RobertoB

HTL Caribbean World Resort 5* Soma Bay

3126 poruka u ovoj temi

Pozdrav svima i molba,

Ako neko ima mapu hotela, ili zna da je vec objavljena ovde (ja nisam uspela da nadjem), neka se oglasi.

A ako iste nema, molim vas da mi opišete raspored blokova, odn. koji da bira mladi par bez dece.

Nadam se da nisam prezahtevna!?

:neznam: :bolje-da-cutim:

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa, zavisi šta više volite. Sedmica je najbliža plaži, trojka gleda bočno, ali je takođe blizu. Petica i šestica gledaju na bazen, četvorka takođe, ali je ona blizu arapskog restorana i blizu amfiteatra pa je tu življe. Sa druge strane je slična priča nego zaboravih kako idu brojevi. Postaviću kasnije mapu, mislim da je imam. 

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zagubih mapu. Na pretraživaču ukucajte "caribbean world resort map", izaći će odmah u slikama. 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

@marijaruma, 7. krilo,  sjajno, mirno uveče, mi smo bili u prizemlju što baš ne volim, ali ispalo super...                         Uveče kao da sedite u svojoj bašti, bar tako je  zamišljam.... Niko tada tu ne prolazi, savršeno za opuštanje pred večeru.... A pre večere pokupimo koktel sa bazena koji je takodje pored, pa uživamo iz našu muzikicu i u miru.  Uvek u hladovini, klimu nismo skoro ni uključivali u julu...  Sve blizu, a plaža preko puta, navijam za to krilo !!!

P7250052.JPG

P7250053.JPG

P7250054.JPG

P7250055.JPG

Izmenjeno (maštalica)
3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

20220407_224251[1].jpg

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zdravo svima. Iako je ovde sve vec napisano, ostavila bih i svoje misljenje o CWR-u. 

Termin od 4.9. na 9 nocenja, dvoje odraslih i dvoje dece od nepunih 2 i 4 godine (mozda ce znaciti roditeljima sa mladjom decom). 

Kada smo putovali ka tamo i neki od putnika nas pitali za mesto gde odsedamo, svi su imali reci hvale. Kad smo se vracali, vise su hvalili neki drugi hotel u kojem su bili ovaj put. Imali su sta da porede. Mi smo prvi put u Egiptu i bili smo samo u CWR-u. 

Nama je generalno sve bilo ok. 

Sobe - ciste, jako prostrane, kupatilo ogromno. Lako smo sa decom funkcionisali. Kako se cesto pise na temu baksisa njihovim zaposlenima, i mi smo na par mesta ostavili koji evro/dolar. Kada smo stigli, na recepciji smo stavili 10 evra u pasos i zamolili za neku ok sobu i ako moze prizemlje i bas to smo i dobili. Ne u prvom redu do bazena gde je bucnije a u prizemlju sa divnom terasom i zelenilom ispred. Coveku koji cisti smo ostavili prvi dan mozda 2€ i posle nismo imali sitno pa smo 3,4 dan dali jos 5€ i beskrajno se zahvaljivao. Ne znam da li je to uticalo na njegov rad konkretno u nasoj sobi ali sve je bilo cisto, dosta peskira, i sto je meni bilo super - do 11,12h je soba bila vec sredjena. Namestaj u sobama je star. Nama to ne smeta kad je sve stabilno, radi i cisto. 

Plaza - divna. Obzirom da smo zbog mladje dece krenuli sa idejom da ne idemo na izlete vec odmorimo, plaza nam je bila bitna. Da bar tu uzivamo. I tako je i bilo. More lepo, pesak. Lezaljke standardne, suncobrani odlicni, ‘prirodan hlad’. Vetar je duvao stalno i hvala mu ? Kad stane na kratko, vruce je. 

Aktivnosti - na plazi imaju razne aktivnosti, u vodi, na pesku, igranje, aerobik i slicno. Deluje ok i ljudi koji su u tom fazonu se super zabavljaju :)

Za decu isto ima nekih aktivnosti. U povratku su nam ti ljudi rekli da su bili odusevljeni time u CWR-u dok nisu ove godine bili u drugom resort-u i shvatili koliko je sve na mnogo visem nivou pa i animacija za decu a i odrasle.

Restoran - malo je nezahvalno komentarisati na ovu temu. Nama je klopa bila ok. Ocekivali smo na osnovu prica prezacinjenija jela ali nije uopste to tako bilo (bar nama). Za dorucak rucak i veceru ima veliki izbor jela ali se naravno sve to svede na slicno. Oni kojima je jednolican dorucak, sumnjam da kod kuce imaju toliko razlicitih. Jer se svaki dan moze nesto drugo naci a da nisu jaja na 10 nacina. E sad, neki nasi su pricali onako u prolazu da im se hrana ne svidja. Ne znam sta to znaci :) A jedan decko je isto tako pricao sa nekim i prokomentarisao ‘pa nisam dosao da jedem nego na letovanje’. Tako da, klopa je nama bila skroz ok. Pica i burgeri na plazi - odlicni. 

Temperatura - odlicna sa vetrom :) 28-35 stepeni

Oni koji lete kompanijom Air Cairo trebaju da napuste sobu do podneva a autobus po putnike da ih preveze do aerodroma dolazi tek oko 22h. Doplata za taj dan je 70€. Mi smo zbog dece hteli da uzmemo taj dan i nismo hteli da nam oduzmu narukvice all inc uslugu, klopu i pice taj dan. Onda smo shvatili da nam soba ni ne treba jer smo je koristili za prespavati, dnevnu kratku dremku deteta i kupatilo smo koristili. Tako da smo odustali od sobe i lagano je prosao dan. 

Nama nisu skinuli narukvice. Ne znam da li zato sto smo u 9h vec ostavili prtljag kod recepcije a ne u podne. Ili je supruga prepoznao onaj recepcionar koji je dobio 10€ prilikom naseg dolaka u hotel ? Cak je rekao da bi trebalo da nam skine narukvice ali se nasmejao i rekao da uzivamo u danu.

Nekima su skidali narukvice prilikom odjavljivanja ali sumnjam da im je neki konobar u kaficu na plazi rekao ‘e za tebe vise nema kafe, nemas narukvicu’. 

Ako neko ima pitanja, slobodno. Izvinjavam se zbog duzine teksta ali meni te detaljne sitnice znace kada citam tudje iskustvo. 

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26823
    Ukupno tema
    901189
    Ukupno poruka