S_BG

Palicko jezero

128 poruka u ovoj temi

Da li je neko skoro bio na palickom jezeru?Kakvi su utisci?

Otisao bi na produzen vikend sa devojkom pa me interesuje cena smestaja,hrana,pristupacnost!

Ako idem autobusom kakva je povezanost....itd!?Hvala.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Imaš svakih pola sata autobus za Palić (od Subotice). Poslednji ide u 22.30

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li je neko skoro bio na palickom jezeru? Kakvi su utisci?

Evo kakvi su:

* ZALAZAK SUNCA NA PALIĆU ***

zalazak_sunca_na_palicu-156202.jpg

Moj link

:)

Izmenjeno (Biljana 2302)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li neko ima preporuku za smeštaj na Paliću? Otišli bi na vikend, dvoje odraslih, svojim kolima, može i privatni smeštaj...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam pre 5 godina bila sa klincem u Vili Regina, pored jezera su, blizu je ZOO, jako nam se dopalo. Bili su jako ljubazni, sada ne znam kakva je situacija.

Izmenjeno (ljerka)
obrisani linkovi -reklama
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi sledece nedelje idemo na produzeni vikend,

smestaj vidjen samo na slikama, ali jako ljubazni u komunikaciji mailom, cena i vise nego pristupacna za app klap.gif,

deci ne naplacuju prenociste,

ja vodim 2 malih

utiske pisem po povratku don-t_mention.gif

Izmenjeno (ljerka)
obrisan link-reklama
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

bila sam nebrojeno puta na Palicu i gde god sam nocila bila sam prezadovoljna smestajem i domacinima... to im je izgleda "u krvi" ;)

tako da gde god se smestite ne mozete da omasite, pogledajte po netu pa sta vam se najvise svidja vizuelno i odgovara finansijski bice vam sigurno super!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam pre 5 godina bila sa klincem u Vili Regina, pored jezera su, blizu je ZOO, jako nam se dopalo. Bili su jako ljubazni, sada ne znam kakva je situacija.

Ja se izvinjavam nije mi bila namera da reklamiram smestaj vec samod a postavim link da se vidi sam smetaj, i link Paličkog info centra sa drugim smeštajima.

Taj drugi link sam postavila iz razloga jer je prijateljica posto je htela da bude samo 2 dana sa nama na Paliću a u Vili nije bilo mesta, kontaktirala turistički info centar Palića putem telefona, rekla šta joj treba i devojka joj je pronašla smeštaj i kada smo stigli na Palić ponudila se da nas sačeka i da je odvede do same vile. Tako da možete slobodno da ih nazovete i kao što neko gore reče veoma su ljubazni. Broj nemam ali ukucajte u google, pa će vam izbaciti stranu Info centra.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

bila sam nebrojeno puta na Palicu i gde god sam nocila bila sam prezadovoljna smestajem i domacinima... to im je izgleda "u krvi" wink.gif

tako da gde god se smestite ne mozete da omasite, pogledajte po netu pa sta vam se najvise svidja vizuelno i odgovara finansijski bice vam sigurno super!

Jednostavno moram da se nadovezem,odnosno opet da dodam da su svi ljudi iz Subotice PRELJUBAZNI!!! Jednostavno su takvi.Zivela sam 3 god.u Subotici i ostala mi je u lepom secanju.Palic je prelep,a najposeceniji i najlepsi za 1.maj jer cini mi se da se tu slije milion gostiju sa svih strana.

Ko dosad nije imao priliku da ode,trebao bi jer steta je ne posetiti tako lepo mesto.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Koliko vidim na netu, dvokrevetna soba može da se nađe za nekih 2.000 - 2.500 dinara sa doručkom, što je sasvim prihvatljiva cena. Ranijih godina su bile više cene. Očekivala sam da su sa rastom evra digli i cene, ali izgleda da nisu.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Na jednom od sajtova sa popustima trenutno je u toku ponuda za noćenje sa doručkom za 2 osobe po ceni od 1900 dinara. U pitanju je vila Larus, na fotografijama ne deluje loše, pa eto ako je neko zainteresovan neka pogleda. :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Poslala sam nekoliko mail-ova vilama na Paliću kako bih proverila cene koje su navedene na netu i eventualno rezervisala, ali mi niko ne odgovara. Ima li neko sveže informacije?

Cvrčo, ovo što si gore navela nisam našla :huh:.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da,fino izgleda ta vila sa sajta sa popustima,moze da se pogleda ovde.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala!

Tu je izgleda totalna pomama, tako da ću teško naći mesto za dane koji me zanimaju, ali vredi pokušati.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Evo Atina je rekla o čemu je reč. :)

Probaj pre uplate nazvati i pitati da li je taj tvoj termin slobodan, da ne uplaćuješ ako nije. :cvetak:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

Uključi se u zajednicu

Pridruži se našoj zajednici i napravi nalog. Jednostavno je!

Registruj se

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se.

Prijavi se sada

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

21654
    Ukupno tema
    655678
    Ukupno poruka