RobertoB

HTL Caribbean World Resort 5* Soma Bay

2363 poruke u ovoj temi

Pozdrav sad su nam javili za let 30.6. u 19.30 :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kakvo je snabdavanje sa vodom u hotelu? Da li se uzimaju flasice sa vodom ili je kao u nekim hotelima samo automat sa vodom pa moras da se krijes i punis flase?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Flasice ne dobijas u sobi, vec punis sam i nosis, ali ne moras da se krijes od nikoga. tako je bilo prosle godine.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav ,idemo 07.07 u caribbien world,da li jos neko ide u ovom terminu. interesuje me, da li je internet u krugu hotela besplatan ili se nesto posebno placa ,da li pomocu wireless-a moze nesto u okviru hotela

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav forumasi,veceras u 19.30 polecemo,detaljan izvestaj dobijate kad se vratimo! :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Prije par dana se vratili iz ovog hotela.Ma savrseno,sta drugo da kazem.Hrana fantasticna ,bez egipatskih zacina,sto je meni sa slabim stomakom bilo super. Nisam imala nikakvih problema.Svi su jako ljubazni i usluzni i za razliku od dosadasnjih boravaka u Egiptu nisam se ni jedan jedini put iznervirala.Sto se tice hotela (hrane,usluge,osoblja,higijene,bazena i plaze)zaista necete pogrijesiti ako ga izaberete. Mozete malo pogrijesiti kad je agencija preko koje idete u pitanju,ali ako idete samo na odmor bez izleta, sasvim je svejedno.Lezerna atmosfera,a opet kulturno.Zanemarite ponasanje nekih gostiju koji bahatost i nekulturu donesu od kuce i njeguju kao bogatstvo i uzivajte u jeftinom a kraljevskom odmoru.

Internet se placa ,prevoz do hurgade je 8eura po osobi hotelskim minibusom(mi nismo nista koristli niti smo napustali hotel doodlaska,prepustili smo se drugim uzicima...kokteli po citav dan na plazi ,coca cola zero,djus i sokovi , morski plodovi i razni rostilji i djakonije za veceru,masaze koje su suuuper za relativno male pare,krasan greben za snorkanje).Pare smo potrosili samo za masazu,za baksis ali stvarno niko ne trazi i bas je za razliku od ostal 3 hotela u kojima smo ljetovali u Egiptu osoblje veoma zadovoljno u usluzno i bez baksisa,mi smo ga zbog sebe ostavljali .Isli smo na koralni greben preko lokalaca na plazi i prezadovoljni slikama koje smo napravili i mnogo je bolje od rajskog ostrva koje nasi organizuju(ako zelite snorkling).Svima koji se odlucite za ovaj hotel zelim odmor snova kakav je i nama bio,necete se pokajati,osim ako probleme nosite sa sobom.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

pozdrav ,hvala na svezim informacijama idemo 07.07 u ovaj hotel interesuje me koliko naplacuju internet,sva ta pica koje ste nabrojali spadaju u all ili se placaju sta ima u okviru all koja pica se koriste,da li sladoled ima u okviru all,unapred hvala na odgovoru ,preko koje ste isli agencije

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kako ste se snalazili za vodu?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sve sto smo jeli i pili je na all.inclusive.u frizider u sobi smo dobili 2 bocice vode koje se onda dopunjavaju s vodom iz automata kojih ima skoro na svakom cosku i stalno je svjeza,.U bocice mozete sipati i sok iz automata(juice,ananas i jabuka) ne morate piti vodu nikako,ako volite sok.Kokteli,pivo vino,sprite, kola,zestice,po vlastitom izboru sve vam ljubazno prave na baru i sipaju ili iz konzerve ili flase.Cajeva ima u izobilju raznih vrsta,kafa(nes u kesici koju sami muckate)ili iz aparata capuchino,topla cokolada.Sta god da kazem jos je ljepse.Internet ima samo na recepciji u internet caffe-u i nije nesto pretjerano skup ali nije bilo mogucnost da ga imamo u sobi i nismo ga koristili.(mozda 3eura po satu, nisam sigurna).Ma bice vam super, vruce krofne sa preljevom cokoladnim,za dorucak svako jutro, moj favorit.A jos imaju i rupicu u sredini.Zanemarite Ruse smire se za par dana,valjda od vrucine.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala na odgovorima ,i jos nesto kakva je plaza kakv je program animatori za decu tobogani kakvi sta ima za odrasle neke sporske aktivnosti sta sve se koristi u all,kakva je plaza plitka ili duboka ima li korala

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Plaza je pjescana,ima i korala malo desno od plaze,lijepa dubina,postepeno raste ,ma bez zamjerki ikakvih,osim sto se treba malo ranije zauzeti lezaljke.Mi smo ustajali oko 6 otavimo peskire i malo prosetamo i u 7 dorucak.Smrkne se vec u 18i30,pa mi koristili more rano a oko rucka malo pauzirali.Ostavimo peskire i dosetamo oko 15.Odbojka na plazi ,malo bocanja i neke igrice za djecu pjesma, ples,a navece neka dogadjanja.Tobogani su super za djecu ma ima svasta i nikom nece biti dosadno.Nase dijete je odavno odraslo,pa nisam bas upucena u detalje oko djecije animacije,ali vidjeli smo da se djeca bas zabavljaju.Sloboda je nesto sto nas je fasciniralo puna sloboda u parku gdje spavate,jedete,kupate se i djeca slobodno trce po gustoj travi.Sloboda za sve,samo se opustite i uzivajte.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala na informacijama,kako je sa restoranom ima li neki gde eventualno moze da se ruca na plazi,kakva je hrana ima li pice talijanske kuhinje,sobe kakve su ima li sefa,treba li se stvari ostavljaju u sefu ,

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sefovi su u sobama,standardni.Sobe su prostrane,svijetle,sa velikom terasom.Na plazi je super restoran sa super menijem,ima cak i supica,krompirici, riba,piletina,riza,cuftice,umaci,pizza,tjestenine.kolaci,voce,vocne salate pivo,vino,kafa,sok,voda.a sve to evropskog ukusa.Ako sve uspijete probati svaka cast,imate dobar apetit.A ako vam se nista ne svidi onda imate problem. Ma uzivacete,ne trazite sta ne valja i sve ce vam biti 5+.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Cao svima,stigli juce iz prelepog CARIBBIENA proveli smo se sjajno,valjda smo imali i puno srece,sto se tice leta sve je bilo na vreme,agencija UNITED nemamo zamerki.Hotel je ODLICAN sve sto je napisano u predhodnom utisku je stvarnost,bicete vise nego zadovoljni.Sreli smo porodicu iz Slovenije njih aranzman od sedam dana za dve odrasle osobe i dete od 10 godina kosta 1500 eura.Mi smo 15 dana dobili za manje para a bilo nas je 2+2.Ma u jednoj reci hotel ,animatori,usluga,sobe,hrana,higijena,sve zasluzuje 5*.Novac ce Vam trebati samo da pocastite osoblje ,zasluzuju svi da budu nagradjeni ,od bastovana preko sobara,konobara,kuvara...Uzivajte i prepustite se carima najlepseg i najtoplijeg mora.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kum 026,

Da li ste isli na izlete i da li je neko isao. Koliko su iz ovog hotela?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26106
    Ukupno tema
    870934
    Ukupno poruka