RobertoB

HTL Caribbean World Resort 5* Soma Bay

1928 poruka u ovoj temi

Ja se pakujem:D:D

Malo me brine ovaj incident sa jučerašnjim letom Air Serbia... 

Al bitno je da ću plivati za par dana:D

Sanja misliš da ne doplaćujemo late chek out? Da se prošvercujemo,? Mada bi ja mogla da vidim sobzirom da mi prvi dan propada da u sobu ulazimo oko ponoći da mi zadnji dan pogledaju kroz prste? 

Super, uživajte u pripremama ?

A o kakvom se incidentu radi? 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Putnici su čekali 6h na aerodromu. Let je bio pomeren za 22.30.srpska posla:shokiran:

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Air Serbia je u pitanju

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Тамарис, не знам шта да ти кажем. Ако ти треба соба због туширања види може ли Шеди да среди то туширање или јефтиније касно одјављивање.

Дора, наравно да и онај који нема наруквицу иде са вама да једе и пије, нико га неће вратити.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Тамарис, не знам шта да ти кажем. Ако ти треба соба због туширања види може ли Шеди да среди то туширање или јефтиније касно одјављивање.

Дора, наравно да и онај који нема наруквицу иде са вама да једе и пије, нико га неће вратити.

Ja kad dodjem u hotel odmah cu da pitam gde je Sanjina kancelarija... ;);)

By the way... iz hotela su mi javili da jos nemaju nase rezervacije a putujemo  21.06. preko WO....

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Чекај бре, полако. Још немам канцеларију, то ћу да регулишем кад одем, а ти идеш више од месец дана пре мене. :hahaha::hahaha::hahaha:

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Izvinjavam se,  Javna sala, da neko ne pomisli ozbiljno.... 

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sanja, vidiš da si tražena na destinaciji. Molim, pakuj kofere i kreći u svoju kancelariju?

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@buki.bu slažem se sa tobom. :D

Ko će bolje da nas predstavlja  u CRW od Sanje:neznam:. Da pakuje kofere, sredićemo bolovanje 60 dana :Dda može  celo leto da odradi poso menađer u svojoj kancelariji:rolleyes:

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Uz egipatske aršine odmoriće se uz taj poso više no da lenčari?.... Sanjaaaaa, urotismo se protiv tebe, nemaš više nikakve šanse:hahaha:

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sanja  pakuj kofere:D:D

Izmenjeno (tamaris)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sanja, vidiš da si tražena na destinaciji. Molim, pakuj kofere i kreći u svoju kancelariju?

Паковала бих ја али још немам тамо канцеларију. Све одрађујем електронски. :hahaha:

@buki.bu slažem se sa tobom. :D

Ko će bolje da nas predstavlja  u CRW od Sanje:neznam:. Da pakuje kofere, sredićemo bolovanje 60 dana :Dda može  celo leto da odradi poso menađer u svojoj kancelariji:rolleyes:

Какво боловање?!!! Знаш ли колико узимају од плате и да стиже бедна исплата после неколико месеци!!! :nesvest:  Ја кренула да радим месец дана после излива крви у мозак и тешке операције само због пара. :angry:

Uz egipatske aršine odmoriće se uz taj poso više no da lenčari?.... Sanjaaaaa, urotismo se protiv tebe, nemaš više nikakve šanse:hahaha:

Ма где имате шансе против вештице рођене на Огњену Марију. :hahaha::hahaha::hahaha:

А да се одморим тамо уз радни дан од 12-16 сати!!! Ма немојте. :azdaja:

Sanja  pakuj kofere:D:D

Бих ја али још морам да радим у школици, авион и соба у хотелу ми заказани за 27.07. а још немам канцеларију тамо. :sad2:  :hahaha:

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Šalu na stranu žao mi je što si  imala operaciju i što si morala brzo da se vratiš na posao. Zdravstvo nam je u haosu. Doduše i cela zemlja:shokiran:. Al nećemo o tome. 

Elem ja ću lično u ponedeljak da urgiram kod Sedija tvoju kancelariju:D. ?

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Немој молим те јер ће одмах да пристане и пропаде мој одмор, радићу као роб. :shok:  :sad2:  Ја вам помажем а ви мени тако. :ohmy:  :nesvest:

Хоћу и ја да уживам на летовању!!! :kmeee:

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25554
    Ukupno tema
    849534
    Ukupno poruka