183 poruke u ovoj temi

svi koji su bili u kavosu neka napisu svoje utiske,nocni provod,samo mesto kakvo je,iskustva sa smestajem,plaza

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

To ti je mesto za bancenje, pijanih Engleza. Oni tamo ne idu na more, vec u provod od 24h. Tako da ako trazis to-ok, ali, ako bi malo da se kupas, suncas i sl.-zaobidji.

Pretrazi i procitaj, imas dosta toga opisano na opstoj temi o Krfu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

hvala na ogovoru. mada me zanima da li mozes da mi preporucis neko mesto na krfu, da ne bi sve morala da citam,nego da se koncentrisem na koknkretno mesto, koje ima dobar nocni zivot a da danju nije mrtvo skroz i previse malo,da ima po mogucnosti pescanu plazu i autobuski prevoz do glavnog grada,ili nekog dugog mesta na ostrvu,posto nisam bas iskusan vozac pa nisam ni sigurna da li cemo iznajmljivati kola. pijani englezi i sl. mi ne predstavljaju problem posto sam proslog leta bila u laganasu na zakintosu,koje je ocigledno centar svih pijnih engleza,ali mi oni ni malo nisu smetali

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako ti je laganas odgovarao, onda je i Kavos dobar izbor.

Ima zaista dobru pescanu plazu, ima gomilu kafica i naravno omladine koja se u njima zabavlja gotovo citavog dana.

Zanam da je Kavos jos pre 15 godina a verujem da je i sada tako, mesto u koje su dolazili samo mladi. Jer Krf po samoj definiciji nije neko ludo ostrvo, pa su englezi izabrali bas Kavos za mesto gde ce dolaziti mladi koji zele da posete Krf. Tu su se skoncentrisali da ne bi puno ludovali po ostatku ostrva.

Ako zelite dobar provod na Krfu, to je pravo mesto.

Vecina ostalih mesta su nekako porodicna, bez gungule i galame, tako da se tu nesto necete provesti.

Jedno vreme je Ipsos vazio takodje za dobar nocni provod, je se duz magistrale koja deli more i mesto nalazilo mnogo kafica i to nocu jako bucnih... tako da i to moze da vam bude neki izbor, jer je na 15 ak km udaljen od glavnog grada...E sada, na Krfu nisam bio godinam, mozda se nesto promenilo...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

hvala na ogovoru. mada me zanima da li mozes da mi preporucis neko mesto na krfu, da ne bi sve morala da citam,nego da se koncentrisem na koknkretno mesto, koje ima dobar nocni zivot a da danju nije mrtvo skroz i previse malo,da ima po mogucnosti pescanu plazu i autobuski prevoz do glavnog grada,ili nekog dugog mesta na ostrvu,posto nisam bas iskusan vozac pa nisam ni sigurna da li cemo iznajmljivati kola. pijani englezi i sl. mi ne predstavljaju problem posto sam proslog leta bila u laganasu na zakintosu,koje je ocigledno centar svih pijnih engleza,ali mi oni ni malo nisu smetali

OBAVEZNO iznajmiti vozilo na Krfu. U svakom mestu postoje neke diskotekice, ali Kavos je baš za ludovanje mada, gotivno je ludovanje, ali Krf kao da je stvoren za obilaske, a ne ludovanje - Srpska kuća i Vido, akva park, Plava Laguna, Paksos i Antipaksos... Otići na Krf i samo se provoditi i ludovati, a ne obići ga - to je kao da čačkaš nos, a na ruci imaš rukavicu!!! lud.gif

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kavos ili Ipsos? Jel moze neko da mi kaze gde je bolje...tj.koji "grad" je veci....i gde je bolji provod...videla sam da agencije koje organizuju letovanja za mlade uglavnom nude Kavos,dok je meni u nekoj "drugoj" agenciji(da ne reklamiram sad),juce devojka preporucila Ipsos.

Ono sto me konkretno zanima to su diskoteke :) da ih je sto vise,i da su sto vece :D bitna mi je i plaza...mada,najmanji problem je obici okolinu i naci neku lepu plazu. :) Prosle godine sam bila u Laganasu i bilo je super...tako da,ako je neko bio na Krfu skoro i zna kakva je situacija neka pomaze: Kavos ili Ipsos? ili mozda neka druga destinacija u Grckoj? Sve predloge prihvatam :))) Hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kavos ili Ipsos? Jel moze neko da mi kaze gde je bolje...tj.koji "grad" je veci....i gde je bolji provod...videla sam da agencije koje organizuju letovanja za mlade uglavnom nude Kavos,dok je meni u nekoj "drugoj" agenciji(da ne reklamiram sad),juce devojka preporucila Ipsos.

Ono sto me konkretno zanima to su diskoteke :) da ih je sto vise,i da su sto vece :D bitna mi je i plaza...mada,najmanji problem je obici okolinu i naci neku lepu plazu. :) Prosle godine sam bila u Laganasu i bilo je super...tako da,ako je neko bio na Krfu skoro i zna kakva je situacija neka pomaze: Kavos ili Ipsos? ili mozda neka druga destinacija u Grckoj? Sve predloge prihvatam :))) Hvala

Ako ti je do provoda i ludila idi u Kavos!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kavos ili Ipsos?...

Kavos ti je praktično nigde. Daleko je od svega na Krfu pošto se nalazi na samom špicu na jugu ostrva. To je moje mišljenje.

A ako misliš da nađeš drugi Laganas na Krfu, ništa od toga. Bolje ti je pokušaj sa Iosom. Ako te interesuje mogu na PP da ti pošaljem ime agencije koja godinama radi Ios i reklamira ga kao Party Island. Uostalom, možeš i sama malo da pročešljaš.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kavos je manji od Laganasa, a nema ni takvu plazu. Ima pijanih Engleza i bancenja, ali nema toliko diskoteka i svega, kao u Laganasu. A Ipsos je u svemu mnooogo manji i mirniji. Kavos vise lici na Laganas, ali ne ocekuj bas isto.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kavos je manji od Laganasa, a nema ni takvu plazu. Ima pijanih Engleza i bancenja, ali nema toliko diskoteka i svega, kao u Laganasu. A Ipsos je u svemu mnooogo manji i mirniji. Kavos vise lici na Laganas, ali ne ocekuj bas isto.

Upravo bili, bilo extra, bitno je da si tamo u sezoni kada je najpunije jer je to svrha! Opusteni ljudi, festivalska atmosfera nocu, nedostajalo je dnevnih party-ja ali opet nije da ih nije bilo. Englezi su tamo vecina i sa njima je zabava zagarantovana :)

nekoliko dobrih klubova, dosta vise slabijih, popularna MTV muzika, do jutra je zezanje i to ne samo u klubovima nego ja u glavnoj tj jedinoj ulici pravi festival dobre zajebancije!

Plaza manje vise, velika, nije najbolja ali opet ok. Ali zato nema matoraca, dece...

Cene kao u Beogradu, veliki koktel je 5e i ne stede na alkoholu, girosi i sendvici 2.5-3.5e, klopa u restoranu za 12e moze extra da se jede...

lezajke 2, suncobran 1e

dobro je rentirati auto, ima plaza u okolini na kojima se moze biti pa skoro sam, idealno!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

zanima me da li je neko letovao na Agios Petrosu predgrađu Kavosa?

konkretno vila Paolis, kako je mesto povezano sa kavosom i ostalim delom ostrva, da li postoji rent a car, linija gradskog saobracaja, organizovani izleti, neki veci prehrambeni market itd.

Svaka informacija dobrodošla. Unapred hvala! :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koliko se putuje od Beograda do Kavosa autobusom?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

kakav je smestaj u bella visti na kavosu?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Stigli smo jutros u 8 u vilu.

Prethodnu grupu su vec izbacili iz soba.

Skoro 7 sati smo cekali sobe. Frizider nam nije radio pa su doneli drugi koji samo sto ne crkne. Svetlo u sobi ne radi, rekli su da ce popraviti posle. Soba je mala ali je cista. Vec su nas upozorili iz prosle grupe na gazdaricu vesticu, htela je da im naplati 80 evra sto im se izvukla na cosku mreza za komarce, u sred dana joj dune da ih izbaci iz bazena i kaze da je zatvoren, ulazila im je u sobe bez kucanja da prebroji case da neku nisu razbili, u 22h im je lupla da budu tisi a samo su sedeli i igrali karte na terasi. Mi smo imali vec okrsaj sa njom kada smo cekali sobe. Izvadili smo svoje pice koje nam je ostalo od puta, a ona je poslala decka da nam kaze da smemo da pijemo samo u svojim sobama, a mi sobe nismo ni dobili pa smo u inat pili svoju vodu dok smo cekali. Onda smo otisli do prodavnice da kupimo vodu i pivo, a ona nas je docekala na ulazu i rekla da mozemo samo na plazi da pijemo da ne mozemo da unesemo u sobu pice. Naravno uneli smo, ali u rancu..

Dosli smo da se odmorimo i ovo nam stvarno ne treba.

Zaobidjite ovaj smestaj u sirokom luku

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Уф! Обавезно треба алармирати агенцију. Па нисте дошли на одрађивање казне, него на одмор који сте платили!Ми избегосмо ову :azdaja: , али каква ли нас очекује у вили Тина ?!?

Izmenjeno (suki)
nema potrebe citirati kada se odgovara na predhodni post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka