aleksandra_

PLATAMON

586 poruka u ovoj temi

@Bubica

Hvala puno :)

Evo linka na kome se vide slike od vile u koju idem..pa ako je neko spazio nek se javi :D*** smestaj Despina

pozdrav svima... :ziveli:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Planiram ove godine da idemo porodicno u Platamon, zanima me vila Tziolis posto je bas na plazi, a nam je od svega najbitniji pogled na letovanju (kada je u pitanju smestaj) , da li je neko bio?Koja agencija je nudi ove godine, nigde ne mogu da nadjem?Da li mozda da idemo na bum - napominjem da smo sa dvoje klinaca , malih :dance:Ako neko ima neku preporuku, radi smo da saslusamo (vila Despina nam ne odgovara. unapred da naglasim , nesto mi je mala kuhinja i ne vidim tv :'( ) Hvala unapred na odgovorima :thankyou:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nikako ne bih u Nei Pori - suvise mi je vestacki i bez trunke sarma, meraka... Mi nismo turisti za mesta tipa Pefkohori (poludela sam proslu godinu ono je cirkus-vasar u pravom smislu tih reci ) ili Leptokaria ili Paralia...Platamon mi je dovoljno blizu i dovoljno "grcki" , ako se razumemo, samo mi treba odgovarajuci smestaj (mora da ima pogled na more, to je nas kapric da sedimo pijemo kafu ujutru, vince uvece dok deca spavaju i da gledamo more) pa ako iko moze da pomogne u vezi toga bila bih zahvalna :thankyou: ..Ako je neko boravio u vilama uz more u Pargi takodje smo zainteresovani za preporuku, mislim da bi uspeli da stignemo dotle bez nervnog sloma :nesvest:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li iko moze da mi kaze kakve je stukture plaza ispred hotela Kronos i koliko je daleko najbliza pescana plaza odatle? Hvala unapred.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

vidim da se malo prepucavate nei pori vs platamon.

Nei pori je mnogo lepse mesto u smislu da ima lepo setaliste pored plaze, i siroku plazu, i restorani su uz samu obalu, prodavnice zavucene u ulicama pozadi. Dok u platomonu sam jedva nasao gde kafu da popijem a kamo li pojedem nesto, a plaza je uzasno mala, a prepuno je radnji sa najgorom kineskom robom.

eto cisto moji utisci.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Svako ima pravo na svoje misljenje i svako nesto drugo ocekuje od letovanja. Ja se potpuno slazem sa tatjancom i moj glas dajem Platamonu.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mislim da je sve to isti tip plaže. Jel bitno baš da bude peščana ili ???

Pa nije bas najbitnije, ali na svim slikama koje sam videla sljunak je bas neke bezvezne boje, kao da je na Adi. Hvala u svakom slucaju.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Пост је на Порама,

Поставићу ово и на тему ПЛАТАМОН. Пре неких 15 до 20 год. увек су људи излазили у Платамон а ишли да се купају у Поре. Платамон има данас проблем што су га Неи Пори угушили, и са том шљунчаном обалом само је пазар место за туристе из Пора. Искрено. са мапе ће ускоро нестати Платамон, а појавиће се Неи Пори.

Izmenjeno (Bajazzo)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala, pa i nije toliko lose kao sto izgleda na nekim drugim slikama.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima!

Odavno se nisam ukljucivala u diskusiju na ovom sajtu(sto ne znaci da nisam pratila sta se desava i pise).I,evo,resih da se ponovo aktiviram.Ovu temu sam izabrala jer je izbor pao na vilu Fani,pa sam zelela da se jos malo informisem.

Citajuci forum videla sam da pre 2 godine nije bilo interneta u istoj,a sad u ponudi pise da ga ima.Da li neko (ko je bio prosle

godine)mozda ima svezije informacije?I da li je sve stvarno kako pise da jeste?

Inace,izabrali smo Platamon zbog setnje uvece,ali i zbog blizine fantasticne plaze u Nei poriju u kom smo bili pre neku godinu.

Hvala unapred.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li neko ko je boravio u hotelu Cronwell platamon resort(platamon palace)moze da napise svoje utiske.? :thankyou:

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Imaš temu o tom hotelu:

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima..

Evo slike od smestaja gde idem..pa ako neko zna kako je tamo :thankyou: , sa leve strane - Blue rua se zove

http://www.putovanja.info/galerija/grcka/olimpska-regija/platamon/platamon-avgust-2012-9899#slika_2282581

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li neko zna kakva je ,ili ima fotku plaze kod hotela Kronos?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

PLATAMON - mesto u kojem ću možda nekada imati svoju gajbu jer ga jednostavno obožavam !!!!

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

Uključi se u zajednicu

Pridruži se našoj zajednici i napravi nalog. Jednostavno je!

Registruj se

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se.

Prijavi se sada

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

21794
    Ukupno tema
    683044
    Ukupno poruka