maja72

Privatan smestaj na Tasosu (bez agencije)

127 poruka u ovoj temi

Zelim da nadjem smestaj na Tasosu u sopstvenoj reziji. (bez agencije) :-)

Molim za sajtove koji mi u tome mogu pomoci? Takodje, molim sve tasosovce koji imaju pozitivna iskustva sa pronalaskom smestaja na Tasosu, da ih podele sa nama.

Moj prvi pik je Golden beach, pa ako je neko bas tamo letovao u nekom dobrom smestaju blizu plaze, molim za utiske i iskustva!

Unapred hvala!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zelim prvo da pohvalim sve ljude sa foruma jer je pruzen stvarno dobar i iscrpan opis ostrva.

Inace, cura i ja planiramo da idemo ali nikako da dobijemo povoljne ponude od agencija. Cekamo jos malo za neki last minute a zainteresovani smo za kraj avgusta i pocetak septembra. Mislim da je 200eura skupo za recimo 5. Septembar, a ponude od 150eura su odavno prodate (cene su za paket aranzman). Razmisljali smo da eventualno krenemo na nevidjeno i da tamo sami nadjemo smestaj jer je jasno da se agencije dosta ugradjuju, pa pretpostavljamo da mozemo na taj nacin proci povoljnije, a smestaj nije potrebno da bude nesto posebno. Jednom recju da se uputimo ka Tasosu kao sto smo do sada isli u Crnoj Gori. Pa me zanima ako je neko do sada bio u situaciji da uzima smestaj direktno sa ostrva jako bi mi znacilo da nas uputi otprilike kakve su cene?

A opet racunam da bi trebalo da ima dovoljno slobodnih mesta jer se ipak polako izlazi iz sezone.

Unapred hvala ;-)

Izmenjeno (discopolis)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Најпре, није то баш тако да се агенције доста уграђују, јефтино купе па скупо продају... и слично. Није то тржиште које регулише Мишко :) Има, наравно, оних који ће покушати да те одрапе али генерално није тако.

У септембру можеш наћи смештај на лицу места, али у августу јако тешко јер тада Грци долазе и напуне острво. Можда крајем августа. Собе/студија у септембру - од 30€ дневно по соби за неке лошије, на лошијој позицији, па навише.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

hvala na informaciji...

mada ako je od 30eura onda su agencije stvarno na gubitku....bas mi ih zao ;-)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pretprosle godine sam bila sa prijateljicom u apartmanu vile "Irene" u Potosu...treca dekada avgusta...10 dana je kostalo oko 270 €...preko agencije "Magic"...meni se cini da nije mnogo...namestaj nov, besprekorno cisto...gazdaricu vidite samo kad treba...znam da si pitao za varijantu bez agencije, al' cisto da znas...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

uglavnom tokom celog avgusta smo imali u raznim agencijama razne "last minute" ponude za oko 200eura, a opet nam nude cak i 5. septembar za 200e i to za losije smestaje...nego vec juce su nam ponudili nesto dosta jeftinije, pa cemo najverovatnije da sacekamo jos malo i nadam se da ce biti sve kako treba ;-)

inace hvala na ponudi :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Znam da " Perla " ima ok aranžmane za male pare u saptembru na Tasosu . Pa pogledaj njihovu ponudu

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Molim, ako treba jos neka informacija, znas gde da pitas! Mogao si i na temi "Tasos, ostrvo koje se voli"... :D Srecno sa potragom! :srce:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo pretprošle godine na licu mesta hteli da doplatimo još 4-5 dana i pitali za cene u desetak hotela i vila, međutim, baš su nam puno para tražili. Najpovoljniji je bio dvokrevetni apartman, podalje od mora, u seocu Skala Marion, čak 40€ dnevno, istina sa klimom. Zato mislim da je najbolje uplatiti smeštaj ili preko agencije ili direktno u dogovoru sa Grcima - preko neta.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

definitivno je skuplje ic traziti na licu mesta... mi smo na halkidikiju nasli sobu za 35e za dvoje.. prosek je 50e... znaci 25e po osobi... a tasos je malo jeftiniji...ali minimum 15e po osobi... dodaj prevoz, individalnu vizu, osiguranje... minimum 250e... preko agencija mozes naci jeftinije...

agencija zakupi vilu na celu godinu pa dobije jeftinije, zato mogu da daju po recenim cenama...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

agencija zakupi vilu na celu godinu pa dobije jeftinije, zato mogu da daju po recenim cenama...

Tacno. Ove godine smo letovali u vili Meni u Limenariji. Preko agencije smo sobu platili nesto manje od 40 evra. Kada smo posle 10 dana hteli da produzimo jos 5-6, trazili su nam 50! I onda smo poceli da trazimo nesto jeftinije. I pronasli, za 30 evra, ali u mnogo losijem stanju od predhodnog smestaja.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nemojte da brkate traženje smeštaja preko neta recimo tamo u martu ili pre, i traženje smeštaja na licu mesta u špicu sezone i to još na par dana.

Za pare koje date agenciji možete naći bolji smeštaj i sami birate termin i dužinu letovanja, samo lenjost može biti razlog za one koji idu kolima da sami ne nađu sebi smeštaj.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Tacno. Ove godine smo letovali u vili Meni u Limenariji. Preko agencije smo sobu platili nesto manje od 40 evra. Kada smo posle 10 dana hteli da produzimo jos 5-6, trazili su nam 50! I onda smo poceli da trazimo nesto jeftinije. I pronasli, za 30 evra, ali u mnogo losijem stanju od predhodnog smestaja.

Ali zato u dzezvi bar 200 gr kafe :P , vodopad ispod :D ... pa sta bi ti lutko, plasticne tanjire mozda ?!?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ili bar po koju buba-svabu! :ljutko:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ovi app izgledaju baš lepo,možeš li sa nama da podeliš i informaciju koliko košta to zadovoljstvo?

Nije me bilo dugo :blush: . Kraj juna 65€ (četvorokrevetni apartman). Ljudi koji su dosli posle nas plaćali su za 17 dana 900€ (znacio oko 53€ dan). Da li su dobili popust na broj dana ili su rezervisali smestaj posle nas pa su vlasnici spustili cenu zbog SEK-e, ne znam (a mozda su znali da se cenjkaju bolje od nas :plesko: ). Apartman u kom smo bili je najskuplji, ali jedini odgovarajući koji je bio slobodan u terminu koji nam je odgovarao. Vlasnik je prvo trazio 70€, pa je spustio cenu na 65€ bez klime, a onda smo za te pare dobili i klimu. Ove godine bi mi godio jeftiniji smestaj :D jer planiramo da ostanemo duže, malo je 10 dana za Tasos. ;)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905056
    Ukupno poruka