badenac

Krstarenja Nilom

123 poruke u ovoj temi

Razmatram opciju da sam organizujem krstrenje Nilom. Mogu da se nadju letovi za Luksor (preko Istanbula ili Kaira). Takodje, egipatske agencije nude krstarenja iz Luskora. Postoje krstarenja koja traju 4, 5 ili 7 dana. Ova sedmodnevna krtarenja su na relaciji Luksor-Asuan-Luksor. Ne znam samo koje su egipatske agencije pouzdane. Hvale na forumima "Egypt tours portal".

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Razmatram opciju da sam organizujem krstrenje Nilom. Mogu da se nadju letovi za Luksor (preko Istanbula ili Kaira). Takodje, egipatske agencije nude krstarenja iz Luskora. Postoje krstarenja koja traju 4, 5 ili 7 dana. Ova sedmodnevna krtarenja su na relaciji Luksor-Asuan-Luksor. Ne znam samo koje su egipatske agencije pouzdane. Hvale na forumima "Egypt tours portal".

nisam razumeo iz proslih posts, jel kontikijeva tura krstarenja nilom i dalje ok ili ne? ja isto gledam razlicite opcije, jedna je i ta da u svojoj reziji odem u Cairo i onda dalje lokalne agencije, ali ne 2020, mozda one tamo sledece godine. Please keep us posted!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja nisam ni video da Kontiki ima ponudu za 2020. godinu

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26046
    Ukupno tema
    869152
    Ukupno poruka