mirarbi

Prenoćište na putu za Grčku

3237 poruka u ovoj temi

@ Billy The Kid

Popova Kula nam je opcija broj 2, jos se malo dvoumimo....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moze i u Pameli u Negotinu, to je na manje od pola sata pre Evzonija, to je nov motelcic, super je. 30Evra za dvoje.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Djuki, jel to nocenje sa doruckom za dvoje? Da li si ti tamo nocio/nocila? Ako jesi, napisi koji detalj, stvarno me zanimaju utisci iz prve ruke... :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Djuki, jel to nocenje sa doruckom za dvoje? Da li si ti tamo nocio/nocila? Ako jesi, napisi koji detalj, stvarno me zanimaju utisci iz prve ruke... :)

Bili smo prosle godine, to je potpuno nov motelcic, lepo opremljen, veliki i udobni kreveti, klima, kupatilo, mini bar, sat tv...sve ima.

A dorucak nismo cekali, jer samo krenuli oko 5 ujutru, da izbegenmo guzvu. Cena je 30Evra samo nocenje za dvoje, a dorucak je nesto simbbolicno. Ima sajt http://www.pamela.mk/, a telefon je 0038975218228, znaju Srpski :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ленице, буди ми лакмус-папир за "Панини". Ако се испалиш, компензоваћу ти неки део баченог трошка, акоБогда. :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

znaju Srpski :)

Ti to ozbiljno :D ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ti to ozbiljno :D ?

Bez zezanja :hahaha:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Znaju srpski u Makedoniji?

Ma nemoguce!?!

c008.gif

Ili mi znamo makedonski bolje nego sto mislimo?

Mi srpski oni makedonski i...

Nije mi jasno ali mi se razbiramo kao stari!?!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bitno je da se razumemo :)

Bez zezanja :hahaha:

Bas si me prijatno iznenadio :D Reci cu svih mojih prijatelja iz Srbije da idu tamo da ne bi morali da govore Engleski po drugim hotelima :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Ton_majstor

Nemoj da mi baksuziras :D , nece valjda ako odemo tamo da bude ispaljivanja, Bojan je jeo u restoranu i kaze da je super, valjda je onda i smestaj isto tako dobar...

@Djuki77

Mnogo hvala na informacijama... Na slikama taj hotelcic stvarno izgleda slatko, i jako mi se dopada tvoj opis, sve mi odgovara... Na ovom linku koji je dao Deki27 Mirabi je napisala, citiram: "...sudeći po mapi koju su okačili na sajt, taj hotel je uz benzinsku pumpu i proizvodne hale, te tu od buke i trubljenja kamiona i cisterni koje piče za Kavadarce (iz iskustva govorim), nećete oka sklopiti.... Ne znam koja je fora tim kamiondžijama da onako jako trube i javljaju se jedni drugima, ili pumpadžiji, poznanicima, iako prolaze u sred noći. Kako to odjekuje i zvuči jezivo, ne možete ni da zamislite...."

Ipak, ona nije bila tamo nego samo pretpostavlja na osnovu toga gde se motel nalazi... Vama nije bilo bucno? Meni je to bas vazan detalj, jer mi je san tipa susne-li-nesto-ja-sam-budna :blink: ...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Link je za Zokijev post sa cenama.

A zbog tog Mirarbijevog posta sam odustao od tog prenocista.

I ja imam lak san.

Voleo bih da nije u pravu i da nam djuki77 to potvrdi

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Мени се тај брод "Панини" чини као екстра место за преноћиште, коме то затреба и планира.

http://www.brodpanini.com/

Ем си на води, ем је врло лепо тамо (види се), ем је 'ефтиније него онај други, Алвирков фаворит...

7561021740_d3742b73b3_z.jpg

7561021818_080b5768fa_z.jpg

=====

Да идем колима ове године (ех, стрпићу се до догодине), кренуо бих надоле тако да упасујем вече, вечеру и ноћење на том језеру и броду, баш да видим дал' сам у праву?

БЈРМ или игноришеш, тј. прођеш што пре, или се завалиш да пробаш шта све има, а има (вино одатле је најбоље). Наравно, не уз сам ауто-пут, ту не очекујем превише, осим драња.

Nesto nisam siguran da li su sobe klimatizovane.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ackol, u mail-u koji su nama poslali kazu da su sobe sa klimom, kupatilom i bezicnim internetom...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ok, ako kazu. Nego na sajtu, a i na slikama ih nema.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka