ljumi

Shopping u Solunu, radno vreme prodavnica, popusti...

710 poruka u ovoj temi

U junu putujemo u Hanioti na letovanje. Planiramo da odvojimo jedan dan za posetu Solunu. Čula sam da je radno vreme prodavnica različito raznim danima. Može li neko da mi kaže koje je radno vreme prodavnica u Solunu? Koji je dan u nedelji najbolji za posetu?

Unapred hvala.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nisam siguran,ali mislim da utorkom i četvrtkom rade dvokratno zbog njihove Sieste! A da pon,sre i petkom normalno! Peoveri jer nemogu tačno da se setim!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Trzni centri rade normalno, samo ove manje radnje imaju tu foru. Ja mislim utorkom i cetvrtkom da rade samo prepodne, ali nisam sigurna

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja mislim da je ponedeljkom i sredom rade samo pre podne do 3pm, a utorkom, cetvrtkom i petkom dvokratno, ali do 8pm, tako nesto, nekim danima je velika guzva, saberi oduzmi, znam da je nama najlogicnije bilo da odemo u CETVRTAK i sve je radilo.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A kakvo je radno vreme subotom i nedeljom?

Nama je to problem jer nam je poslednji dan boravka na Tasosu subota...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Subota valjda isto do 3pm, krenete malo ranije sa Tasosa... Ali nemojte nikako da propustite shoping u Solunu, Beograd je selo u odnosu na Solun, u pogledu shopinga.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala verhogetornik na korisnim informacijama. Ispada da su utorak i četvrtak najlogičniji dani za posetu Solunu.Koje ulice propuručuješ za shoping?

Izmenjeno (ljumi)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jao, da se prisetim...

Aristotelova ulica ti je glavna setacka zona. Odatle, levo i desno sve poprecne ulice i ulicice su ti odlicne za soping, Nikis, Tsimiki, Egnatia. Na kraju Aristotelove ulice je Aristotelov trg, pored samog mora, tu pogledas levo, vidi se Bela kula. Ceo taj prostor od trga do kule, pa na gore prema kopnu ima dobre butike. Pravilo je, sto blize moru to su butici ekskluzivniji, Prada, D&G... pa onda dalje od mora Zara, Springfild, Beneton... Mada, meni se cini da sam najinteresantnije stvari video u radnjama koje nisu brendirane, nego imaju sve i svasta.

Na izlazu iz grada prema aerodromu i Halkidikiju ima nekoliko trznih centara, od kojih je najveci Cosmos. Ogroman je!

Ovo je ono sto sam licno video, ne znam da li je to sve. Moram priznati da sam ja u Solunu bio autom i bez vodica, na svoju ruku, ali gde god da sam posao i okrenuo se u ovoj centralnoj zoni, svuda sam naletao na odlicne butike, morao sam da udjem i probam nesto, i tako da sam ostao do mraka, zamalo nisam pao u nesvest od iscrpljenosti, i Cosmos mi se na kraju zarvooorioooo... :( Crkve i groblja sam ostavio za drugu priliku. :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

verhogetornik hvala na odgovoru!

Dakle nedeljom ne rade trzni centri?

Imali smo u planu da sa Tasosa podjemo u subotu uvece i eventualno da u Solunu nadjemo neki hostel za prenociste da bi smo mogli da sacekamo ponedeljak, jer tako nam se zalomilo. Da li znas kako se krecu cene nocenja po hotelima?

Ili eventualno neki link koji bi mogao da nas uputi ka hostelima u Solunu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

bavim se izradom namestaja tako da me,s obzirom da uskoro putujem u grcku interesuje,gde se u solunu mogu naci prodavnice sa potrosnim materijalom kao sto su holsrafi,sarke,klizaci za fijoke,rucni el.alati itd.ako je neko u toku,molio bih pomoc.unapred hvala.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koliko se ja razumem (a ne razumem se previse :stidljivko: ) takve stvari mozete naci u Praktikeru, koji se nalazi na putu za Halkidiki, sa druge strane autoputa od decije robne kuce Jumbo. Mada sam sigurna da postoje i druge specijalizovanije radnje.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@twixy

kad pomenu Jumbo, kako najlakše doći iz pravca halkidikija. zanima me i Megaoutlet koji je valjda tu negde. napominjem da do Kosmosa znam da dođem.

Izmenjeno (mikap)
Obrisan citat, direkan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bilo je puno postova prosle godine na tu temu, ali ponovicu.

Iz pravca Halkidikija, sa puta skreces kod oznake bas za Praktiker (poslednje skretanje pred ukljucenje na ringroad kod Carrefoura). Oznaka na putu je slabo uocljiva i nama se cesto puta desi (iako smo puno puta tuda prosli) da promasimo i zavrsimo na ring roadu.

Kad se iskljucis sa puta za Halkidiki na semaforu skreces desno (praktiker je levo) prodjes ispod podvoznjaka i sa leve strane je Jumbo.

Ako tom ulicom gde je Jumbo produzis pravo na semaforu izlazis na glavnu ulici koja vodi na aerodrom, i u kojoj se nalaze i Mega outlet i Ikea. E sad mislim da treba da skrenes levo, desno se ide ka Carrefour-u, ali nisam sigurna. U svakom slucaju u toj ulici je, i to sa desne strane ako gledas u pravcu Soluna, tj. leve u pravcu Cosmosa.

Pogledaj i mapu na googlu, bice ti jasnije.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

bavim se izradom namestaja tako da me,s obzirom da uskoro putujem u grcku interesuje,gde se u solunu mogu naci prodavnice sa potrosnim materijalom kao sto su holsrafi,sarke,klizaci za fijoke,rucni el.alati itd.ako je neko u toku,molio bih pomoc.unapred hvala.

osim Praktikera sve potrebno mozes naci i u radnji Leroy Merlin koji se nalazi u blizini Ikee (kad iz Cosmos-a krenes ka Ikeei sa desne strane - izmedju Kotsovolosa sa elektricnim uredjajima i Vasilopoulosa hipermarketa)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka