NatasaV

Shopping u Grckoj

1010 poruka u ovoj temi

ijaooo konacno!!!! HVALA na odgovoru puuno !!!! ;)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Imam jedno pitanje, da li cosmos i outlet rade nedeljom?

Posto smo hteli u povratku iz Pefkohorija da odemo u soping

ali se potrefilo da je taj dan nedelja.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mislim da ne, ali najbolje je da proveris na njihovom sajtu. jedino znam da nemaju dvokratno radno vreme i da rade od 10h

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Imam jedno pitanje, da li cosmos i outlet rade nedeljom?

Posto smo hteli u povratku iz Pefkohorija da odemo u soping

ali se potrefilo da je taj dan nedelja.

Kada smo mi bili 2006.god. cosmos je radio nedeljom, ali samo kafici i restorani i crkva. Prodavnice sa odecom i obucom nisu radile nedeljom.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vidim da se ovde dosta pise o sopingu u Grckoj, a ja bih imala nekoliko pitanja na koja vec verovatno postoje odgovori, ali bih ipak da dobijem neku sveziju informaciju :)

Idem na odmor u periodu od 20.07.-31.07. i zanima me soping u Solunu. Da li mi neko moze reci koji dani u nedelji su najbolji za isti, kada su rasprodaje i da li jos uvek imaju ono dvokratno radno vreme kao ranije?

Hvala unapred na odgovorima!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vidim da se ovde dosta pise o sopingu u Grckoj, a ja bih imala nekoliko pitanja na koja vec verovatno postoje odgovori, ali bih ipak da dobijem neku sveziju informaciju :)

Idem na odmor u periodu od 20.07.-31.07. i zanima me soping u Solunu. Da li mi neko moze reci koji dani u nedelji su najbolji za isti, kada su rasprodaje i da li jos uvek imaju ono dvokratno radno vreme kao ranije?

Hvala unapred na odgovorima!

Kakva je vena koznih muskih jakni u Grckoj i gde je najbolje kupovati kozu da li u Kateriniju ili u Solunu...posto cu tamo da idem.....tnx

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kakva je vena koznih muskih jakni u Grckoj i gde je najbolje kupovati kozu da li u Kateriniju ili u Solunu...posto cu tamo da idem.....tnx

prosle godine u Haniotiju muska kozna jakna 90 eura,zenska 60...vrlo lepe i kvalitetne jakne...verovatno su u Solunu i jeftinije...moras obici vise radnji jer se cene razlikuju

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kakva je vena koznih muskih jakni u Grckoj i gde je najbolje kupovati kozu da li u Kateriniju ili u Solunu...posto cu tamo da idem.....tnx

ako si kolima i imas vremena onda mi mogao da odes do Siatise (Kozani)

tamo su radionice koznih jakni i bundi i iste su ubedljivo najjeftinije a izbor je fenomenalan - kozne stvari se tamo kupuju

do Siatiste ti treba malo vise od sat vremena Egnatiom...cene koznih jakni se razlikuju mada ima pristojnih za oko 100eura (u Siatisti istu mozes kupiti za na primer 70)

U svakom slucaju Solun ima bolji izbor od Katerinija

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vidim da se ovde dosta pise o sopingu u Grckoj, a ja bih imala nekoliko pitanja na koja vec verovatno postoje odgovori, ali bih ipak da dobijem neku sveziju informaciju :)

Idem na odmor u periodu od 20.07.-31.07. i zanima me soping u Solunu. Da li mi neko moze reci koji dani u nedelji su najbolji za isti, kada su rasprodaje i da li jos uvek imaju ono dvokratno radno vreme kao ranije?

Hvala unapred na odgovorima!

dvokratno vreme jos uvek postoji mada u centru ima dosta radnji koji ga ne postuju

inace radnje se otvaraju u 10:00, ponedeljkom i sredom zatvaraju (neke u 15 00, neke u 16 00 a neke uopste) i ne otvaraju posle podne, utorkom, cetvrtkom i petkom rade tokom celog dana ili dvokratno (do 15 pa od 18h otprilike)...trzni centri i velike robne kuce (Marks&Spencer, Fokas) rade jednokratno svaki dan od 10 do 21 (subotom do 20h) isto vazi i za Cosmos, Megaoutlet, Hondos, Apollonia

rasprodaje zvanicno pocinju u agvustu mada je vrlo moguce da neke radnje pocnu sa popustima i ranije

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

dvokratno vreme jos uvek postoji mada u centru ima dosta radnji koji ga ne postuju

inace radnje se otvaraju u 10:00, ponedeljkom i sredom zatvaraju (neke u 15 00, neke u 16 00 a neke uopste) i ne otvaraju posle podne, utorkom, cetvrtkom i petkom rade tokom celog dana ili dvokratno (do 15 pa od 18h otprilike)...trzni centri i velike robne kuce (Marks&Spencer, Fokas) rade jednokratno svaki dan od 10 do 21 (subotom do 20h) isto vazi i za Cosmos, Megaoutlet, Hondos, Apollonia

rasprodaje zvanicno pocinju u agvustu mada je vrlo moguce da neke radnje pocnu sa popustima i ranije

Hvala puno na odgovoru, bice mi od koristi ove informacije! :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mislim da postepeno krecu rasprodaje 16 jula

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mislim da postepeno krecu rasprodaje 16 jula

E, taman da i mene "uhavti" bar neka rasprodaja :bez-zuba:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I jos da dodam, Jumbo i Ikea nemaju dvokratno radno vreme, ceo dan od 9 ili 10 do 20, 21h

www.jumbo.gr

www.ikea.gr

Hondos, Apollonia

E a zao ove dve radnje ili centra ne znam, da li mozes reci gde su,kakvog saadrzaja

Hvala :bolje-da-cutim:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E a zao ove dve radnje ili centra ne znam, da li mozes reci gde su,kakvog saadrzaja

Hvala :bolje-da-cutim:

Apollonia trzni centar se nalazi odmah preko puta Ikee

putem za Aerodrom sa desne strane

tamo ima ogroman Lidl, Neoset, jedan outlet mislim da se zove fashion i ogroman Hondos centar...Hondos centar je posebna prica u njemu ima sve od kozmetike preko cipela, kofera, pokucstva, kofera, tasni, satova do odece

u prizemlju imaju jedan od po meni najboljih izbora donjeg vesa i kupacih kostima kao i jako veliki izbor decije odece/obuce

u svakom slucaju vredi posetiti

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

prosle godine ovde smo pricali o H-M radnji u Solunu :D ?pa jel neko bio u istoj?jel vredi svratiti? :D ajte ljudi vec su svi bili i u ikei i u cosmosu :srce: ,daj da prosirimo malo Soping listu :smorilo:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka