Guest nana

Kakva je Ada Bojana

53 poruke u ovoj temi

pozdrav svima.

mnogo volim ovaj nas sajt na kom izmenjujemo nasa iskustva sa putovanja

i tako jednom dok sam sunjala po njemu da vidim koja sve to mesta postoje pogled mi stane na adi bojani, dakle jednoj jos uvek domacoj destinaciji

interesuje me da li je neko bio tamo ove ili prosle godine (ja bih tamo sledeceg leta) i kakvi su utisci

procitala sam da je plaza fenomenalna, a da li mozete da se kupate i ako niste naturista po vokaciji

i imate li neke korisne savete za mene

unapred hvala

nana

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nisam bila tamo prošle godine, nego 1992!

Ima li veze.?

Ja sam bila 13 godina mlađa .

Ima ‚li veze?

I lepša

Ima ‚li veze?

Posle toga išla sam u Tursku, Tunis, Grčku, Egipat,...

Ima li veze?

Najjlepša plaža: Ada Bojana

Najlepši Pesak: Ada Bojana

Savet: nemojte ni jedan dan sedeti na nekakvim ležaljkma.

samo pesak, i more

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ada Bojana, nezaboravna.Ne casite ni casa, tamo je sve ono sto vam treba bez obzira kakvi bili po prirodi naturista ili ne.Bila sam na mnogim plazam,a sirom sveta ali, aAda Bojana se ne srece drugde.Srecan pt!I krenite sto brze za tamo vam je potrebno nesto u novcaniku, a stvari bas i ne morate da pakujete.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

draga "nano" u vezi tvog pitanja kako izgleda Ada Bojana mogu ti samo reci da o tom mjestu moze se pricati cijeli dan.

Ako podjes tamo neces se pokajati budi sigurna da ces biti zadovoljna

ako te sta konkretno bude interesovalo evo ti moj mail mavrija@hotmail.com pa me kontaktiraj, ja tamo zivim tokom ljeta.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moje misljenje se malo razlikuje od ovoga... Mozda je stvar ukusa a mozda i koristan savet nekome. Ja licno ne volim da se kupam tamo gde se ulivaju reke... One nose prljavstinu i slatku vodu. ( slatku vodu imam i u savi ). mozda deluje da ona odvodnjava Skadarsko jezero, ali isto tako u njoj su vode koje su proticale metohijom i severnom albanijom...

*********

Izmenjeno (DraganV)
Vredjanje na nacionalnoj osnovi
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

malo preostro za nekoga ko ne bi o politici,ako nekoga zanima ta grana onda neka sjedi ispred TV-a a sto se tice odmora na plazi vjeruj mi da je to jedino mjesto na CG primorju gdje mogu da zaspem na plazi a da me ne probudi vika i galama,tamo ti se niko nece ubaciti sa svojim peskirom ili suncobranom izmedju lezaljki koje si zakupio,pristojna daljina izmedju pomenutih lezaljki ti daje solidnu privatnost,takodje veliki prostor od ivice mora do lezaljki bez mogucnosti "padobranaca" da bi morao da ih preskaces da bi dosao do vode,uvijek ima vode za tusiranje i pristojan broj tuseva,restorana i lokala,mjesto za kola imas i u 90% slucajeva neces platiti parking.Ovo je sve na Velikoj plazi u Ulcinju a na Adi je jos mnogo bolje.A to sto ti gledas na to kakva je struktura stanovnistva onda nemoj ici ni u Tursku,Egipat,Tunis pa ni u Grcku.

Pozdrav

Izmenjeno (DraganV)
Nema potrebe citirati ako se poruka odnosi na prethodni post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

obozavam adu bojanu,zao mi je sto nikako ne pronalazim vremena da ostanem nekoliko dana tamo,uvek se to svede na jedan dan...bila sam u ulcinju i 97 i 98 i 99 i svake godine posle toga,nemam ni jedno lose iskustvo...ada bojana je najlepsa plaza na Crnogorskom primorju...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

30.09.2007.

JEDNOM RECJU DIVNO! tisina, mir, i odmor. Posto sam, kao i vecina Srba, odavno obisla celu CG, za ovu godinu, rekla sam suprugu da ako necemo nigde dalje van granice, u CG me jos jedino interesuje da vidim Adu Bojanu! Igrom slucaja, tokom naseg dvoumljenja izmedju Turske i Ade, suprugov novi poslovni saradnik se vratio sa letovanja Bas sa Ade! Za 2 dana, sredismo i smestaj, (telefonski) i voz i pravac Ada Bojana. B) Vratili smo se pre 15 dana, uleteli u bgd masinu, ali jos pricamo svima sve sta videsmo i dozivesmo. Vreme nas je u septembru, ove godine prvi put malo izdalo. Bilo je i lepih dana, i vetra, koji kazu uvek pirka! Priroda posebna, mesaju se kako kontinentalna, tako i mediteranska vegetacija, predeli i mirisi. Ko voli talase i to one prave, uzivace, pesak je svuda, divan i poseban. Nema buke, nema frke, nema "natrpanih" ljudi na plazi, jer se sve to fino rasporedi kilometrima dugom plazom. Ako ne zelis, neces nikog videti, a gde ima ljudi, totalna intimnost, niko nikog ne uznemirava, mozes da kuliras ceo dan. Puno Stranaca, jedino ko se cuje smo mi Srbi, ali sve u granicama. Ima Lux i A apartmana, smestaj: ND ili PP. Sasvim OK hrana, svedski sto dorucak, vecera meni. Pricaju svi i o privatizaciji Ade, mada neki to ulcinjani negiraju. Savet za sve, treba videti, taj raj na zemlji, ali raj koji propada, jer se ni u sta ne ulaze i infrastruktura propada, i jedan deo je vec neupotrebljiv za smestaj. Srecna sam, sto sam i to mesto videla, jer mozda nece biti dostupno uskoro, ako ode u "strane" ruke. Pitajte sta god vas interesuje, utisci jos svezi!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo ja cu pitati: Jel dozvoljeno samo za nudiste?

Izmenjeno (DraganV)
Nema potrebe citirati ako se poruka odnosi na prethodni post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Naravno da je moje pitanje bilo isto, kad nam je to postala vec ozbiljna solucija za letovanje, jer mi nismo nudisti, niti smo isli ni na jednu nudisticku plazu. Dakle, niko te to ne pita, niti je to uslov, mislim da si nudista, da bi tamo otisao. Kad stignes tamo, ulazis kroz rampu u "nudisticki kamp Ada Bojana" i dalje je to pitanje samo tvoje odluke sa koliko ces "krpica" na sebi ici na plazu i biti u naselju. Ranije je to bilo, kazase nam vec redovni gosti, mnogo rigoroznije. Danas, deo plaze koji je najblizi kucicama i koji jedino ima njihove lezaljke i suncobrane (dozvoljeno donosenje svojih suncobrana) jeste deo gde ima najvise nudista i gde ti mozda mogu ostali praviti probleme, tako sto ce se zaliti spasiocima da to nije u redu sto si "obucen". Ne zaboravi, od "najnaseljenijeg" dela plaze, ima jos 6-7 km plaze gde mozes naci svoje mesto pod suncem i da niko tebe i ti nikoga ne vidis ceo dan, tako da, ako ti je to izbor, mozes biti na plazi ili u kaputu ili bez icega! Naravno, moras biti spreman na to, da ces vidjati nudiste i po naselju i u svako doba dana i u svim vremenskim uslova, posebno strance. Ove godine u septembru nije bilo bas sjajno vreme, posebno ujutro i uvece je bilo bas hladno. 50% stranaca je svuda "shpartalo" golo od jutra do mraka, bez obzira na hladnocu. Tako da na to moras biti spreman, ako ti to smeta .......Mada su svi i u restoranu kampa i u svim drugim restoranima obuceni, a i posle jedno 3-4 dana ne obracas paznju vise ni na koga. Totalno je sve opusteno i kazem ti sve je pitanje samo tvog izbora.

Izmenjeno (DraganV)
Nema potrebe citirati ako se poruka odnosi na prethodni post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jel ima neko neke svezije utiske sa Ade Bojane?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Letovao sam 2 godine u blizini ade Bojane ali išao na plažu na adu sve dok nam nisu rekli da nismo više poželjni jer nismo nudisti , onda smo se prebacilipreko puta ade.

Plaža kao plaža je Ok sitan pesak (kažu da je lekovit) voda je čista jer nema zagađivača u blizini zna da bude hladna (otvoreno je more pa je zato hladnija), Struje su dosta jake(svake godine odnesu po par života) , pre podne struja ide ka Ulcinju a popodne od Ulcinja, za provod na bojani je isto Ok , nema nekog ludovanja mlađi idu u Ulcinj koji je kao košnica , za Srbe ima veoma malo mesta u Ulcinju za izlaske. Na adu ne dolaze Šiptari sa kosova i to je super (može da se čuje samo srpski i Engleski , Nemački itd).

Restorani na ulazu u kompleks su fantastični , usluga i ljubaznost (Albanci katolici) kao nigde na CG primorju .

Komarci: mnogo ih je i ujedaju nenormalno jednog su ubili popio je 4 kg krvi smorilo.jpg . Znaju u naletima da naprave haos i posle ih nema .

Privatni smeštaj: Ima ga i to mahom u naseljima Gornji i Donji Štoj izdaju Srbi i Albanci starosedeoci katolici . Treba voditi reda da se ne napenalite u istoj kući sa Šiptarima sa Kosova (kad iznamljujete kod Srba toga neće biti ) mada su i Albanci katolici radi nama Srbima pre iznajmiti apartman nego Šiptarima sa Kosova . Na ušću je i kajt klub gde se održavaju takmičenja a imaš i prilike da malo učiš vožnju kajta .

To je ukratko ako te nešto više interesuje pitaj

Izmenjeno (DraganV)
Nema potrebe citirati ako se poruka odnosi na prethodni post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima! Moze li neko da mi kaze taj privatni smestaj u blizini Ade bojane koliko kosta? Posto je boravak na samom ostrvu jako skup, ne znam da li je taj privatni smestaj kao i inace sto se krecu cene po Crnoj gori ili je i to preskupo.

Hvala unapšred! :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Od ulcinja imaš dosta privatnog smeštaja i to su naselje Donji štoj , gornji Štoj i još jedno naselje ne mogu da se setim imena . Cene su pristojne možda i niže jer u tom delu letuju Kosovski šiptari . Inače ova dva naselje su nekad bila pretežno srpska tj. kuće su imali ljudi iz Vojvodine i Niša , sad je malo izmenjeno ali još uvek imaš smeštaj kod Srba , ni Albanci katolici koji tamo izdaju smeštaj nisu loši , čak šta više čini mi se da su 2 puta bolji nego crnogorci . Smeštaj na bum ćeš naći sigurno samo sedi u kola ili voz  i pravac Ulcinj.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala na brzom i iscrpnom odgovoru, puno mi znaci!

POzz. :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905029
    Ukupno poruka