NatasaV

Shopping u Grckoj

1010 poruka u ovoj temi

Ja sam koristio prosle godine Igo e sad koja mapa ne znam dok ne pogledam, u zadnje vreme zbog cestog odlaska u Skoplje koristim Garmin koji je veoma precizan i sa dosta POI tacaka koje mi mnogo koriste!

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam koristio prosle godine Igo e sad koja mapa ne znam dok ne pogledam, u zadnje vreme zbog cestog odlaska u Skoplje koristim Garmin koji je veoma precizan i sa dosta POI tacaka koje mi mnogo koriste!

Ni sa Garminom neces imati problema, moj brat koristi Garminovu navigaciju i bez problema je pronasao Jumbo.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Garmin je odlican sto se tice mapa, mada mi je vizuelno bolji Igo, probacu i jedan i drugi pa ko mi da precizniju rutu!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bas tako Andrej dodjes do army shopa i oni te upute gore na sprat kod gazda Jorgija. Nije tesko naci samo lagano i strpljivo kroz glavnu ulicu do army radnje i resen problem.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bas tako Andrej dodjes do army shopa i oni te upute gore na sprat kod gazda Jorgija. Nije tesko naci samo lagano i strpljivo kroz glavnu ulicu do army radnje i resen problem.

Hvala na pomoći.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pomagajte brzo ....

u ponedeljak cemo biti u Solunu i zanima me dali tada rade radnje i trzni centri i taj army shop

i kakvo je njihovo radno vreme uopste? ceo dan ili imaju dvokratno

ili da izaberem drugi dan za povratak sa sitonije ?

utorak npr

hvalaaaaa

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pomagajte brzo ....

u ponedeljak cemo biti u Solunu i zanima me dali tada rade radnje i trzni centri i taj army shop

i kakvo je njihovo radno vreme uopste? ceo dan ili imaju dvokratno

ili da izaberem drugi dan za povratak sa sitonije ?

utorak npr

hvalaaaaa

"Ako ste došli u “šoping”, koristiće vam informacija da ponedeljkom i sredom radnje rade skraćeno, a muzeji i spomenici kulture zatvoreni su ponedeljkom. Na kraju vam ostaju utorak ili četvrtak, kao realno najbolji dani za obilazak ovog belog grada".

>>> даље

Велики тржни центри раде сваким даном 0д 9 (10) до 21 (22) изузев недјеље.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moram da vas razocaram.

Bila sam u Cosmos oko 11 maja, H&M nije radio, imalo je prodavnica, oblepena sa raznim slikama i reklamama za H&M, ali prodavnica NIJE radila :(

Mozda do sad se nesto promenilo, pojma nemam.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moram da vas razocaram.

Bila sam u Cosmos oko 11 maja, H&M nije radio, imalo je prodavnica, oblepena sa raznim slikama i reklamama za H&M, ali prodavnica NIJE radila :(

Mozda do sad se nesto promenilo, pojma nemam.

Juce smo bili i radi.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

H&M u Cosmosu zaobidjite, mnogo opremljeniji je onaj u centru Soluna. Bili jucer i u jednom i u drugom. Pola stvari koje smo nasli u starom HM nije bilo u Cosmosu. Znaci - otvoren je ali moj savet je idite u centar. I ne zaboravite da platite parking :)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

H&M u Cosmosu zaobidjite, mnogo opremljeniji je onaj u centru Soluna. Bili jucer i u jednom i u drugom. Pola stvari koje smo nasli u starom HM nije bilo u Cosmosu. Znaci - otvoren je ali moj savet je idite u centar. I ne zaboravite da platite parking :)

a gde je u solunu :klap:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Taj nazovi stan,posto je to pre ogroman magacin kozne galanterije, se nalazi na trgu demokratije u glavnoj ulici tj Egnatia odos.Na kraju ulice maltene do Solunske luke. Tacno iznad Army shop-a kod gazda Jorgosa. Izbor ogroman za male pare,kvalitet solidan do odlicnog. Za Srbe specijalni popusti kod Jorgija sve na dogovor. :klap:

MAGACIN KOZNE GALANTERIJE

E pa ne da smo ga overili nego OVERILI :klap:

Bilo je malo problema dok smo ga trazili ali nakon nekoliko upita gde kad pomenem Army shop grci me gledaju belo i pitaju dal mi treba oruzje ...konacno smo dobili pravo usmerenje. Oni to zovu kod'' Vardara''

Jeste Trg Demokratije , na cosku Egnatie i Monastirou ulice , gde imate vise takvih ''army'' radnji , ali konkretna adresa je Monastirou 4 ( ako se tako pise :blush: ),udjete u prolaz zgrade okruzene radnjama i popnete se odmah nekim levim stepenicama do gore tj radnje

I ovi okolo znaju srpski tako da vas lako usmere .

Kad udjete u radnju , tj nesto kao magacin , dodje vam da se okrenete jer je sve ''kao'' haoticno nabacano ..............ali

podeljeno na muski i zenski deo i svuda imate pomagace .... koji vas savrseno ocene sta u stvari zelite

Gazda Jorgos je divan ...svaki dogovor je moguc pa cak i da vratite ako ne odgovara onom kome uzimate

Srba koliko zelite i svi su nekako culi za ovo mesto . ja preko ovog foruma :thankyou:

Elem ja tu pazarih vise komada :blush: jer naravno treba mi za svaku priliku :lud:

i vec podelila vizitke nekim svojim prijateljima

E kako sam tu spucala skoro sve novce , odustala sam od Kosmosa , ali vraga...

naletim u gradu na H&M...... e tu nista nisam uzela jer za obicnu majicicu nisam htela dati 10 e a ostalo sto valja nista nije bilo ispod 30e pa na gore

osim toga imam info da je onaj u Budipesti mnogo bolji

I tako ja izadjoh vrlo ponosna sto sam uspela jako malo da potrosim na neke budalastine pored kase ( zato sam se ovde juce malo castila :blush: )

ponedeljkom i sredom radnje rade skraceno i to je delimicno bio moj peh ali nije strasno ...zato me je gazda jorgos jako obradovao ..... isplati se posetiti ga :srce:

Izmenjeno (kondukterka)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Lepo od tebe sto si podelila sa nama! :srce::srce::srce: Nadam se da ce moj suprug imati strpljenja da idemo u centar, samo, ovaj put, parkiramo auto kod Ikea-e pa by bas!!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ta ulica u Solunu , Tsimiski ulica. H&M je na broju 40.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

a gde je u solunu :klap:

H&M

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka