Aleksa

METAMORFOZIS

1717 poruka u ovoj temi

Jos jednom hvala na iscrpnim odgovorima :) A kad smo vec kod bebece hrane, kakva je situacija u Grckoj ste se tice teglica i pahuljica tipa "Medolino"? Ima li neceg slicnog ili ste vi ipak sve to nosili iz Srbije?

Izmenjeno (samco)
obrisan nepotreban citat
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@naca72

pozz, ja da se ukljucim. Kasice nemoj nositi jer tamo u marketima imas da kupis nestline kasice koje su extra a jeftinije su nego kod nas tako da sam ja po polasku kupio nekih 50 komada. a za medolino keksolino neznam. Inace cena tih kasica je 1.5 eur-a a 250ml - piletina, jagnjetina, junetina, curetina.

Izmenjeno (mikap)
Obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moram i ja da postavim pitanje. Čitam ovde razne dogodovštine po raznim objektima, te jedni hvale, drugi kude. Razmišljao sam da idem preko Elnosa u Asiminu 1/4 apartman ili preko Astra trevela u Vangelis u 1/4 apartman u niskom prizemlju. Preko Elnosa je 12 noći, a preko Astre 10 noći, a cena je oko 550 evra sa popustom. Ljudi pišu da ne valja, drugi da je OK, kako znati pravo stanje!? Razmišljam da idem na divlje. Period u kome idem je od 19.07.-01.08.2012.god. Može li se u tom periodu naći smeštaj na bum, ne mora Metamorfozis, može bilo gde, a da je smeštaj OK i da 1/4 apartman ne bude više od 50 evra? Ako neko ima iskustva i zna neka mi da odgovor, jer bih ipak išao na divlje pa šta nadjem,ali da ne bude više od 50 evra po danu. Hvala, pozdrav svima i SREĆAN BOŽIĆ!

Izmenjeno (ZagorTeNej)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Možda nije reper zbog vremenske distance, ali sam se veoma loše proveo 2005. u Asimini (preko Elnos-a)

Smeštaj sam prošle (2011.) našao preko neta. Telefonom sam dogovorio sve jer je email komunikacija u sezoni vrlo spora :) U pitanju je bio 1/4 apartman za 45e - pocetak jula. Cena preko agencije je bila 55e.

Zanimljivo je da nam je, po dolasku u letovaliste, agent (domace agencije) ponudio smestaj po jos povoljnijoj ceni.

Sasvim je moguce da ce i ove godine biti dosta praznih apartmana zbog krize u Grckoj.

Izmenjeno (Zigi)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Treba mi malo pojasnjenje u vezi plaze: od dela gde se nalaze kuce Kostas i Vangelis, kako se dolazi do plaze, onim stepenicama koje vidim na slikama ili ima i neki put, ravan (to se spominje u agencijama, ali ne znam da li je to neki prolaz koji se odnosi samo na Vangelis ili na sve kuce u tom delu)?

I jos nesto, taj deo plaze, da li u vodi ima kamenje, sljunak ili pesak, jer se sve spominje da postoji? I gde se nalazi taj deo plaze sa peskom u vodi u odnosu na ove kuce?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@suki

E ovako, kuća Kostas(4you hotel) ima izlaz na dva puta,prvi je izmedju nje i kuće Vangelis i idući prema moru prolazite pored hotela Simeon i dolazite do raskrsnice 50 m uzbrdo desno je park i stepenice koje vode do plaže, levo od raskrsnice nekih 100m je niz prodavnica i taj prolaz (ravni) i tuda možete da stignete do te plaže a da ne koristite stepenice. Drudi put je iz zadnjeg dela hotela,pored bazena tuda samo pravo dolazite do iste one raskrsnice koja izlazi na ravni deo plaže. Plaža je peščana ali je ulaz u more šljunkovit a posle opet pesak.Mi se nismo kupali nijedan dan na ovoj plaži jer na Sitoniji ima mnoooogo lepših, kupali smo se na plaži pre hotela Blue delfin i tu je sasvim ok i plaža i more a to je na oko 1km od kuće Kostas.

Izmenjeno (mikap)
Obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala puno, plaza me konkretno zanima za roditelje jer oni bi se kupali samo na toj "gradskoj" u Metamorfozisu, pa me zanima koji je deo najpristupacniji, tj. sa pescanim ulazom u vodu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav putnici namernici. :lol:

Ove godine moja porodica i ja smo se odlucili za vila Bela Maria u Metamorfozisu preko Travelland agencije.

Interesuje me sama agencija, posto do sada nismo putovali sa njima.

Posto ste dosta vas pisali kako idete mimo agencija i kontaktirate direkt vlasnike vila, tako smo i mi uradili :cool: . Ali ispostavilo se da je agencija skoro 50% jeftinija :lud: od samog vlasnika u istom periodu (Jun).

Malo smo se iznenadili i uplasili da nije neka prevara :tuga: . Kakva su vam iskustva sa ovom agencijom?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav,

da li bi neko mogao da mi kaze nesto vise o studijima u vili Kostas? Naime, cula sam da su studija samo dole u prizemlju pa me zanima kako to izgleda i da li imaju svoje terase? I u sta te terase gledaju obzirom da je prizemlje u pitanju.

Po slici se vidi da terase imaju kao neke paravane, ali svi moraju proci pored drugih kad prolaze do dvojih soba. Da li je stvarno tako i koliko je to nezgodno.

Hvala unapred.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Tedy

Prošle godine sam letovao u vili Kostas sa porodicom, mi smo bili u četvorokrevetnom apartmanu u prizemlju. Paravani su izmedju soba ali ima dosta prostora izmedju soba i ograde tj. tu gde gosti prolaze tako da nije ono da ti svako zaviruje u tanjir.Moj utisak je ipak ako je to moguće biti na spratu.Pozdrav!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo bili prosle godine s detetom u hotelu Blue Dolphin koji se nalazi van Metamorfozisa,kada se krene prema onom decjem kampu.Polupansion,za nas troje oko 900eur,hrana i smestaj odlicni,od mora (hotelske plaze,gde u jednom delu ima i prirodnog hlada)nas seli neka zimzelena sumica(u kojoj su nam parkirana kola),oko 50 metara,ne vise. Medju gostima nema nasih,samo nemci i malo rusa,ali jako fini,uglavnom s decom.U okviru tog resorta ima i neko decje igraliste i teniski teren,bazen,i sve je jako lepo. Ali mi je to sve ipak pomalo dosadno,jer samo mesto Metamorfozis je nesto kao malo propalo(bio sam tamo 90-te,bilo je mnogo zivlje,cak je bila i diskoteka,koje sad nema vise), pa je uvece malo tuzno kad se setas,a oko 9 vec se svi razidju svako u svoju sobu na spavanje.

Molio bi nekog ko zna slican smestaj(malo pokraj grada,gde mozes na miru da odmaras kad ti se odmara),ali u blizini nekog lepseg (odnosno zivahnijeg gradica,sa pravim trgom,crkvama,kaficima,luna parkom....),da mi ga preporuci,

Pozdrav svima

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Tedy

Prošle godine sam letovao u vili Kostas sa porodicom, mi smo bili u četvorokrevetnom apartmanu u prizemlju. Paravani su izmedju soba ali ima dosta prostora izmedju soba i ograde tj. tu gde gosti prolaze tako da nije ono da ti svako zaviruje u tanjir.Moj utisak je ipak ako je to moguće biti na spratu.Pozdrav!

Hvala Vam.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prosle godine sam sa porodicom bila u Kostas apartmanu na spratu za 4 osobe. U jednoj sobi je bio udoban , malo uzi bracni krevet. U drugoj sobi u kojoj se nalazi i mini kuhinja je bio lezaj na razvlacenje koji je upotrebljiv jedino ako idete sa malom decom. Moj stariji sin -16 g. je jedva izdrzao 15 noci obzirom da je lezaj delio sa desetogodisnjim bratom . Upravo je to razlog zbog kojeg cemo ipak potraziti drugi smestaj.Studiji se nalaze u prizemlju i " terase" su u nivo staze kojom svi prolaze za apartmane na spratu i do bazena. Nikako ne bih preporucila, meni bi licno to ipak stvaralo izvesnu nelagodu. Apartmani su novi, prostrani i cisti ali mislim da zasluziju bolje i udobnije lezaje.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Tedy

Studija su samo dole, ok je za troclanu porodicu (barem je bilo za nas). Postoje pregrade i tende. Jedino što je nezgodno ukoliko ste u onom delu blize bazena moze da vam se desi da trckate za detetom kako ne bi upalo u bazen. Mada Kosta (i jedan i drugi) su mi rekli da planiraju neke ogradice. Ukoliko zanemarim gore navedeno, bolje je dole jer imas vise prostora (barem tako meni deluje).

Izmenjeno (dekinjo)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav forumasi,

jel moze neko na blic da mi predlozi neku vilu blizu plaze sa bazenom(nije obavezan)Idem sa dvoje male dece

hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka