dujaspasa

Jordan Aqaba

32 poruke u ovoj temi

Da li je neko bio na letovanju u Aqabi? Moj muž i ja bi išli krajem maja. Koja agencija organizuje?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

prosle nedelje provela tamo jedan dan... bilo i vise nego dovoljno :D

ali kao destinacija za letovanje?

pretpostavljam da bi mogla da prodje, ako ste tip izlezavanja pored bazena. ili ako zelite da odatle idete u petru ili wadi rum, koji su bas blizu.

inace, jok.

koliko se secam, kon tiki je ima u ponudi.

Izmenjeno (goga ns)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko bio na letovanju u Aqabi? Moj muž i ja bi išli krajem maja. Koja agencija organizuje?

Postovanje,

Koliko ja znam Kontiki je prestao da radi Jordan generalno, treba jedna agencija da pocne da radi ture po jordanu od maja, ali ne letovanje u aqabi, nego obilazak petre, wadi rom-a, jerisha, mrtvog mora i jos nekoliko zanimljivih destinacija po celom jordanu..

Iskreno da vam kazem ne vredi ici na letovanje u aqabu i tamo provest 7 ili 10 dana.. Jeste sve to lepo ali grad kao grad nije zanimljiv uopste..

Ja trenutno zivim u jordanu i imam sve pohvale da kazem za drzavu, i jednom prilikom sam obisao sve destincaije po Jordanu i iskreno bih vam predlozio tako nesto...

Ako i dalje planirate letovanje u Aqabi, mozete komotno da izbegnete agenciju, nego on-line da rezervisete i hotel i ako zelite rent a car sve moze on-line...

Nadam se da sam bio od pomoci

Pozdrav

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala na savetu! Mi smo prošle godine bili u Tabi na letovanju i MORE je bilo divno. Išli smo na izlet u Petru, koja nas je oduševila! Mislili smo da odsednemo u Aqabi i odemo na još neki izlet. Koji hotel bi nam predložili, naravno ne neki jako skup? Unapred hvala!

Izmenjeno (DraganV)
ne citirati ako se poruka odnosi na prethodni post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

treba jedna agencija da pocne da radi ture po jordanu od maja, ali ne letovanje u aqabi, nego obilazak petre, wadi rom-a, jerisha, mrtvog mora i jos nekoliko zanimljivih destinacija po celom jordanu..

Tema poslednjeg broja časopisa "Oko sveta" je Jordan, pa ko se priprema za put može da ode do trafike i vidi o čemu se radi. Uz časopis se dobija i DVD, a cena je 300 dinara. :novine:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Putujemo u Aqabu 27.8. sa Kontikijem, Mina hotel.

Ima li zainteresovanih za organizovanje zajedničkih izleta (osim Jerusalima)?

Pozz

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dragana i mi smo za izlete(27.8.moven.t.b.)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li postoji i koji je najlaksi nacn za samstalnu organizaciju d Aqabe (sto se prevoza tice)?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

iz istanbula, turkish ima promociju trenutno...samo 99e ...a do istanbula pegasusom za oko 110e :zvizduk:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Niko ne putuje za Aqabu?

Izgleda da je tema aktivna samo tokom sezone kada agencija prodaje aranzmane.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

'SHelena'

Ako sve bude u redu, tj ako ne otkazu turu, bicu u prolazu u Aqabi krajem septembra.Ako zivite tamo,mozemo da popijemo pice i da mi pokazete grad, ako Vam nije mrsko :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

'SHelena'

Ako sve bude u redu, tj ako ne otkazu turu, bicu u prolazu u Aqabi krajem septembra.Ako zivite tamo,mozemo da popijemo pice i da mi pokazete grad, ako Vam nije mrsko :)

Zasto da ne. Samo menjam pokazivanje grada za neke bolje stvari ;)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

'SHelena'

DOGOVORENO, samo mi na PP posaljite e-mail adresu pa se utanacimo :cool:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Putujem u Aqabu 31.7. sa drugaricom, pa me zanima da li neko ide u tom terminu :neznam: Organizovali bi neke izlete u sopstvenoj režiji pa nam je potrebno društvo :hello:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima li neko iskustva sa izletima u Jerash ili Aman iz Akabe?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka