NatasaV

Shopping u Grckoj

1010 poruka u ovoj temi

potvrđujem. Obrstili su massimo u cosmosu, a i ostale radnje. U sferi samo nose, a i hm, zara,...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Takodje, u okviru tog kompleksa ima i velika Springfield-ova prodavnica po (skoro pa) outlet cenama za sva tri pola! :rolleyes:

Gde je tačno Springfildova prodavnica? Ja je ne nađoh.Samo sam video Sprider-ovu prodavncu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

###^^%&** obrisao sam greškom sve POI-e iz navigacije.

Jel ima neko lokaciju svih Mediamarkta u Solunu i okolini (do 100km prečnika).

Unapred zahvaljujem.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Gde je tačno Springfildova prodavnica? Ja je ne nađoh.Samo sam video Sprider-ovu prodavncu.

Moja greška, izvini, mislio sam na Spider.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

###^^%&** obrisao sam greškom sve POI-e iz navigacije.

Jel ima neko lokaciju svih Mediamarkta u Solunu i okolini (do 100km prečnika).

Unapred zahvaljujem.

U Solunu ima tri radnje. Otvori u Google Earth-u ovaj fajl samo promeni ekstenziju sa txt u kmz media markt.txt

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

###^^%&** obrisao sam greškom sve POI-e iz navigacije.

Jel ima neko lokaciju svih Mediamarkta u Solunu i okolini (do 100km prečnika).

Unapred zahvaljujem.

Pa ubaci ponovo POI tacke.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

moze pomoc... :) planiramo za 7 dana odlazak u Grcku,pa me interesuje gde mogu da kupim kozne jakne.citala sam ovde na forumu da se spominje Jorgos :) Ja sam neobavestean skroz...pa ako moze neko da mi da savet...upute... gde potraziti jakne kozne u Grckoj...Mi idemo u Hanioti na odmor,ali zbog shopinga ( jakne kozne) otisli bi i do Soluna( ako sam dobro razumela tamo su jeftinije kozne jakne kod tog Jorgosa) :) hvala... sta jos savetujete za posetu kad smo vec tamo :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

MAGACIN KOZNE GALANTERIJE kod gazda Jorgosa

Nalazi se na trgu demokratije u glavnoj ulici, ulica Monastiriou 4. Na kraju ulice maltene do Solunske luke. Tacno iznad Army shop-a.

Pogledaj prilog sa B92 od 1:00.

http://www.youtube.com/watch?v=DwcngK_FsY0

Izmenjeno (miroo)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Može Dragana,

ja sam upravo u Haniotiju pazarila fantastičnu kratku crnu bundicu sa kapuljačom zbog koje su me bukvalno zaustavljali na ulici mlađe devojke da pitaju gde sam kupila. Dobila sam je za 250e posle dužeg inspirativnog cenkanja, ali vredela je svake pare. Tu (u Haniotiju) ima baš dosta radnji sa kožom i krznom, kao i u Kateriniju i mislim da ti je povoljnije nego u Solunu, što naravno ne znači da ne odoš (pod must) do ovog fenomenalnog grada. Kožu nisam kupovala iz prostog razloga što jakni kožnih imam u svim bojama i modelima (uglavnom turkish or italian), tako da sam to obišla.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

MAGACIN KOZNE GALANTERIJE kod gazda Jorgosa

Nalazi se na trgu demokratije u glavnoj ulici, ulica Monastiriou 4. Na kraju ulice maltene do Solunske luke. Tacno iznad Army shop-a.

mozes li ovde na mapi da oznacis gde je od prilike ta radnja u Monastirio ulici posto ulica nije bas kratka, hvala

http://imageshack.us/photo/my-images/407/43248003.jpg/

Izmenjeno (markoni155)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala puno Bokiii !!!

Izmenjeno (Rade Zemun)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@markoni 155

To je na početku Monastirio ulice na broju 4, na desnoj strani ulice pre zelecnicke stanice gledajuci sa Trga demokratije. Na drugu stranu krece Egnatia odos. U prizemlju se nalazi nekoliko Army shop-ova. Navigacija pokazuje koordinate S 40o 38' 28" I 22o 56' 3"

http://imageshack.us/photo/my-images/171/67450826.jpg/

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

moze pomoc... :) planiramo za 7 dana odlazak u Grcku,pa me interesuje gde mogu da kupim kozne jakne.citala sam ovde na forumu da se spominje Jorgos :) Ja sam neobavestean skroz...pa ako moze neko da mi da savet...upute... gde potraziti jakne kozne u Grckoj...Mi idemo u Hanioti na odmor,ali zbog shopinga ( jakne kozne) otisli bi i do Soluna( ako sam dobro razumela tamo su jeftinije kozne jakne kod tog Jorgosa) :) hvala... sta jos savetujete za posetu kad smo vec tamo :)

moze pomoc... :) planiramo za 7 dana odlazak u Grcku,pa me interesuje gde mogu da kupim kozne jakne.citala sam ovde na forumu da se spominje Jorgos :) Ja sam neobavestean skroz...pa ako moze neko da mi da savet...upute... gde potraziti jakne kozne u Grckoj...Mi idemo u Hanioti na odmor,ali zbog shopinga ( jakne kozne) otisli bi i do Soluna( ako sam dobro razumela tamo su jeftinije kozne jakne kod tog Jorgosa) :) hvala... sta jos savetujete za posetu kad smo vec tamo :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Za sve koji planiraju da obiđu Jorgosa i Magacin kožne galanterije u Solunu, evo skenirane vizitke1997_0001.pdf1998_0001.pdf

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka