Skoči na sadržaj

putovanja.info logo

cene u suncevom bregu

9 odgovora na temu

#1 milos88nbg

backpacker

• Član
  • Poruka:45

Napisano: 11. May 2010 - 13:37

posto u julu tacnije 21 idem u suncev breg hotel balkan zanima me kakve su cene piva,brze hrane i gde je najjeftinije ici hvala unapred

#2 una09

backpacker

• Član
  • Poruka:23
  • ženski

Napisano: 11. May 2010 - 13:45

Pridruzujem se....i mene zanima ...kava je bila situacija prosle godine? :D

#3 milos88nbg

backpacker

• Član

Napisano: 11. May 2010 - 13:56

nadam se da ce nam neko dati inf....prvi put idem u bugarsku tako da me to bas zanima

#4 cocili

backpacker

• Član
  • Poruka:37

Napisano: 11. May 2010 - 13:57

una09 @ 11. May 2010 - 13:45

Pridruzujem se....i mene zanima ...kava je bila situacija prosle godine? :D

I mene zanima pa ako moze sto vise informacija...tnx

#5 cocili

backpacker

• Član
  • Poruka:37

Napisano: 11. May 2010 - 13:59

milos88nbg @ 11. May 2010 - 13:56

nadam se da ce nam neko dati inf....prvi put idem u bugarsku tako da me to bas zanima

I meni je prvi put pa me bre sve interesuje al bas sve.....Cuo sam dosta i dobrih i losih komentara....pre svega zamerka je more...kazu nije bog zna sta a drugi opet kazu da nije lose....jedni kazu sve skupo a drugi da je kao kod nas...pa ajd sad ti znaj....

#6 milos88nbg

backpacker

• Član

Napisano: 11. May 2010 - 14:03

pa ne mozes da znas dok neproveris svako ima svoje standarde i sta njemu odgovara tako da odes vidis i znas ....ako nadje neko neki sajt sa tim inf ili bugarski nek napise ovde

Ovu poruku je izmenio DraganV: 06. Jan 2011 - 11:30
nema potrebe za citiranjem ako se odgovara na prethodni post

#7 milos88nbg

backpacker

• Član

Napisano: 11. May 2010 - 14:32

http://forum.burek.c...zi-t440390.html

evo procitajte sve ovde ima 3stranice cene i svasta jos ....ako nadjem jos nesto kacim

#8 vladimirs

backpacker

• Član
  • Poruka:4
  • muški

Napisano: 13. May 2010 - 06:44

Evo za prvu pomoć mog posta sa druge teme

Za one koji razmišljaju da li da letuju u Sunčevom Bregu..

u istoj dilemi sam bio i sam prošle godine..letovao sam u Kitenu davne 1991.g. i tada mi je bilo lepo..ali skoro 20 godina kasnije, drugačiji su prohtevi..a u međuvremenu upoznate su i druge destinacije, pa je postojao izvestan strah od razočarenja..zbog toga sam dva meseca uoči prošlogodišnjeg odmora iščitavao impresije na domaćim forumima kao i na Tripadvisoru..sada iz ove pozicije mogu da kažem da se tu među retkim korektnim komentarima, može pročitati more gluposti..

Dakle, posle presabiranja odluka je doneta i u drugoj polovini jula smo boravili u hotelu "Planeta"(o samom hotelu na drugom mestu, ovde samo ocena SUPER)..plaža je udaljena 2-3 min. laganog hoda..na samoj plaži dve ležaljke i suncobran smo plaćali 21 lev (10.5E) što jeste skupo, ali ko ne želi može da postavi svoje peškire, dušeke i sl. slobodno iza zone u kojoj se plaća..za sve vreme boravka, imali smo jedan polukišovit dan, koji smo iskoristili za izlet do Nesebara..ostalih dana bilo je vrlo prijatno (nešto preko 30 stepeni) bez vetra ili uz blag vetar..sve vreme je bilo dozvoljeno kupanje, odnosno ni jednom nisu bile istaknute crvene zastavice..sama plaža je super i čišćena je svaki dan..par dana je bilo talasa, što nam nije ni malo smetalo, naprotiv..videli smo za sve dane čak dve meduze i obe su deca iznela rukama na obalu, što će reći da su bezopasne (makar ta vrsta)..i još jedna napomena za vreme - vazduh je suv, tako da nema preteranog znojenja..

Nakon celodnevnog boravka na plaži, stiže vreme za posete restoranima..ima ih veliki broj, a pomenuću samo par koje smo posetili..

"Kondor" - dobra hrana, zna da bude gužva uveče, cene (coca cola 0,5l-2,5leva, točeno pivo 0,5l-1,70leva, šopska 3,60leva, bečka šnicla 12leva, specijalitet kuće za dve osobe 20,50leva, sladoled 3,50leva)..

