milica179

Garaza na aerodromu

35 poruka u ovoj temi

Pozdrav, 

da li je neko od vas ostavljao auto u garazi na aerodromu za vreme letovanja? Ima li neko iskustva sa tim? Mi smo 200 km od Beograda sto nije malo da nas neko dva puta dovozi na toj relaciji.  :unsure:

as1cCyI002B1100MzY4b3wwMDcwMDdvfFNFQQ.gi

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo ove godine 3. put koristili garazu. Nikakvih problema, sve je ok. Preporucijem da nazoves da rezervises posto je poprilicna guzva.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo takodje koristili garazu ove godine, dok smo bili u Egiptu. Garaza je obezbedjena 24 sata i mislim da je bezbedno ostaviti auto u njoj. Moras unapred rezervisati, cena je fiksna za period do 15 dana.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

koliko dana pred put treba zakazati garazu?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

7 dana pre putovanja je sasvim dovoljno, trebalo bi da ima slobodnih mesta, obzirom da je sezona prosla.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

kasno sam se setio, prvi put koristim garazu, a treba mi od srede, e sada da li ce mi uspeti izaci u susret :(

danas sam zvao da pitam, ali mi rekli da sutra zovem u 8h

Izmenjeno (nsboris)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima,

ja sam iz RS - BiH i ja i djevojka trebali bi da putujemo avionom iz BG do Turske, a posto bi do aerodroma dosli kolima interesuje me da li na aerodromu ili u blizini ima neka garaza gdje bih mogao ostaviti kola na oko 15 dana, a da ne moram da mislim da li cu kada se vratim i da ih nadjem na tom mjestu gdje sam ostavio...???

Djevojka iz agencije ovdje u RS kaze da na aerodromu ne postoji garaza (da je prije postojala) i da sada samo postoji otvoreni parking i da naravno niko ne garantuje za kola...to stvarno nema smisla, automobil na otvorenom bez video nadzora, cuvara i sl. pa da je i golf 1 je problematicno ostavljati na 15-ak dana...ne samo lopovi, tu je i led, suncesvaki dan i sl...

Postoji zatvorena garaza ili ne i da li ima video nadzor/cuvar, bar neka sigurnost?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Naravno da postoji garaza, kao i otvoreni parking. U garazi postoji i varijanta nedeljnog zakupa - pogledaj link http://www.parking-s...garaza_aerodrom

Najbolje je da pozoves parking servis i pitas oko procedure (verujem da bi bilo dobro rezervisati, ukoliko je moguce).

Izmenjeno (predrag)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Na Aerodromu „Nikola Tesla“ Beograd nalaze se komercijalni garažni i parking prostor.Komercijalni garažni prostor je natkriven, kapaciteta je 521 parking mesta, a radno vreme je od 00-24 časa, dok je komercijalni parking prostor na otvorenom i kapaciteta je 637 parking mesta. Sve informacije u vezi sa parkingom možete dobiti u JKP "Parking servis", čiji su kontakti:

JKP "Parking servis"

Služba za odnose sa javnošću

Tel: (+381 11) 3035 400

Ni u jednoj javnoj garazi ti niko ne garantuje bezbednost vozila.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Putujemo 18.07 u Švedsku i ostajemo 18 dana, pa molimo predloge ili uslugu za parkiranje naseg auta u blizini aerodroma Nikola Tesla,npr. Surčin i sl. besplatno ili uz minimalnu naknadu.

Takođe, da naglasim da se radi o autu koje nije interesantno za krađu.

Unapred zahvalni.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko koristio parking na ili u okolini aerodroma u Budimpešti?

Nije važno da li je u sklopu aerodroma ili ne, jer vidim na netu da ima privatnih čuvanih parkinga koji su jeftiniji.

Kakva su iskustva ?

:nempojma:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

http://www.ferihegyparkolas.eu/

Ja sam nedavno koristio ovaj i vrlo sam zadovoljan-u blizini aerodroma u Budimpešti ima dosta parkinga za višednevno ostavljane automobila-da li je moguće da u Beogradu ne postoji ništa slično sem onaj državni na aerodromu koji me za 9 dana košta 60 € ?

Izmenjeno (DraganV)
nepotreban citat
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mene isto interesuje neki parking u blizini aerodroma Nikola Tesla, ali da je normalna cena, ovako za

13 dana izadje da treba da se plati 8000rsd ??? Da li su oni pri sebi? Pa kao da zivimo u Svajcarskoj, a ne Srbiji.

U Budimpesti sam i ja parkirao brdo puta na ovom gore navedenom, a ima jos par i izadje oko 30-35e.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I ja sam planirao da ostavim kola na aeordromu u garazi, i to 15 dana, ali ako je za 13 dana 8000 znaci da je za 15 sigurno 10 000, a to je preskupo, vise mi se isplati da me neko donese i opet dodje po mene, i jos sa putarinama za autoput bice mi jeftinije.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

moj ortak je rezervisao parking kod nekih likova 11 dana 20e, i to je neka promotivna akcija u junu inace je 30e

potrazi Usluzni parking aerodrom

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka