badenac

Krstarenja Nilom

123 poruke u ovoj temi

Још нам траје распакивање и слегање утисака. Биће пар слика наравно :)

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala, i ja sam uzivala citajuci.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kao da sam ponovo sve prošla sa vama! Napisano sa ljubavlju i poštovanjem prema tim divnim spomenicima! Bravo!:thankyou:

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Molim one koji nalete na bilo kakav aranžman zimi za Egipat gde ima krstarenje Nilom i obilazak hramova i grobnica i neko blejanje u nekom " savršenom" hotelu da podele link. Zanima me samo da je vodič profesionalan i da poznaje egiptologiju. Agencija nebitna -samo da je tura sigurna bez obzira na broj putnika. 

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A zaista bih bio zahvalan za informaciju o ozbiljnom edukativnom aranžmanu za Egipat -krstarenje -odmor u hotelu.Takvih aranžmana je bilo pre 2010 sa dobrim vodičima a od 2012 takvo putovanje ne nađoj čak ni sa Kontikijem. 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Upravo traje takvo putovanje, preko Odeon world travel agencije, vodic jako dobar i iskusan Nebojisa Jojic. 

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Lidija hvala na info i bilo bi lepo da podeliš sa nama utiske ukoliko si na tom putovanju. Sad sam pogledao i to je bezobrazno skupo. Sve i da je taj vodič moj imenjak egiptolog ili doktor egiptologije preterali su sa cenom. Nemcima ta tura i duža izađe 700 evra bez ikakvih troškova preko. 

Aerodromska taksa je samo budalaština u Srbistanu. Kulturološko putovanje a svi lokaliteti fakultativno se doplaćuju?!!!!!!!! 

Pa nisam najpametniji na svetu al nedam da me prave budalom i ponižavaju glupoim obrazloženjima za cenu. Da možda ne treba da doplatim i lučke takse za brod???  Sve i da štampam pare daću ih u humanitarne svrhe a ne našim lopovskim agencijama. Izvinjavam se što sam uopšte i pitao za ovo kad znam gde živimo. Ako je neko dao pare i bio na ovakvom putu nek da opis malo. Hvala

Izmenjeno (nebojsabrada)
3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nazalost nisam na putovanju, ali je bas dobro osmisljeno i organizovano.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kao što sam obećo sebi -našao sam. Ako nekog zanima aranžman -krstarenje nilom-7 dana i 7 dana all u hurgadi u decembru ili januaru za 399 evra+ viza + 35 evra napojnice na brodu. Polazak je iz minhena i do tamo je lufthansom povratni let 120 evra. Brod i hotel 5***** a agencija je Nemačka i ima opcija za dodatnih 30 evra kompletno osiguranje svega -čak ik otkaza.. 

Ponuda neće verovatno dugo biti jer je promo. 

E da budem pošten ako neko hoće a zna malo nemački proslediću da bi mi bio malo prevodilac na putu. Mi idemo u paru i aranžman je 50% skuplji za solo putnika. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da se ne rasproda-bookirano za 18 januar. Polazak iz Berlina jer za 22 evra rayan ima povratno let iz niša. A od Berlina do minhena DB voz je besplatno uključen u aranžman. 399 evra x 2 + viza + 2x30 evra full osiguranje. 

Brod  5 **** sa bazenom unutrašnja kabina 7 noći i hotel 5**** sve iz Sunrise lanca. Vodič na švapskom i svi transferi uključeni. U Nemačkoj uključeni svi transferi javnim prevozom od i do aerodroma. Ko voli i hoće a špreha dojč proslediću link.

Jedino 2/3 februar treba prenoćiti u minhenu ili berlinu zbog leta rayana. I moliti se bogu da ne štrajkuju ili da ne zaveje. Zato je ono osiguranje od 30 eva moralo. Ako propadne bolje 60+22 evra pući nego 800. 

Izmenjeno (nebojsabrada)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja vam zelim divan odmor..koliko vas za sad izadje..?msm,i prevoz do Berlina i sve..kad tacno stavite na papir?

Znaci htl je neki iz Sunrise lanca u Hrg?Ulaznice za lokalitete,pretpostavljam nisu ukljucene?racunajte na to..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

399x2 aražman

30x2 osiguranje

24x 2 povratne rayan

To je upravo plaćeno

Ima još vize -bakšiš na brodu-gea do niša i noćenje u berlinu ili minhenu. 

Svi lokaliteti na kruzu uključeni u cenu osim nekoliko fakultativa. 

Brod i hotel su Sunrise i ne daju unapred koji-zavisi od raspoloživosti i određuje se deset dana pred put. 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa odlicno..to izadje oko 550-600 e po osobi..ako sam dobro sracunala i to je odlicna cena.A za ulaznice pitah jer ljudi obicno zaborave na to,a nije da ne kosta.Sunrise skroz dobar..gde god da vas stave,a bice sigurno il mamluk il garden..ne verujem da ce u Makadi.I vreme vam je super za putesestvije,samo za kupanje u moru nije..valhda ce biti grejani bazen u hotelu..

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U Egipat smo bili 4 puta-hurgada 3 puta a Sunrise Royal Makady 2 puta. I krstarrenje i hotel je nebitno u odnosu na posete hramovima i lokalitetima. Zbog vodiča probaćemo android govorni prevodilac. Microsoftov je solidno radio u Turskoj. Radi off line ali bitno je da radi i sa snimljenim materijalom kad ste on line. 

Možda se neko sa foruma priključi a zna Nemački??? 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima! Idemo na krace krstarenje po Nilu preko Argusa. Nadamo se da ce nasi stomaci biti mirni i glave nece kljucati, jer treba videti toliiiiko stvari. Javljamo se uskoro!

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka