ibi

Najveci trzni centri u Austriji - sve o shoppingu

265 poruka u ovoj temi

Ako trazite soping,idi te i SCS...nisi napolju,ima sta ti duša ište,ima i kabine za pušače :D ,70% kafica u SCS ima deo za ugrozenu pusacku vrstu :D ,imas da jedes...e jedino sto ne znam kako se stize metroom jer sam isla kolima.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Gde moze da se proveri radno vreme 03.01.

Dal rade ili kao i mi odmaraju?

Probao sam da saznam za pandorf, scs, ali nigde ne nadjoh.

Hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 

U 27.12.2010. at 13:52, ibi je rekao/la:

Ako trazite soping,idite u SCS...nisi napolju,ima sta ti duša ište,ima i kabine za pušače :D ,70% kafica u SCS ima deo za ugrozenu pusacku vrstu :D ,imas da jedes...e jedino sto ne znam kako se stize metroom jer sam isla kolima.

 

Spajz je pun zimnice :bez-zuba: ...i davi me slobodno...i ja sam davila druge...tako to ide ovde :srce:

 

toooooo, provalila sam da smo tamo izumrla vrsta, i kad rezervises sobu vecina je za nepusace

 

e saddd ne znam kakve su cene, na prolece nece biti snizenja mozda, gledala sam od brendova ima stvarno sve, a parndorf je ipak predaleko za 4-5 dana koliko planiram da provedem u becu

interesuje me da mi uporedis cene u scs i npr u buticima po gradu i naravno u odnosu na nas

nesto ni ne moze da se uporedi, tipa humanic...jer to nema kod nas ali je stvarno kvalitetno

 

sto se tice prevoza malo sam procackala - postoji autobus koji vodi iz centra direktno do tamo, kosta 7-8e i ide na pola h a i metro ima liniju i stanicu koja se bas zove "scs vosendorf'


@dext

meni je problem sto ne znam nemacki, ali zato postoje translatori :D

 

probaj na ovim linkovima, mozda ponmogne

http://www.scs.at/W/do/centre/informationen

http://www.designer-outlet-parndorf.at/media/Store_Directory_Parndorf.pdf

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pregledah na forumu temu- Parnorf centar u okolini Beca i mislim da od stotine utisaka i komentara, moze da se izdvoji ne vise od 5-6 ljudi koji su bili tamo. Uglavnom ljudi postavljaju pitanja i daju pausalne ocene-cast izuzetcima. Slicno je sa Arkad i Plaza trznim centrom u Segedinu. Medjutim kad sam otisao u ove segeninske trzne centre prvi utisak je -Zar sam morao cak ovamo da idem da bih video poluispraznjen Szeged Plaza? Veliki broj radnji je iseljen evo linka http://www.panoramio.com/photo/64471212 . Poluzatvoren trzni centar u kome se nalazi roba slicna pancevackom buvljaku. Druga krajnost je Parnorf sa 160 radnji u kojima su kao sto rekoh u prvoj recenici bili samo 5-6 ljudi sa foruma. U Parndorfu je skuplja roba koja je povremno na snizenju 20tak % . Snizenja idu i do 70% ali samo kad ostane 1 komad u 1 velicini

Obzirom da nama treba neka sredina, nju cete naci u predgradju Graza -Seiersberg. www.shoppingcityseiersberg.at Zvanicno tu je registrovano 241 radnja. Evo samo nekih

Moda: Benetton, Bershka, C&A, Diesel, Esprit, H&M (za žene, muškarce i decu), Hugo Boss, Levi's, Mango, Mexx, New Yorker, Peek&Cloppenburg, Pepe Jeans, S. Oliver, Springfield, Tally Weijl, Tom Tailor, Tommy Hilfiger, Vero Moda, Zara

Kozmetika: Bipa, DM, Lush, Müller

Obuća: Deichmann, Geox, Humanic, Stiefelkönig

Ostalo: Accessorize, Claire's, Media Markt, Swarovski

U sklopu centra nalazi se i šalter gde možete zatražiti potvrde za povracaj poreza.

Radno vreme centra je 9-19:30h od ponededjeljka do petka, dok je subotom skraćeno i vrata se zatvaraju u 18 sati

Hrvati slabo obracaju paznju na Parndorf ali zato imaju svakodnevno polazak kod dvorane Lisinski direktnje linije za Seiersberg u 5:30. Ne samo iz Zagreba, nego iz bar 15 gradova u ranim jutarnjim satima krece na desetine buseva ka predgradju Graza. U Seiersbergu se ne govori Nemacki, Hrvati su tu ogromna vecina i vuku sve sto moze da se nadje, jer oni kao i mi imaju najskuplje proizvode u svojim radnjama u Evropi.

Ko odluci da poseti Seiersberg iz Beograda mu treba autom 5 sati i vise o svemu ako se tema "primi" :-))

Inace, Graz je zanimljiv -turisticki skoro isto kao i Bec. Postoje jeftina prenocista itd...... Evo linka guzve na parkingu http://www.panoramio.com/photo/31156960

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

SCS u Beču ima preko 330 lokala Shopping City Sud pa i Donau Zentrum takodje u Beču ima oko 270 radnji DZ

Izmenjeno (vladarr)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam takodje cula da su SCS - Shopping City Sud najveci. Nisam bila u SCS, za mene su i redovni trzni centri preveliki :D

Donau Zentrum je ogroman, ceo dan sam bila, a obisla sam jako malo :D mada zaglavila sam u par radnji i eto, prodje vreme.

Mada korisno je svakako znati i za ovaj kod Graza. Pa ako put nanese tuda, zasto da se ne svrati :D

Izmenjeno (mikap)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U Donau Zentrum shoping molu u Becu sam bio i kupio kacigu za bord prosle godine kad smo isli na skijanje. Inace, DZ i Seiesberg imaju skoro identicne robne marke ali u DZ osim te kacige nismo kupili nista jer su cene bile skoro iste kao kod nas. Medjutim kad smo se vracali, svratili smo u Seiesberg u Grazu i tamo nakupovali i za nas i za decu jer je iz nekog razloga ovaj u Grazu jeftiniji. Ne okupiraju Hrvati dzabe svakodnevno bas ovaj trzni centar iako im je do Beca samo malo dalje i http://www.scs.at/W/do/centre/home i http://donauzentrum.at/W/do/centre/home .

Nesecam se vecine cena koje smo placali u januaru prosle godine u trznom centru Seiesberg ali se supruga setila .

-Esprite zimska jakna pocetna cena 119evra snizena na 69e-kod nas je bila 8900dinara na snizenju u martu ostala samo 1 XL

-H&M majce kratkih rukava 3 komada za 9.99e

-Nike pamucna trenerka sa kapuljacom velicina 164 snizena sa 69.90 na 29.90 e

-Muske patike Salomon 49.50- bile su 129.90e

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I ja idem sa drustvom, prve nedelje aprila... Moze neke smernice gde je najveci izbor odece a da su cene pri tom koliko toliko pristupacne ^_^...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 

U 16.1.2012. at 17:09, sas je rekao/la:

Pregledah na forumu temu- Parnorf centar u okolini Beca i mislim da od stotine utisaka i komentara, moze da se izdvoji ne vise od 5-6 ljudi koji su bili tamo. Uglavnom ljudi postavljaju pitanja i daju pausalne ocene-cast izuzetcima. Slicno je sa Arkad i Plaza trznim centrom u Segedinu. Medjutim kad sam otisao u ove segeninske trzne centre prvi utisak je -Zar sam morao cak ovamo da idem da bih video poluispraznjen Szeged Plaza? Veliki broj radnji je iseljen evo linka http://www.panoramio.../photo/64471212 . Poluzatvoren trzni centar u kome se nalazi roba slicna pancevackom buvljaku. Druga krajnost je Parnorf sa 160 radnji u kojima su kao sto rekoh u prvoj recenici bili samo 5-6 ljudi sa foruma. U Parndorfu je skuplja roba koja je povremno na snizenju 20tak % . Snizenja idu i do 70% ali samo kad ostane 1 komad u 1 velicini

Inace, Graz je zanimljiv -turisticki skoro isto kao i Bec. Postoje jeftina prenocista itd...... Evo linka guzve na parkingu http://www.panoramio.../photo/31156960

 

 

 

 

 

Graz jeste zanimljiv sigurno, ali bas kao Beč teško. Što se tiče toga ko je bio u Parndorfu, a ko ne i zaključak izvoditi i to nije u redu. Inače on je u lancu McArthur Glen outleta http://www.mcarthurglen.com/ kojih ima po celoj Evropi i uvek je sve jeftnije pogotovo u određenim periodima godine. Hrvati okupiraju i Palmanovu pa tamo nikada ne svraćam jer će čak i naš outlet kod Inđije biti verovatno bolji. O Arkadu i Plazi ne bi komentarisao ....

 

Zaboravih samo da kažem da je trošak odlaska tamo što se tiče putarina mnogo veći nego odlaska u Parndorf.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@andrej26

Upravu si.

Indjija je zakon

PS:

Upravu si i za putarinu-skupa je , zato je najbolje sedeti kod kuce. A i zavejano je sve

Izmenjeno (mikap)
Obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@sas

Nisam shvatio za Indjiju ( novi outlet koji se otvara na prolece) pored autoputa.

Nisam rekao da je skupa putarina vec da je trosak do Graza veci nego do Parndorfa. Kroz Cro 15 eur u pravcu sto je 30eur + AUT vinjeta 10eur = 40eur, a do Parndorfa ide samo HUN vinjeta 6 eur.

Izmenjeno (mikap)
Obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@andrej26

Zaboravio si Slovenacku vinjetu 15 evra. Tesko da predjes iz Cro u Austriju a da ne udjes u SLO

Izmenjeno (mikap)
Obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@sas

Nisam shvatio za Indjiju ( novi outlet koji se otvara na prolece) pored autoputa.

Nisam rekao da je skupa putarina vec da je trosak do Graza veci nego do Parndorfa. Kroz Cro 15 eur u pravcu sto je 30eur + AUT vinjeta 10eur = 40eur, a do Parndorfa ide samo HUN vinjeta 6 eur.

HUN vinjeta nije 6e nego 10e (minimum).

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Za Uskrs s'porodicom idem kolima za Bec. Jedan dan ostavljam za shopping. Gde kupovati: Parndorf ili SCS. Ne bih obilazio oba. Kupovina klasicne garderobe za decu i odrasle za svaki dan (farmeke, majice, jakne i sl...)Gde je jeftinije? Hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako je garderoba za svaki dan - svakako je SCS jeftiniji: H&M, C&A, ZARA, Mango, Mexx...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka