Skoči na sadržaj

putovanja.info logo

PLATAMON

481 odgovora na temu

#31 sasandra

backpacker

• Član
  • Poruka:42

Napisano: 02. Aug 2010 - 22:27

@Aquaman

Da li je u vasoj grupi bio neko sa budget smestajem? Zanima me koje su vile bile u ponudi.
http://Postavljena slika

#32 Aquaman

backpacker

• Član
  • Poruka:11

Napisano: 03. Aug 2010 - 09:03

Pogledaj porukusasandra @ 02. Aug 2010 - 22:27

@Aquaman

Da li je u vasoj grupi bio neko sa budget smestajem? Zanima me koje su vile bile u ponudi.

Sta podrazumevas pod budzet smestajem? Mi smo imali da izaberemo 2 Vile:Dora i Mihalis.Mihalis je 10 evra jeftinija a i u cenu je ukljucena klima dok kod Dore se klima placa 5evra na dan(ako je koristis).Jedina prednost Dore u odnosu na Mihalis je sto ti treba 3,4 minuta manje hoda do plaze(sto bas i nije neka velika prednost).Bio sam kod ljudi u Dori i iskreno mislim da je Mihalis bolji,tj da ima bolji smestaj u odnosu na Doru.
To su vile koje su u ponudi preko Halo Toursa,ali sam tamo upoznao jednog naseg coveka koji takodje radi aranzmane za turiste u Srbiji i primetio sam da on ima u ponudi dosta veci broj Vila kao i da su one kvalitetnije nego Dora i Mihalis.

#33 sasandra

backpacker

• Član
  • Poruka:42

Napisano: 03. Aug 2010 - 18:53

Pogledaj porukuAquaman @ 03. Aug 2010 - 09:03

Sta podrazumevas pod budzet smestajem? Mi smo imali da izaberemo 2 Vile:Dora i Mihalis.Mihalis je 10 evra jeftinija a i u cenu je ukljucena klima dok kod Dore se klima placa 5evra na dan(ako je koristis).Jedina prednost Dore u odnosu na Mihalis je sto ti treba 3,4 minuta manje hoda do plaze(sto bas i nije neka velika prednost).Bio sam kod ljudi u Dori i iskreno mislim da je Mihalis bolji,tj da ima bolji smestaj u odnosu na Doru.
To su vile koje su u ponudi preko Halo Toursa,ali sam tamo upoznao jednog naseg coveka koji takodje radi aranzmane za turiste u Srbiji i primetio sam da on ima u ponudi dosta veci broj Vila kao i da su one kvalitetnije nego Dora i Mihalis.

Mi idemo 18.08. i jedino sto je bilo slobodno je taj budget. Imas gore postove od Bubice, ona je isto bila u tom smestaju, a mene je zanimalo da li su bile iste vile u opticaju kao kad je ona bila ili neke druge. U svakom slucaju, hvala sto si odgovoro.
http://Postavljena slika

#34 navolim

putnik

• Član
  • Poruka:164

Napisano: 05. Sep 2010 - 12:10

Postovani forumasi,
da li je neko ljetovao u hotelu Niko's paradise u Platamonu? Ili ima bilo kakvih informacija o tom objektu?

Prijatelji od prijatelja od dobrih prijatelja ( :) ) su im preporucili taj hotel (ali ne znaju da mi kazu kako su dosli do kontakta). Na Internetu je moguce naci informacije na rumunskim sajtovima (valjda rade za rumunsko trziste ?) i jako malo (skoro nista) na , recimo, grckim sajtovima ...

Zahvalan za bilo kakav odgovor.

Pozdrav

#35 Katarina Loves Leptokaria

iskusni putnik

• Član
  • Poruka:214
  • ženski

Napisano: 27. Mar 2011 - 12:18

Cula sam da se platamon zaista dosta promenio i sve je vise poseceniji poslednjih godina, pa resih da cu da ga posetim. Kako iz Leptokarije do Plattamona , ima li autobusa?

Moje foto ture :

Leptokarija, Nei Pori, Platamon, Kusadasi, Avala, Italija, Split, Rodos

DUSHTIN PHOTOGRAPHY © COPYRIGHT

#36 Bubica

svetski putnik

• Član
  • Poruka:675
  • ženski

Napisano: 28. Mar 2011 - 10:21

Mislim da sam pisala o tome prosle godine. Ima autobus, oko 2 eura u jednom pravcu, i krece sa stajalista u centru Leptokarije, preko puta policijske stanice. Nema cesto, koliko se secam sest-sedam puta u toku dana, i ne znam kada je uvece zadnji, ima tamo negde na kiosku zalepljen red voznje... Ima nekih autobusa koji staju i na raskrsnici na prilazu Leptokariji iz pravca Platamona...

#37 jedna mala

svetski putnik

• Član
  • Poruka:578
  • ženski

Napisano: 02. May 2011 - 19:15

ja idem u Platamon za dvadesetak dana i jedva cekam nikad nisam bila u ovom delu Grcke i za predsezonu nadam se da ce biti ok Postavljena slika

#38 Biljana 2302

kosmopolita

• Član
  • Poruka:10002
  • ženski

Napisano: 21. May 2011 - 23:33

Pogledaj porukunavolim @ 05. Sep 2010 - 12:10

Postovani forumasi,
da li je neko ljetovao u hotelu Niko's paradise u Platamonu? Ili ima bilo kakvih informacija o tom objektu?

Poštovani,
Ja mislim da se ovaj hotel nalazi na putu kada se ide peške od Nei Pori-a ka Platamonu, a ne u samom mestu Platamon. Kako izgleda tura kada se ide peške tih pola sata lagane šetnje ima postavljeno i u mojim foto-turama mesta Nei Pori.

Niko Paradise Hotel Platamonas Greece

na sledećem linku:
http://www.celendo.e...nas-Greece.aspx

tu postoji i opcija prebacivanja na engleski jezik.

Po slici bih rekla da je hotel lociran upravo na tom mestu koje sam već spomenula.

Postavljena slika

* * * M F T * * *

Postavljena slika *** Postavljena slika Postavljena slika Postavljena slika *** Postavljena slika

#39 Biljana 2302

kosmopolita

• Član
  • ženski

Napisano: 21. May 2011 - 23:44

Pogledaj porukuKatarina Loves Leptokaria @ 27. Mar 2011 - 12:18

Cula sam da se platamon zaista dosta promenio i sve je vise poseceniji poslednjih godina, pa resih da cu da ga posetim. Kako iz Leptokarije do Platamona, ima li autobusa?

Pa baš dosta i nije iskreno da ti kažem. Ja sam u poslednjih 11 godina bila na primer 3x i to na svake 3 recimo godine. Ono što je lepo jesu novi hoteli na primer (novoizgrađeni ili stari, pa renovirani). Pogledaj malo moje FT Nei Pori-a iz 2oo8. godine na primer. Na liniji Leptokaria-Platamon imaš i onaj voz jeftin koji sam postavljala prošlog leta na forumu - pročeprkaj malo. Veća je posećenost zbog dobrih cena ali koliko vidim dosta agencija je u strahu da neće imati kupce, pa su ponude mnogih agencija dosta povoljnije u odnosu na prethodne godine. Ja sam na primer uplatila aranžman pre neki dan i otplaćivaću ga do 15.12. :)

Pogledaj porukujedna mala @ 02. May 2011 - 19:15

ja idem u Platamon za dvadesetak dana i jedva cekam nikad nisam bila u ovom delu Grcke i za predsezonu nadam se da ce biti ok

Biće OK - svakako. :) :srce: Dosta sam pisala i postavljala slika na ovoj temi upravo prošle godine i iz Platamona i iz Nei Pori-a. Ima i nekoliko mojih FT - pa pogledaj i forum i FT da se malo informišeš pre nego što kreneš. Dosta ali baš dosta sam pisala na forumu prošlog leta - i član naika i ja.

* * * M F T * * *

Postavljena slika *** Postavljena slika Postavljena slika Postavljena slika *** Postavljena slika

#40 Infoputnik

Samo putnik

• Član
  • Poruka:9705
  • ženski

Napisano: 22. May 2011 - 01:57

Platamon je slatko mestasce sa nizom malih plazica...jeste se promenio poslednjih godina....evo slikice od prosle godine pa nekom ce mozda znaciti....
Postavljena slika

Postavljena slika

lep kafic, pogotovo uvece...
Postavljena slika

Dobra hrana u ovom restorancicu...

Postavljena slika
Kefalonija Lefkada Krit, Albanija 2013
MFT: Kefalonija plaze Kefalonija Venecija Sarajevo Una Hvar Krit prvi put Ag.Nik
......................................................
Postavljena slika

#41 zikiz

backpacker

• Član
  • Poruka:16
  • muški

Napisano: 31. May 2011 - 12:24

Da li neko zna kakav je smestaj vila Fani u Platamonu.Idem tamo u junu sa troje male dece,
pa mi je svaka informacija bitna.
Unapred hvala svima.

#42 jedna mala

svetski putnik

• Član
  • ženski

Napisano: 04. Jun 2011 - 19:32

Bixi hvala na informacijama naravno da sam procitala celu temo kao i MFT da vidim sve sto me zanima o Platamonu meni je ovo mesto u predsezoni pusto skroz jedino za vikend je bilo puno Grka svi restorani i kafici su bili puni u ponedeljak vec nije bilo nigde nikoga na ulicama bukvalno kao da smo mi bili jedini turisti u mestu al dobro posluzilo nas je vreme sto se tice svih izleta koje smo imali a i kasnije tako da je bilo i kupanja i suncanja iako su nas zaplasili da tesko da cemo se okupati u ovo vreme Postavljena slika

Postavljena slika
jedna od plazica u Platamonu odmah pored crkve

Postavljena slika
pogled na Platamon sa tvrdjave

#43 suki

svetski putnik

• Moderator
  • Poruka:3128
  • ženski

Napisano: 05. Jun 2011 - 08:00

Ma, vazno da si se ti lepo odmorila i provela, a tebi inace, bolje legnu, cini mi se, septembarske ture, tako da, moraces da ponovis ;)

#44 jedna mala

svetski putnik

• Član
  • ženski

Napisano: 05. Jun 2011 - 08:55

suki nego sta cu nego da ponovim imas jos izvestaja u temi http://www.putovanja...ra/page__st__30
da ne ponavljam isto i ovde Postavljena slika
a ubacila sam i par MFT al jos nisu objavljene slike uvek govore vise od reci Postavljena slika

#45 Biljana 2302

kosmopolita

• Član
  • ženski

Napisano: 06. Jun 2011 - 18:03

* PLATAMON - kafići na obali ***

Postavljena slika
Postavljena slika
Postavljena slikaPostavljena slika

na sledećem linku:
http://www.putovanja...alerija/3869#13

A ko letuje i mestu Nei Pori i Platamon, može posetiti i ovo:

PIERIA - DVORAC PLATAMON (Πλαταμώνας)

na sledećem linku:
http://www.putovanja...a/galerija/4022
Postavljena slikaPostavljena slikaPostavljena slika

* * * M F T * * *

Broj korisnika koji čitaju temu: 1

Članovi: 0, gosti: 1, skriveni članovi: 0

Sajt Putovanja.info je deo Infostud grupe:
 poslovi.infostud.com mojtim.com kursevi.com najstudent.com prijemni.infostud.com polovniautomobili.com internet-prodaja-guma.com Gear5
Prijatelji sajta: 4zida.rs - nekretnine Beograd, Osiguranik.com, GdeIzaci.com - splavovi u Beogradu

copyright © Putovanja Info d.o.o. Beograd (2004-2014)