"Đani" - jedino mesto gde smo doživeli izvesno razočaranje..lignje na žaru ili ne znaju da spreme ili im se omaklo (nismo imali ni volje ni želje da ponovo iskušavamo sudbinu)..dakle, bile su prepečene i poslužene bez ikakvog priloga..cene (točeno pivo 0,5l-1,80leva, šopska 3,60leva, šnicla sa sosom od pečuraka 12leva, lignje na žaru 150g-6,90leva)..

"H.K.Andersen" - restoran-picerija tačno preko puta hotela Planeta..lepo sređen, na dva nivoa..uveče se u njemu okupljaju pretežno Skandinavci, a i muzika je njima prilagođena..cene (coca cola 0,5l-3leva, točeno pivo 0,5l-1lev, pice 11-12leva - odlične)..

"Bili" - dva restorana sa istim imenom, jedan pored drugog, odlična hrana, blago rečeno velike porcije..cene (točeno pivo 0,5l-1lev, coca cola 0,5l-2,50leva, supe-čorbe1/2l-2,80leva, šopska 300g.-4,20leva, špagete-7,50leva, pečeno pile 1/2-10,80leva, specijalitet kuće za 2 osobe 800g-28leva)..

"Forrest hut" - picerija, tačno preko puta restorana "Bili", pice odlične kao i u "Andersenu", uz nešto malo niže cene..

Pored klasičnih restorana ima još bezbroj mesta za "hranu s nogu"..pice na parče - oko 3leva, palačinke 1,5-2leva, ogromni pečeni krompiri sa prilozima do 6leva, girosi oko 6leva itd..

Cene u prodavnicama su slične kao kod nas ili nešto više, ali ako se uzme u obzir da je S. Breg najskuplje mesto u Bg, i nije tako strašno..izbor je solidan, a videli smo i naše proizvode (slatkiše)..

Ljubiteljima sladoleda preporučujem "Rafi" sladolede..kvalitet je daleko iznad ponude kod nas..bio sam ubeđen da je to neka italijanska firma, sve dok na netu nisam pronašao da je bugarska..prodaje se na kugle, ali cena zavisi od gramaže..dve kugle su skoro 200g..ako se ne varam, mislim da je 100g oko 2leva..

Kada se tome dodaju 3D i 4D bioskopi, akvapark, lopte za hodanje po vodi, raznorazne eletronske sprave za zabavu i još mnogo toga, u S. Bregu ne može biti dosadno..nije jeftino, ali nije ni preskupo..

Ovu poruku je izmenio DraganV: 06. Jan 2011 - 11:31
smanjen font zbog preglednosti

#9 goca

svetski putnik

• Član
  • Poruka:508
  • ženski

Napisano: 13. May 2010 - 23:14

Ja sam davno letovala u suncevom bregu,ali jedini restoran koga se secam je Kondor,odlicne cene i dobra klopa

#10 novo ime

backpacker

• Član
  • Poruka:12

Napisano: 18. May 2010 - 11:44

Ja sam bila prosle godine sa jos tri drugarice  sredinom jula  u Suncevom bregu...hoteli i usluga su svuda sjajni,plaze ciste i lepe,more takodje,ali nama je bilo zaista lose vreme-kisa,vetar,ogromni talasi i to nekoliko dana.....Tako da je to sigurno pokvarilo sliku o Bugarskoj kao i gomile pijanih Skandinavaca(prosek godina 18)koji spavaju pijani po setalistu,plazi.....Cene su vrlo slicne kao kod nas,uglavnom malo vece,ali od one price da je uzasno jeftino i dzabe nema nista!Mi smo prvenstveno otisle zbog tog cuvenog dobrog provoda i zato napominjem ljudima koji zbog toga biraju Bugarsku  da dobro mogu da se provedu samo ako imaju oko 20 godina!Mi smo uglavnom jele u onim barovima na plazi (15 leva npr.pizza,sokic i kafica)Lezaljke su bile 8 leva,suncobrani 4!Kokteli od 6do 10 leva,tekila 2-3!Agua park je sjajan,masaze na plazi.....bandzi...nije dosadno-to svakako!Eto to je otprilike to....nadam se da sam pomogla.....

Broj korisnika koji čitaju temu: 1

Članovi: 0, gosti: 1, skriveni članovi: 0

Sajt Putovanja.info je deo Infostud grupe:
 poslovi.infostud.com mojtim.com kursevi.com najstudent.com prijemni.infostud.com polovniautomobili.com internet-prodaja-guma.com Gear5
Prijatelji sajta: 4zida.rs - nekretnine Beograd, Osiguranik.com, GdeIzaci.com - splavovi u Beogradu

copyright © Putovanja Info d.o.o. Beograd (2004-2014)