

KOntaktirao sam ih,i oni ljudi posteno nude sta imaju,ne mogu od njih da trzaim da mi pronalaze smestaj,jer oni tog zive,glupo bi bilo da prepustaju potencijalne goste konkurenciji.
Marketinski je potpuno ispravno sto mi guraju datum koji imaju.
Sto se tice booking,njega sam gledao ali bas u tom mestu nema smestaja ima udaljeno nekih 9 i vise kilometara a to mi ne igra ulogu,jer mi je supruga trudna,a i hocu kada tamo stignem da ostavim auto i da se setam.Mogao sam ja lako u Segedinu naci jefti smestaj,ali necu da se vozam 20 kilometara svaki dan.
Ostale sjtove sto ste mi preporucili ne mogu da vidim komentare gostiju,a to mi je jako bitno.
Jer i sami putujete pa uvek volite da odete tamo gde imate neku preporuku.
Inace Svaka vam cast na pomaganju.
Iskren da budem retki su ljudi poput VAS.
Hvala jos jednom.

Ovu poruku je izmenio mikap: 03. Aug 2012 - 07:44

#159 Biljana 2302

kosmopolita

• Član
  • ženski

Napisano: 02. Aug 2012 - 22:23

Ne znam zaista kako bih ti još pomogla ??? :nempojma: :thankyou:

* * * M F T * * *

Postavljena slika * * *

#160 koldar

svetski putnik

• Član
  • Poruka:825
  • muški

Napisano: 03. Aug 2012 - 08:19

Pogledaj porukujedy023 @ 02. Aug 2012 - 22:16

KOntaktirao sam ih,i oni ljudi posteno nude sta imaju,ne mogu od njih da trzaim da mi pronalaze smestaj,jer oni tog zive,glupo bi bilo da prepustaju potencijalne goste konkurenciji.

Što se tiče preporuka smeštaja, to će te teško naći, jer je u Morahalomu malo ko u nekom booking sistemu. Ostaje jedino ovde na forumu, ako nađete neku preporuku od nekoga ko je boravio tamo.

Ako ni linkovi, koje je "Biljana2302" postavila, ne pomažu, + znanje mađarskog jezika + googlanje po netu, onda ostaje kao zadnje rešenje, da se za smeštaj snađete na licu mesta.

Ovu poruku je izmenio DraganV: 08. Aug 2012 - 11:41
skracen citat

#161 jedy023

backpacker

• Član

Napisano: 03. Aug 2012 - 14:01

@koldar

Sve sto je Biljana napusala je SUPER.
Naci cu ga ja.
Da u pravu ste tesko naci misljenja jer je malo mesto i nije u sistemu booking,ali na ci cu nesto.
E pre deset godina smo supruga i ja seli u auto i vozi,spavanje u autu nam je bila mladost,a sada ipak imamo jedno dte i drugo na putu,tako da ne bi da se kockam,mada ko zna nije mi to svega 150 kilometara udaljeno,pa mozda i tako odradim a kuci mogu uvek dosci.

Ovu poruku je izmenio mikap: 07. Aug 2012 - 18:56

#162 natasha

turista

• Član
  • ženski

Napisano: 05. Aug 2012 - 18:24

@jedy023

U samoj banji rade dvojica koji znaju srpski, i hoce da pomognu,treba ih traziti kada se stigne tamo, tako cu bar ja! Javljam sledeci vikend kako smo prosli

Ovu poruku je izmenio mikap: 07. Aug 2012 - 18:56

#163 natasha

turista

• Član
  • ženski

Napisano: 17. Aug 2012 - 15:26

Ispred banje postoji tabla i mapa smestaja, a isto tako i unutra kod saltera gde se prodaju karte.
Mi smo nasli smestaj za 6 evra po osobi, soba i koriscenje kupatila i kuhinje.Jeli smo i tusirali se u banji, tako da smo to minimalno koristili. Sve je cisto, i blizu je banje, ali bas skromno, samo da se prenoci i to je to
Vecina smestaja, pa i ovih za 12 evra su isti/slicni uslovi.
Zavisi od potreba, ali u samoj banji ima svega u ponudi za jelo, pa je mozda bolje dati novac za to, nego za neki lux apartman u kome neces ni biti...
U Morahalomu ima jedan kafic, i nista drugo, jos uvek je tipicno selo, za vece poneti karte,knjigu, novine....

Ovu poruku je izmenio DraganV: 18. Aug 2012 - 10:44
nepotrebno citiranje

#164 bluejosa

turista

• Član
  • Poruka:85
  • ženski

Napisano: 04. Jan 2013 - 11:51

Mi smo par puta odsedali i u Banji Erzebet i u hotelu Koloseum. Odusevljeni smo sa svim sto smo dobili (koliko para toliko i muzike :) ). Takodjem, Varga carda je jedan od najboljih restorana u kojima smo jeli (pogotovo je odlican odnos cena kvalitet).
Ukoliko idete sa malim detetom, kao i mi, toplo preporucujem ove smestaje.

#165 Bica 969

turista

• Član
  • Poruka:97
  • ženski

Napisano: 08. Jan 2013 - 11:24

Bili smo 3.1.u banji,2 odraslih i 2 tinejdzerke od 15 godina.Banja je ok ali za ovaj uzrast dece ne bas.Bila je velika guzva,jedva smo nasli jednu stolicu da ostavimo stvari.Sam kompleks mi se dopada ali nekako vise podseca na leciliste nego na velnes centar,to je moje misljenje.Sa velikom decom sigurno nebi ponovo isli tamo vec samo u aquapolis,koji smo posetili sutradan i bilo je sjajno kako deci tako i nama.Vecina posetilaca su penzioneri i porodice sa malom decom.Sto se tice bazena i sadrzaja to je ok.

Broj korisnika koji čitaju temu: 1

Članovi: 0, gosti: 1, skriveni članovi: 0

Sajt Putovanja.info je deo Infostud grupe:
 poslovi.infostud.com mojtim.com kursevi.com najstudent.com prijemni.infostud.com polovniautomobili.com internet-prodaja-guma.com Gear5
Prijatelji sajta: 4zida.rs - nekretnine Beograd, Osiguranik.com, GdeIzaci.com - splavovi u Beogradu

copyright © Putovanja Info d.o.o. Beograd (2004-2014)