Skoči na sadržaj

putovanja.info logo
Učestvujte u nagradnoj igri povodom našeg 10. rođendana: Nagradna Igra !

tajland viza

42 odgovora na temu

#1 igor.jankovic

putnik

• Član
  • Poruka:121

Napisano: 29. Oct 2006 - 15:54

razmisljam o odlasku na tajland ali u sopstvenom aranzmanu. posto vidim da je za nas (srbija) potrebna viza ima li neko ko je vadio vizu u soptsvenom aranzmanu... kakva je procedura, gde je vadio, koliko se ceka....?

#2 Daca

backpacker

• Član
  • Poruka:18

Napisano: 30. Oct 2006 - 12:49

Agencije GEA koja se bavi prodajom avio karata radi i vize za Tajland,pa pokusaj i srecno.

#3 ljuba80

backpacker

• Član
  • Poruka:19

Napisano: 03. Nov 2006 - 14:30

Agencija Travel house iz Ns-a. Vizu vade u Budimpesti i kosta 60 evra. Doneses dve slike i pasos i ne treba ti nista vise. Srecan put i lep provod

#4 spacefog2001

backpacker

• Član
  • Poruka:1

Napisano: 06. Dec 2006 - 14:04

Hello svima,

u januaru idem na Tajland pa me zanimaju i okolne zemlje...

Da li znate nesto o vizama za Laos, Kambodzu, Vijetnam, Sri Lanku?
Ima li mozda neka zemlja u okolini za koju drzavljanima Srbije nije potrebna viza? B)

#5 ljuba80

backpacker

• Član
  • Poruka:19

Napisano: 06. Dec 2006 - 19:36

Cao. Mislim da se viza za Kambodzu placa na ulazu u zemlju ali nisam siguran. Bio sam u Tajlandu ove godine i imas mnostvo agencija koje za pristojne pare nude prevoz i aranzmane u Kambodzi.

#6 vukad

turista

• Član
  • Poruka:80

Napisano: 17. Dec 2006 - 12:17

Za Sri Lanku ne treba viza, bio sam u januaru.

#7 toowoomb

backpacker

• Član
  • Poruka:5

Napisano: 18. Dec 2006 - 16:32

Treba li ti drustvo za Tajland?

#8 martinci

backpacker

• Član
  • Poruka:14

Napisano: 22. Apr 2007 - 13:20

bok!
jel zna netko di je tajlandska ambasada i kolka je cijena vize
fala

#9 spale

backpacker

• Član
  • Poruka:15

Napisano: 22. Apr 2007 - 15:43

Tajland
Ambasada
Molerova 11
454-053

#10 igor.jankovic

putnik

• Član
  • Poruka:121

Napisano: 22. Apr 2007 - 16:12

mislim da ambasade vise nema u bgd-u.
putovao sam u decembru i meni je vizu vadila agencija preko koje sam kupovao avio karte (gea tours). vadili su je u budimpesti, a cena je bila 50 evra (1 ulazak).

#11 bebazr

putnik

• Član
  • Poruka:155
  • ženski

Napisano: 22. Apr 2007 - 18:44

U Budimpesti nje ambasada i viza kosta 50eura, ako ides preko Travelhousa oni ce ti to srediti! ;)

#12 vicmax

backpacker

• Član
  • Poruka:20

Napisano: 02. May 2007 - 17:10

Viza za Tajland, ukoliko je u pitanju individualno putovanje, mora da se vadi u Budimpesti i dobija se prilichno jednostavno. Obichna formalnost. :)

Ja sam vishe puta putovao na Tajland i svaki put sam vizu uzimao preko Gea turs-a, mnogo je jednostavnije nego ici u Budimpestu a cena za jedan ulazak je 50 evra, mada je, kada vec putujete na Tajland.. posebno ako vam nije prvi put, mozda i bolje uzeti vizu na dva ili vise ulazaka i obilaziti i zemlje u regionu jer su aranzmani za Indiju, Filipine, Indoneziju, Singapur, Maleziju, Kamodzu, Vijetnam, Nepal, .... :) mnogo jeftiniji na Tajlandu! :)

#13 Mikac

turista

• Član
  • Poruka:53

Napisano: 15. Jan 2010 - 20:13

Ja bih samo da dam neki svež info, bar što se tiče Novog Sada. Prosečna cena za izradu viza se kreće oko 50 eu, sa tim da ima onih koji besplatnu vizu za Tajland naplaćuju i 70 eu po osobi i to sa jednim ulaskom...jer "može i na više ulazaka, ali je procedura jako komplikovana" što je naravno čista glupost...Moja preporuka je da nazovete par agencija, i to onih najvećih (da ne reklamiram sad) i raspitate se...Ja sam vizu dobio za 35 eu sa dva ulaska, što je duplo jeftinije od drugih agencija...

#14 Amenofis

backpacker

• Član
  • Poruka:2

Napisano: 02. Mar 2010 - 16:26

Ljudi, molim vas pomagajte! Ako neko zna kako mogu da nabavim vizu za Tajvan, neka se javi! ! !

#15 travelraven

backpacker

• Član
  • Poruka:42
  • muški

Napisano: 02. Mar 2010 - 22:16

Pa ima neki google..kažu...ja ovo nađoh:

http://taiwan.visahq...rements/Serbia/

:D

Pozzz

Broj korisnika koji čitaju temu: 1

Članovi: 0, gosti: 1, skriveni članovi: 0

Turistička agencija Putovanja.info je deo Infostud grupe:
 poslovi.infostud.com mojtim.com kursevi.com najstudent.com prijemni.infostud.com polovniautomobili.com internet-prodaja-guma.com
Prijatelji sajta: 4zida.rs - nekretnine Beograd, Osiguranik.com

copyright © Putovanja Info d.o.o. Beograd (2004-2012)