Skoči na sadržaj

putovanja.info logo

Vile Avra,Korali 1i 2 i Panorama

71 odgovora na temu

#16 Ceca pereca

turista

• Član
  • Poruka:88
  • ženski

Napisano: 25. May 2010 - 21:22

Jeko,prvi put idem u Grcku,na ovom forumu sam se dosta informisala,ali me zanima da li se bazen naplacuje,vidim da negde moze na bazen samo uz pice,da li postavljaju svoje peskire ? Iskreno ne znam da li je u pitanju Avra ili Avra AC,to kazem jer u ovoj drugoj ima klima.
p.s.Tvoj post od prosle.god je prvi koji sam procitala o Avri!

Ovu poruku je izmenio samco: 29. Aug 2011 - 10:21
nepotrebno citiranje prethodnog posta

#17 Zvoncica_bg

turista

• Član
  • Poruka:67
  • ženski

Napisano: 26. May 2010 - 11:41

zna li neko nesto o  vili Ipokampos ?Radi je Turisttrade..

#18 izahorizonta

backpacker

• Član
  • Poruka:29

Napisano: 26. May 2010 - 14:17

u Avri se po informacijama iz agencije ne naplacuje bazen.....:)

#19 Jeka_Kv

backpacker

• Član
  • Poruka:13

Napisano: 26. May 2010 - 14:26

Bazen se ne naplacuje, a sto se pica tice, za to cete morati sami da se snadjete, jer bara nema :)
Peskira takodje nema. Ono sto bih jos napomenula je da je jako blizu Avre Masutis, megamarket, u kome mozete da kupite sve sto vam je potrebno. A na putu do njega ima i par manjih prehrambenih prodavnica. Drago mi je ako sam pomogla sa sadasnjim i prethodnim postovima.

#20 izahorizonta

backpacker

• Član

Napisano: 27. May 2010 - 13:44

ma Pefkohori je mali, tako da je sve na dohvat ruke :D

Prikačena slika: avra.jpg ovde je satelitski snimak sa pozicijom Avre, kao i udaljenost od plaze
Postavljena slika

Pefkohori-leto 2008 evo malo mojih slika sa letovanja....

Citat

Bazen se ne naplacuje, a sto se pica tice, za to cete morati sami da se snadjete, jer bara nema :)
Peskira takodje nema. Ono sto bih jos napomenula je da je jako blizuAvre Masutis, megamarket, u kome mozete da kupite sve sto vam jepotrebno. A na putu do njega ima i par manjih prehrambenih prodavnica.Drago mi je ako sam pomogla sa sadasnjim i prethodnim postovima.

Jel ima neko kupatilo gde se moze istusirati zadnji dan posle napustanja soba???

Ovu poruku je izmenio samco: 29. Aug 2011 - 10:14
spojene poruke pisane jedna za drugom

#21 Jeka_Kv

backpacker

• Član
  • Poruka:13

Napisano: 27. May 2010 - 22:15

Koliko se ja secam, poslednji dan je ostavljen jedan apartman u prizemlju u koji su ljudi mogli da ostave stvari, a verovatno i istusiraju. Ja se nisam poslednji dan kupala, ali pretpostavljam da su ljudi mogli tu da se istusiraju, jer je cini mi se on bio otkljucan sve do polaska.

#22 Ceca pereca

turista

• Član
  • ženski

Napisano: 25. Jun 2010 - 13:47

Jutros smo stigli zi Pefkohorija.Odmarali smo u vili Avra. Moji utisci su super. Od Avre do mora ima 5 min. laganog hoda. Sobe su sasvim ok.Kuhinjica je nova,kreveti ok. ,jedino je kupatilo malo,ali sve je novo i cisto.
Cistacice dolaze na 3-4 dana,pa moze da se promeni posteljina. Ima i peskira. Jedino sam sa posudjem imala problem.Svega ima po tri(trokrevetna soba),pa ako kupim voce ili pravim salatu nema dovoljno tanjira.Bazen je mali,ali nije los.
Ako vas jos nesto interesuje ,pitajte!

#23 varicak

putnik

• Član
  • Poruka:199
  • muški

Napisano: 25. Jun 2010 - 14:33

Pogledaj porukuizahorizonta @ 27. May 2010 - 13:58

Prilog avra.jpg ovde je satelitski snimak sa pozicijom Avre, kao i udaljenost od plaze
:-P

Da li bi mogao na Google Earth da označiš vilu Teravnos (ili po novom J&J)? Hvala u napred.

#24 Ceca pereca

turista

• Član
  • ženski

Napisano: 25. Jun 2010 - 20:02

Zaboravih da kazem,svi koji su bili u Koralima su odusevljeni,a za panoramu tu i tamo. Malo je dalje od svega.

#25 izahorizonta

backpacker

• Član

Napisano: 26. Jun 2010 - 20:03

Pogledaj porukuCeca pereca @ 25. Jun 2010 - 13:47

Jutros smo stigli zi Pefkohorija.Odmarali smo u vili Avra. Moji utisci su super. Od Avre do mora ima 5 min. laganog hoda. Sobe su sasvim ok.Kuhinjica je nova,kreveti ok. ,jedino je kupatilo malo,ali sve je novo i cisto.
Cistacice dolaze na 3-4 dana,pa moze da se promeni posteljina. Ima i peskira. Jedino sam sa posudjem imala problem.Svega ima po tri(trokrevetna soba),pa ako kupim voce ili pravim salatu nema dovoljno tanjira.Bazen je mali,ali nije los.
Ako vas jos nesto interesuje ,pitajte!

Kako vas je vreme posluzilo?? Jel bar rade svi uredjaji u sobi, frizider, reso...jel ima tv??
Jel ima klima?
Jel tu ima neki veci market? Odprilike znam gde se nalazi vila, bio sam pre 2 godine u Pefkohoriju.:-P

#26 Ceca pereca

turista

• Član
  • ženski

Napisano: 26. Jun 2010 - 21:31

Vreme je bilo super,kod nas je sve radilo,klima i tv nema,ali to smo znali,ima bazen. Na 3-4 min su dva supermarketa,a ima i neka mala radnja odmah kod avre,ali je skupa.Pored Masutisa ima i piljara i poslasticarnica.

Ovu poruku je izmenio samco: 29. Aug 2011 - 10:15
obrisan nepotreban citat

#27 izahorizonta

backpacker

• Član

Napisano: 27. Jun 2010 - 11:57

Kakve su cene?? Kad sam bio 2008. giros je bio oko 2,2-2,5 eur, samo toga se secam, a lezaljke ne mogu da se setim! :bez-zuba:
Jeste isli na krstarenje ili neki drugi izlet, tipa aqua park? Rucak u tavernoi Toroneos je bio 20-30 eur za 2 osobe!
Kakav je autobus? U koliko ste stigli, jel soba bila spremna ili ste cekali??
Prelazak preko granice??? Jeste bili u onom kao specijalnom aranzmanu? A vodic?
Eto toliko pitanja za sada.....haaaaaaaaaa..........:)

Ovu poruku je izmenio samco: 29. Aug 2011 - 10:16
obrisan nepotreban citat

#28 izahorizonta

backpacker

• Član

Napisano: 27. Jun 2010 - 12:01

Postavljena slika

Postavljena slika

Postavljena slika

Postavljena slika

Postavljena slika

Postavljena slika

Ovu poruku je izmenio samco: 29. Aug 2011 - 10:24
spojene poruke pisane jedna za drugom

#29 Ceca pereca

turista

• Član
  • ženski

Napisano: 28. Jun 2010 - 22:11

Pogledaj porukuizahorizonta @ 27. Jun 2010 - 11:57

Kakve su cene?? Kad sam bio 2008. giros je bio oko 2,2-2,5 eur, samo toga se secam, a lezaljke ne mogu da se setim! :bez-zuba:
Jeste isli na krstarenje ili neki drugi izlet, tipa aqua park? Rucak u tavernoi Toroneos je bio 20-30 eur za 2 osobe!
Kakav je autobus? U koliko ste stigli, jel soba bila spremna ili ste cekali??
Prelazak preko granice??? Jeste bili u onom kao specijalnom aranzmanu? A vodic?
Eto toliko pitanja za sada.....haaaaaaaaaa..........:)
Giros kosta isto,lezaljke nisam koristila pa ne znam.Sto se tice ponuda za rucak cene su oko 25 e za dve osobe.Bus nam je bio super. Vodic Bobana je cerka vlasnika autobusa,i ona je bila ok. Ka Grckoj smo putovali 15h,malo smo se zadrzali na mak. granici. U povratku 11,5h.Da,bili smo u tom spec. arazmanu.Nije mi jasno kakva je tu fora,ali sve je korektno odradjeno. Mi smo se plasili kako ce da ispadne,s obzirom na cenu,ali nemam zamerki.Sto se tice ulaska u sobe,cekali smo jedno 2 h.
Pitaj sta te interesuje.

#30 Majcy

backpacker

• Član
  • Poruka:23

Napisano: 29. Jun 2010 - 00:11

Ja sam uplatila u Koralima 1 za 4.7 preko Travellenda,svi hvale Korale pa ce mo videti kako ce biti..nadam se samo da ce vreme biti lepo,i tamo je nesto oblacno koliko sam citala po netu..

Broj korisnika koji čitaju temu: 1

Članovi: 0, gosti: 1, skriveni članovi: 0

Sajt Putovanja.info je deo Infostud grupe:
 poslovi.infostud.com mojtim.com kursevi.com najstudent.com prijemni.infostud.com polovniautomobili.com internet-prodaja-guma.com Gear5
Prijatelji sajta: 4zida.rs - nekretnine Beograd, Osiguranik.com, GdeIzaci.com - splavovi u Beogradu

copyright © Putovanja Info d.o.o. Beograd (2004-2014)