mary26

Akva park i ZOO vrt u Jagodini

96 poruka u ovoj temi

forumasi,gledala sam slike iz akva parka i zoo vrta u jagodini.mislim da stvarno vredi videti,prelepo izgleda.interesuje me da li je neko bio i moze li da prenese utiske.otisla bih za vikend ali bih pre toga volela da mi neko od vas kaze kako se proveo ako je bio.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam bio prošle jeseni. Lepo je.

Od centra grada ide vozić. Mi smo ka parku išli pešaka i ispostavilo se da je super, jer smo naišli na sajam RAZNIH životinja na putu do tamo, svašta smo videli tom prilikom.

Onda smo se tamo malo prošetali parkom, pa pored u Zoo-vrt. Nije veliki kao u Beogradu, ali je lep i sredjen i stvarno ima životinja sa dalekih meridijana, nije ono - kuče, mače, lisica...

Mogu da ostavim slike u Moja Foto Tura ako neko želi.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sto se zoo-a tice super je,a aqua park je jos hit te su guzve stravicne-ja zato nisam jos otisla i ako mi je blizu...a ovo su utisci mojih mnogobrojnih poznanika koji jesu.Narocito je vikendom haos.Inace fino je,ima dva bazena,vise tobogana raznih velicina,ali veoma rano su svi suncobrani zauzeti pa se moze desiti da jednostavno nemate sanse da nadjete malo hlada.Doci na red za pljeskavicu,pice...trazi ogromno strpljenje,kao i za stizanje na vrh stepenica odakle bi se spustili niz tobogan...Dakle-lepo,ali guzva,haos i ozbiljna opasnost od suncanice!Bolje je doci radnim danom i to na sam pocetak rada,u 10h!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E da sam samo znao za ovo ranije... :)

Koliko je ulaznica?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Za ovaj vikend prvi put dolazimo u Jagodinu i to povodom relija, ali planiramo da posetimo i zoo vrt i ako stignemo i akva park. Posto idemo prvi put - dajte mi neki hint kako da pronadjem i jedno i drugo i ako neko ima dobar predlog kuda ici od Beograda slusam!

Hvala!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jagodina nije ni velika ni teška za snalaženje i kretanje po njoj - mi smo prvi put tamo našli sve što smo hteli bez problema, tako ćete i vi...

A što se puta od Beograda tiče, malo sam zbunjen pitanjem. Autoput je standard, ako vas zanima neka avanturistička varijanta, o tome ne znam ništa...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

mislila sam na avanturisticku varijantu :)

jel imas neku preporuku za klopu tamo?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E, tamo baš i nemam.

U samom Zoo vrtu smo jeli neke pljeskavice i lepinje sa (fabričkim!) kajmakom. Ono, tek da se pojede nešto i prijatan je ambijent bio. A u samom gradu smo svratili u neku poslastičaru turskog tipa i jeli tulumbe i krempite.

A o lokalnim putevima tamo tek ne znam ništa!

:)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Tulummmbe jos ako ima i urmasice, ta poslasticarnica je definitivno na spisku "znamenitosti". :)

Tokom nedelje ce izaci zvanicni itinerer za reli - do tad mogu samo da studiram neku detaljnu mapu okoline Jagodine :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hehe... Mislim da urmašica nije bilo (a nisam siguran ni da znam kako to izgleda) :D

Evo malo slika odande...

Picture050.jpg

Picture110.jpg

Picture117.jpg

Picture127.jpg

Picture166.jpg

:D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

super su fotke! hvala puno!

mala digresija - urmasice pripadaju toj tzv. turskoj grupi slatkisa kao i tulumbe i baklave :)

kad najdem negde sliku poslacu ti uz nju i recept - probaj ako volis tulumbe svidece ti se i urmasice definitivno!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Teško žabu.... i tako dalje... :)

Mislim da odprilike znam kako to izgleda, bilo je još nekad negde reči o tome, ali nisam jeo. Kući to niko ne pravi, a u poslastičari se uvek zaletim u nešto drugo...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mala ispravka - ako nekoga zanima Interspid reli koji se vozi u okolini Jagodine NIJE ovog vikenda, vec sledeceg tj. 07-08.09.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A jel to znači da dolazite na burek?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

pokusacemo - samo da ne bude neko nevreme, bas bih volela

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka